14 نکته مهم در طراحی سایت سال 2019

نکات مهم در طراحی سایت در 2019 را با شما به اشتراک می گذاریم. در این مطلب درباره نکات خیلی کوچک ولی حساس و کارآمد در طراحی وب سایت و نیز اصول طراحی ui و ux صحبت می کنیم و به صورت تیتر وار آنها را نام می بریم.

14 نکات برای بهبود وب سایت شما

1. یک برنامه داشته باشید

فقط شروع به طراحی وب سایت خود نکنید. برای اطمینان از این که وب سایت شما به طور موثر نیازهای بازدید کنندگان شما را برآورده می کند، شما باید از اولین بار که یک کاربر از وب سایت شما وارد می شود تا لحظه ای که آن کاربر به مشتری تبدیل می شود را برنامه ریزی کنید و برای آن یک روند قابل قبولی را ترسیم نمایید.
بعنوان مثال از خود بپرسید که کاربران چه صفحه ای میخواهند ببینند، چه محتوایی میخواهند بخوانند، و چه چیزی ارائه میدهند، آنها در حال تبدیل شدن هستند؟ درک این موضوع به شما کمک خواهد کرد که یک سایت را طراحی کنید که به شما کمک می کند تا از طریق قیف فروش، پرورش یابد. شما می خواهید وب سایت خود را برای مرحله بعدی طراحی کنید نه مرحله نهایی. همه چیز درباره پاسخ دادن به سوالات درست در جهت درست است. این ممکن است که در آن زمینه به بازی می آید. آنچه را که قبلا در مورد مشتری های فعلی خود می دانید (و یا حتی با آنها مصاحبه می کنید) را بررسی کنید و تحقیق کنید که چگونه از یک بازدید کننده به مشتری رفت. سپس از این داده ها برای تهیه استراتژی خود استفاده کنید.
 
14 نکته در طراحی سایت

2. پس از وب سایت خود را حذف کنید

برخی از عناصر در وب سایت شما از ارزش و پیامی که شما در حال تلاش برای انتقال آن هستند، کاسته می شود. انیمیشن های پیچیده، محتوایی که بیش از حد طول می کشد، تصاویر وب سایت های مجرد فقط چند عامل در فهرست هستند. با یک مخاطب که فقط 8 ثانیه توجه کرده است، شما باید اولین تصور را ایجاد کنید که به آسانی نقاط اصلی را در آن قرار می دهد. این باید با بخش های کوتاه و قدرتمند از محتوا و تصاویر / آیکون های قابل اجرا که توسط سرصفحه های واضح و مختصر جدا شده اند. اگر این حق را داشته باشید، آنرا بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که اصطلاحات اصطلاحی یا اصطلاحات مبهم را شامل نمی شود. این تنها به محتویات محتوای شما ختم می شود و کاربران شما را گیج می کند. برخی از کلمات برای اجتناب از نسل بعدی، انعطاف پذیر، قوی، مقیاس پذیر، آسان برای استفاده، برش لبه، پیشگامانه، بهترین نژاد، ماموریت بحرانی، نوآورانه ... این همه کلمات است که بیش از صدها استفاده، و نه هزاران نفر از شرکت ها و محتوای شما را جذاب تر نمی کند.

3. گذاشتن یک دکمه برای اشتراک گذاری محتوای سایت در شبکه های اجتماعی

پیگیری تولید محتوای عالی و ارائه تنها تا زمانی ادامه پیدا می کند اگر شما به کاربران خود فرصت این را بدهید که به اشتراک بگذارید. اگر وبسایت شما در حال حاضر دکمه اشتراک گذاری اجتماعی را نداشته باشد، می توانید از بسیاری از ترافیک رسانه های اجتماعی که از افرادی که در حال خواندن وبلاگ شما هستند تولید شده است. اگر این به نظر شما جدید است، دکمه های به اشتراک گذاری اجتماعی دکمه های کوچکی هستند که در اطراف بالا یا پایین پست های وبلاگ قرار دارند. آنها حاوی آیکون های وب سایت مختلف رسانه های اجتماعی هستند و به شما امکان می دهند صفحه را به طور مستقیم در کانال رسانه های اجتماعی مورد نظر خود به اشتراک بگذارید. این دکمهها به عنوان یک ابزار غیرواقعی عمل میکنند که اشتراک اجتماعی را از طرف خریداران خریداری شما تشویق میکند. اگر شما به دنبال ابزارهایی هستید که بتوانید روی زمین خود داشته باشید، از دو ابزار رایگان اشتراک گذاری اجتماعی SumoMe و Shareaholic استفاده کنید.
 
نکات طراحی سایت در 2019

4. پیاده سازی کال تو اکشن Call-to-Action

هنگامی که بازدیدکنندگان شما در سایت شما فرود می آیند، آیا می دانند چه کاری باید انجام دهند؟ آنها نمیدانند چه صفحاتی برای مشاهده یا اقدامات لازم است، اگر شما آنها را به نوعی جهت ارائه ندهید. دکمه های Call-to-Action یکی از عناصر بسیاری است که نشان می دهد که کاربر بعدی باید روی یک صفحه باشد. در حالی که بسیاری از ما می دانیم که می توان از آنها به درستی استفاده کرد تا کاربران را از طریق وب سایت خود هدایت کنند. به راحتی می توانید وب سایت خود را با فشردن اکثر قاپهای پایین (BOFU)، حتی بدون بهره گیری درست از کاربران خود با سایر تماس های اقدام کنید که بالاترین / قیمتی بیشتر از قوطی هستند. برای شناختن این که آیا شما مجرم هستید یا نه، شروع به خواندن از طریق صفحات در وب سایت خود کنید. آیا شما بیشترین صفحات، حتی مقالات وبلاگ را پیدا کرده اید، فقط با یک دعوت نامه برای یک نسخه آزمایشی / محاکمه / مشاوره؟ سپس زمان به روز رسانی است. وقت خود را برای اضافه کردن در تماس به اقداماتی که به آنها مواد خود را برای آموزش خود و کمک به حل نقاط درد خود را. هنگامی که شرکت خود را به عنوان یکی از مواد مؤسسه ای که این موارد را تسکین می دهد شناسایی می کند، آنها احساس راحتی بیشتری را در جستجوی خدمات شما خواهند داشت تا ببینید آیا شخصا می توانید این راه حل ها را به واقعیت تبدیل کنید.
بعضی از مثالها برای تماس با ما برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید، GamePlan نمونه طراحی سایت ما را دانلود کنید، ثبت نام کنید تا یک وبینار، ویدیو تماشا کنید، همه خدمات بازاریابی ورودی را ببینید و قیمت ها را ببینید. برای کسب اطلاعات بیشتر، این پیشنهاد را بررسی کنید تا بتوانید از طریق تماس به عمل راه مناسب برای تولید منافع بیشتری ایجاد کنید.

5. از تصاویر راست استفاده کنید

هر عکس نمی تواند با نوع پیامی که شما سعی در نشان دادن مخاطبان خود دارید، مطابقت داشته باشد.
خوشبختانه، شما باید انتخاب کنید ( حتی برخی از آنها رایگان هستند ). اما هنوز هم، بسیاری از ما تصمیم گرفتیم که وب سایت ما را با عکس های بسیار ضعیف از بین ببریم.
فقط به این دلیل که یک وب سایت سهام دارای تصویر است، به این معنا نیست که به نظر می رسد واقعی است و اعتماد به شرکت شما را تحریک می کند. در حالت ایده آل، شما می خواهید از عکس هایی استفاده کنید که تصاویری از افراد واقعی را که در شرکت طراحی سایت و دفتر خود کار می کنند، نشان می دهد.
اگر عکس های واقعی یک گزینه نیستند، تکنیک هایی وجود دارند که می توانید از آنها برای کمک به انتخاب نوع مناسب عکس های موجود استفاده کنید . این امر به آوردن واقع گرایی بیشتر به نام تجاری شما کمک می کند و اطمینان حاصل کنید که تصاویر مطابقت دارند چه کسی هستید و چه محتوایی را توضیح می دهید.

6. ناوبری

هنگام طراحی وب سایت شما، ناوبری کلید است، اساسا نقشه ای است که مکان های اصلی بازدید کننده را نمایش می دهد.
هیچ چیز بدتر از یک سایت با رابط ناوبری ناجور یا گیج کننده وجود ندارد. هنگام بهبود ناوبری وبسایت، مهم است که اطمینان حاصل شود بازدیدکنندگان شما به آسانی می توانند آنچه را که دنبال می کنند پیدا کنند.
بعضی از ویژگی های یک نوار نازک شامل محتوای ساده، سلسله مراتب ناوبری، و طراحی پاسخگو است، بنابراین تجربه در تلفن همراه به شدت تغییر نمی کند.
اگر کاربران نمیتوانند آنچه را که دنبال می کنند پیدا کنند، هیچ دلیلی برای ماندن در سایت شما نیست. در عوض، آنها قطعا گزاف گویی و پیدا کردن یک رقیب است که ارائه می دهد یک تجربه کاربری بهتر است.

7. اجازه دهید بازدید کنندگان شما در وب سایت یا فروشگاه اینترنتی شما رفته

بالای آن قد قدیمی است . از طراحي صفحات صفحه كوچكتري نترسيد. از جمله 3-5 بخش که به کاربران جدید و تکرار کننده در حوزه های مناسب سایت شما کمک می کند، می تواند به ایجاد یک تجربه ی یکپارچه کمک کند.
اما این بخش باید چه باشد؟
این لیست می تواند برای همیشه ادامه یابد، اما یک لیست سریع از برخی از عناصر مهم دیگر شامل:
گزاره ارزش
معرفی فیلم
مرور کلی خدمات
مشخصات محصول
دربارهی ما
مشتریان
مطالعات موردی / داستان موفقیت
منابع
اگر می خواهید یک لیست گسترده تر داشته باشید، از این مقاله متنباز عالی یا یکی از مقالات وبلاگ Ramona Sukhraj که سایر عناصر صفحه اصلی مهم را که در اینجا ذکر نشده است را بررسی کنید.

8. نمی ترسید از فضای سفید

فضای بیرونی یک عنصر طراحی ضروری است که به شما کمک می کند صفحه را شکسته و خوانایی را افزایش دهید.
فضای سفید نیز فضای منفی نامیده می شود به مناطق اطراف عناصر در یک صفحه که خالی و فاقد محتوای یا آیتم های بصری هستند.
اگر چه فضای اضافی ممکن است به نظر برسد، در واقع مسئولیت پذیری و اولویت بندی محتوا است. همچنین نقش مهمی در روند طراحی و موقعیت عناصر طراحی وب سایت دارد.
اگر از بعضی صفحات فاقد فضای سفید استفاده می کنید، صفحه را مرور کنید و عناصر یا محتویاتی را که برای هدف از صفحه ضروری نیست، مرور کنید. سپس اطمینان حاصل کنید که این محتوا به درستی گروه بندی شده است، به طوری که کاربران قادر به تشخیص اینکه در آن تعلق دارند در صفحه. اگر به نمونه ای از وب سایت نیاز دارید که این کار را انجام دهد، این ستاره ها را برای کمک به شما در بهبود خود بررسی کنید .
 
نکته های ساخت سایت در 2019

9. بهینه سازی موبایل

در مورد بهینه سازی سایت خود برای موبایل فراموش نکنید . اگر قبلا نمی دانید، 80 درصد از کاربران اینترنت یک گوشی هوشمند دارند و "گوگل می گوید 61 درصد از کاربران بعید به نظر می رسند به یک سایت تلفن همراه که دسترسی به آن مشکل داشتند و 40 درصد از سایت رقیب بازدید کنند".
من کمی نگران بودم اگر شما بودید.
این ضرورت است که سایت خود را متناسب با نیازها و نیازهای بازدیدکنندگان خود تنظیم کنید. ممکن است بخواهید از خودتان بپرسید، چرا کسی به سایت من در موبایل دسترسی پیدا می کند؟ آنها چه چیزی را دنبال می کنند؟ آیا تجربه من در حال حاضر به آنها اجازه می دهد که این کارها را راحت انجام دهند؟
اگر وبسایتی که در بهینه سازی تلفن همراه خود باقی مانده است، برخی از این وبسایتهای بسیار جذاب تلفن همراه را بررسی کنید تا بتوانید بدانید که چگونه تجارب تلفن همراه یکپارچه برای کاربران خود ایجاد کرده اند.

10. پیدا کنید

اگر می خواهید یک حضور آنلاین قابل توجهی ایجاد کنید، پس شما باید یک وبسایت را ایجاد کنید که بتواند پیدا شود.
این شروع می شود با ایجاد یک استراتژی جستجوگرها که در نظر گرفتن شرایط جستجوی شخصی و مخاطبان خریدار شما را جستجو می کند. این اصطلاحات استراتژی باید شامل ایجاد محتوایی باشد که مربوط به نیازهای بازدیدکنندگان شما باشد. فیلم ها، مقالات وبلاگ ها و کتاب های الکترونیکی چند مثال از محتوا است که می تواند این کار را انجام دهد.
اطمینان حاصل کنید که از امکانات محتوا بی حد و مرزی که می توانید رتبه بندی کنید، بیش از حد کنار بیایید. ابتدا کلمات کلیدی مناسب را شناسایی کنید که مخاطبان شما واقعا در جستجوی آن هستند بنابراین شما بازدیدکنندگان زیادی را جذب نمی کنید که هرگز به محصول شما تبدیل نمی شوند، بجز پیشنهادات شما.

11. هرگز متوقف کردن تست

ارزیابی راه تبدیل، چگونه کاربران به دور رفته، و جایی که آنها در حال کلیک کردن، و غیره، کیفیت مهم است که می تواند نشان دهد اگر صفحات خود را در حال انجام راه را به شما در نظر گرفته شده است.
اگر شخصی هستید که صفحات زیادی دارد، ممکن است این مسئله را در بسیاری از صفحات، به ویژه در صفحه های قدیمی تر، پیدا کنید. صفحات مانند این ممکن است در واقع بسیار خوب عمل کنند، اما حاوی اطلاعات قدیمی که شما می دانید می تواند به روز شود. دیگران فقط ممکن است نیاز به برخی از به روز رسانی افزایش سرعت و یا تغییرات طراحی. تغییرات ساده مانند رنگ دکمه ها، هدر ها یا اضافه کردن چند جمله در کپی شما می تواند تفاوت های باور نکردنی در عملکرد صفحه را ایجاد کند.  
اما به جای تغییر آنها و تنظیم آنها در راه خود، به خصوص اگر شما نمی دانید که چه چیزی را تغییر دهید، می توانید از ابزارهایی برای ایجاد آزمون A / B برای آنها، آزمایشات چند متغیره یا حتی نقشه های گرما برای دیدن آنچه که کاربران انجام می دهند هر تست می تواند داده های متنوع بیشتری را نشان دهد که نشان می دهد که کاربران چگونه با صفحات در روش های مختلف تعامل دارند.

12. شناسایی لینک های ناشناخته 404 یا Broken

بسته به اندازه وب سایت شما یا مدت زمانی که در اطراف آن هستید، ممکن است چند صفحه یا لینک در اینجا وجود داشته باشید که در آن کار نمی کند. و در بالای همه چیز، بازدید کنندگان شما حتی به شما اجازه نمی دانند.
وقت خود را برای ارزیابی اینکه آیا سایت شما صفحات را شکسته یا نه شما ممکن است برای پیدا کردن صفحات فرود که قبلا بالا آورده اید منتشر نشده یا صفحه های وب که به طور نامناسب مرتبط هستند، شگفت زده شوید.
شما می توانید ابزارهایی برای استفاده از اینجا و اینجا پیدا کنید تا بتوانید شروع کنید.

13. ایجاد پیشنهادات جدید یا منحصر به فرد

تبدیل کردن بازدیدکنندگان، راه اصلی شما می توانید ارزیابی کنید که چه تعداد کاربر در حال حرکت به مرحله ی بازاریابی خود هستند. بسیاری از ما می دانیم که نحوه تبدیل بازدید کنندگان به طور منظم با ارائه پیشنهادات، دموها یا مواردی است که جذابیت پیدا می کنند.
اما با استفاده از منابع زیادی در اینترنت، اکنون بیش از هر زمان دیگری از طریق سر و صدا و تبدیل شدن به افراد خود، دشوارتر است.
این بدان معنی است که مهم تر از همیشه، نه تنها توجه به آنچه ارائه می دهد و منابع در خارج از منطقه خدمات شما است، بلکه چیزی نیز نیست.
شاید شما یک شرکت رسانه ای هستید که متوجه می شود بسیاری از رقبای دیگر کتاب های خود را در مورد چگونگی ایجاد یک تقویم رسانه های اجتماعی می سازند. به جای ایجاد یک پیشنهاد مشابه، می توانید آن را یک گام بیشتر بیاورید و یک ابزار ایجاد کنید که به افراد اجازه می دهد تا در برخی از اطلاعات وارد شوند که به ایجاد یک برنامه که به تقویم Google همگام سازی می کند، کمک می کند؟
اگر این به نظر خیلی پیچیده است، می توانید نمونه هایی را که در حال حاضر به طور گسترده ای در دسترس نیستند و سریع ایجاد کرده و آنها را تبلیغ کنید شناسایی کنید.
هر تصمیمی که گرفته اید، مهم است که مطمئن شوید کاری که انجام می دهید، یک قدم بالاتر از رقبای خود است . کپی کردن پیشنهادات محتوا که در حال حاضر از آن خارج می شود، فقط در دریا شما را از دست می دهد.

14. محتوای خود را به روز کنید تا به شخصیت شما تجاوز کند

هنگامی که شما کپی می کنید که می خواهید تحت تاثیر قرار دادن بازدید کنندگان وب سایت خود قرار گیرید، بسیاری از ما تمایل داریم به دام دامن بزنیم.
محتوای "ما" و "ما" متمرکز شده است.
"ما درآمد را با .. افزایش می دهیم"، "مزایای ما شامل ..." فقط نمونه هایی از هدر هایی است که بسیاری از آنها در سراسر صفحات وب استفاده می کنند. اگرچه ممکن است شما نمایش راه کسب و کار شما ممکن است به دلیل بزرگ کمک شما و محصولات خود را ، آن را نمی خواهید برای دریافت نقطه در سراسر.
از "ما" و "ما" خارج شوید و آنها را با "شما" و "شما" جایگزین کنید. مشتریان بالقوه شما می خواهند شما را به چشم خود نگاه کنید ، نقاط درد آنها را درک کنید، و به طور مستقیم توضیح دهید که چگونه می توان آنها را حل کرد.
بنابراین به جای یک سرصفحه مانند «مطالعات موردی ما»، چیزی شبیه به «داستان موفقیت بالقوه شما» را امتحان کنید. یا به جای یک صفحه حرفه ای که تمرکز این شرکت چقدر عالی است، در برخی از محتویاتی که توضیح می دهد که آینده آگاهان چه اهمیتی دارند و توانایی آنها برای تعریف آینده خود در کسب و کار شما را فیلتر می کنند، فیلتر کنید.
این سوئدی دستوری ممکن است ناخوشایند باشد، اما ناخودآگاه، این امر به نحوی که مشتریان کسب و کار شما را ببینند، تاثیر می گذارد.
 
اشتراک گذاری اجتماعی و دکمه های دنبال کنید
اعمال دعوت به عمل
از تصاویر مناسب برای مخاطبان خود استفاده کنید
ایجاد یک ناوبری که کاربران را از طریق سایت شما هدایت می کند
بازدید کنندگان خود را در صفحه اصلی سایت پیمایش کنید
از فضای سفید وب سایت خود نترسید 
طراحی سایت شما ریسپانسیو و موبایل فرندلی باشد
بر SEO سئو سایت تان تمرکز کنید
هرگز آزمایش و سعی و خطا در جهت بهبود سایت تان را متوقف نکنید
پیدا کردن و اصلاح خطای404 در سایت تان
ایجاد پیشنهادات منحصر به فرد
برای پرسونای سایت تان محتوا تولید کنید
در عرض 5 ثانیه از فرود در سایت خود، بازدید کنندگان شما می توانند آنچه را که شرکت شما انجام می دهد پیدا کنند؟
آیا کاربران می توانند به راحتی به آن وبلاگ مراجعه کنند در صورت نیاز؟
آیا طرح قیمت گذاری شما به آسانی قابل درک است؟
آیا میزان بازدهی بسیار بالا دارید؟
اگر شما خودتان را به این سوالات پاسخ «نه» می دهید، شاید زمان آن باشد که نگاه دقیق به شیوه طراحی و بهینه سازی سایت خود داشته باشید .
یک طراح سایت نمیتواند به سادگی با پیشرفت در ابعاد محدود (مانند طراحی صرفا محتوای) موفق شود. این نیاز به یک طراحی دارد که به تجربه کاربر وب سایت ، قابلیت های آن و به طور مناسب محتوای شما را تکمیل می کند.
وب سایت شما نیز باید با مخاطبین خود به طور واضح ارتباط برقرار کند، چه کاری انجام می دهید، چرا شما آن را انجام می دهید، و چه کسی آن را انجام می دهید. این آسان است که شما را با چقدر عالی به عنوان یک کسب و کار، فراموش کنید تا اطمینان حاصل کنید که ما در حال رسیدگی به نگرانی اصلی مخاطبان خود را در درجه اول.
بنابراین، چه چیزی باید بدانید که شروع به بهبود طراحی وب خود کنید؟
برای پاسخ دادن به این، 14 راهنمایی در مورد وب سایت وجود دارد تا اطمینان حاصل کنید که  در طراحی مجدد سایت یا طراحی سایت شرکتی خود در مسیر درست قرار گرفته اید و اطمینان می دهید که  بازدیدکنندگان دور نیستند.

 


طراحی وب سایت حرفه ای را ارزان بخرید، کافیست با دقت انتخاب کنید

هم ارزان هم حرفه ای؟ هر سوالی دارید بپرسید