طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی | سایت شرکتی | خرید سایت شرکتی

وب سایت شرکتی، اعتباری پایدار 

چقدر برای شرکت خود ارزش قائلید؟

سوال پیچیده ای نیست اما جوابی مطمئن میطلبد. آیا شرکتی تأسیس کرده اید تا در صنعت جهانی سری بلند کنید یا اینکه از مافوق داشتن خسته شده اید؟ برای بالا بردن سطح شرکت خود تا چه جایی پیش رفته اید؟ شروع به تبلیغات کاغذی کرده اید و یا بر سر بیلبورد ها حجوم آورده اید؟هر شرکتی که دارای چشم انداز بلندی است حاضر به صرف هزینه های زیادی برای تبلیغ و دیده شدن میباشد. خیلی از تبلیغ ها مانند بیلبرد ها  مستقیما در معرض دید مردم هستند اما مردم را مستقیما به شرکت شما نمیکشانند. معمولا بعد از دیدن یک تبلیغ خواص و منحصر به فرد اولین جایی که مردم به سراغ شرکت شما میروند "اینترنت" است. آن ها به دنبال برند شما در شبکه جهانی میگردند ولی آیا شمارا میبینند؟

بیایید تصور کنیم که شما دارای یک شرکت تجاری با هدف وارد کردن کفش با عنوان "بدو کفش" هستید و هزینه های گسترده ای در زمینه تبلیغات مختلف کرده اید. حال اگر کسی اسم برند شما را در اینترنت جست جو کند و ببیند که نتیجه ای یافت نکرده است، علامت تعجب بزرگی در ذهن او ایجاد میشود. مسلما وقتی یک شرکت تا این حد برای تبلیغات گوناگون هزینه کرده است باید دارای یک وبسایت شرکتی اختصاصی نیز باشد. اما فقط داشتن یک وبسایت شرکتی کافی نیست. فرض گیرید که شما با مبلغ ناچیزی صاحب یک سایت با نام تجاری خود شده اید، حال اگر کسی نام شرکت شما را در اینترنت جست و جو کند سایتی با نام شما را پیدا میکند.

اما اگر صرفا "واردات کفش" را جست و جو کند چه؟ آیا سایت شرکتی شما که درباره یک شرکت وارد کننده کفش است نمایش داده میشود؟  مطمئنا شما تنها وارد کننده کفش نیستید که به دنبال شهرت جهانی باشد. اما آیا موفق ترین هستید؟ چطور میشود موفق ترین بود زمانی که ناشناخته ترین باشید.حال برخی ممکن است شرکت شما را بشناسند و در اینترنت نیز شما را پیدا کرده باشند، اما آیا سایت شما میتواند مراجعین را تشویق به استفاده از خدمات شرکت شما کند؟ این همان نکته کلیدی است که باعث افزایش اعتبار شرکت شما در بین دیگر رقبا میشود، هرچه وبسایت زیباتر باشد کاربر بیشتر از آن لذت میبرد و هرچه کاربر بیشتر لذت ببرد کاربران بیشتری را به دیدن سایت شما تشویق میکند. این چرخه اساس هر صنعتی است که پا به دنیای بی نهایت تجارت اینترنتی میگذارد. 

 

حال که شما یک سایت شرکتی دارید باید دقت کنید که یکی از مهم ترین مباحثی که باید در طراحی سایت شرکتی رعایت شود داشتن نمایی پر جذبه است. در ترکیب رنگهایتان باید علم رنگ شناسی دخیل باشد تا درحین دلگرمی یک حس قدرت در سایت شما به چشم آید. عکس های سایت شرکتی دارای دو ویژگی گرم و حرفه ای هستند که در صفحات اصلی و کاری باید میزان حرفه ای بودن عکس ها از گرمیشان بیشتر باشد اما نباید کاملا قالب باشد و در صفحات مربوط به روابط و درباره ما باید حس گرمی بیشتری را به مشتریان منتقل کند. نکته دیگر واکنش سایت به عناصر داخل صفحه است. مثلا حداقل یک یا دو رخ داد برای زمانی که کاربر بر روی کسی کلیک میکند در نظر گرفته شده باشد.

در بخش تماس با ما باید تمام راه های ارتباطی ممکن را گنجاند. از آدرس و تلفن شرکت تا شبکه های مجازی و ایمیل. داشتن یک پاسخگوی آنلاین تمام وقت در تمام صفحات میتواند کمک شایانی برای سایت شما باشد. دسترسی راحت مشتریان به بخش های اصلی سایت شما به طوری که نیازی به مراجعه به صفحات مختلف نداشته باشد باعث سهولت استفاده مشتری از سایت میشود و این یک امتیاز برای شما به حساب می آید. مهمترین نکته سرعت بارگذاری سایت است. با در نظر گرفتن نکات ذکر شده ممکن است حجم اطلاعاتی که در سایت بارگذاری کرده اید زیاد شود و سرعت بارگذاری سایت شما را کاهش دهد. این امر باعث ایجاد نارضایتی در مشتریان از سایت شما میشود. 

نکته ای وجود دارد که اغلب صاحبان سایت از آن غافل میشوند و آن هم طول عمر سایت است. اگر شما امروز دارای یک سایت بسیار قدرتمند و شکیل باشید، در سال آینده بیشتر این جمال سایت خود را از دست خواهید داد. دلیل این اتفاق بسیار ساده است، دنیا همیشه در حال تغییر است. استاندارد ها عوض میشوند، سلیقه ها عوض میشوند و در نهایت نوع طراحی ها نیز باید عوض شوند. یک حرکت بسیار جذاب برای همیشه تازه نگه داشتن سایت ایجاد جلوه های فصلی است. اما فقط ظاهر سایت نباید دست خوش تغییر باشد. گاهی شرکت های بزرگ بعد از گذشت یک مدت زمان خاص اقدام به طراحی سایت شرکتی دیگری با قدرت بیشتر، جلوه های زیبا تر و بهره بری از تجربه کاربری دقیق تر میکنند. 

بله، داشتن یک سایت شرکتی نیاز به توجه زیادی دارد. زیرا شما در حال تأسیس یک شرکت در جهانی دیگر میباشید و باید هردو شرکت حقیقی و مجازی خود را گسترش دهید. زیبایی کار در این است که اگر شما یک سمت را قوی کنید به دیگری کمک میکنید. به این صورت که اگر شما سایت شرکتی قوی و زیبایی داشته باشید به طوری که بتواند رضایت مشتریان را جلب کند، تعداد مشتریان شرکت شما نیز افزایش پیدا میکند و اگر دارای شرکتی با کیفیت هستید بهترین راه برای دیده شدن شرکت شما ساخت و ثبت یک سایت شرکتی برای سهولت دسترسی مشتریان و تبلیغ شرکت خود میباشد، و اگر بخشی ضعیف باشد، نه به نسبت دیگری بلکه به نسبت استاندارد جهانی، به شدت به کیفیت دیگری ضربه وارد میکند. اما شما برای داشتن یک شهره جهانی باید هر دو سمت را در حدی بالا ببرید که در حوزه کیفیت تبدیل به یک مثال شوید. 

حال که اصول یک سایت شرکتی را برایتان شرح داده ایم، مطمئناً بهترین شیوه برای طراحی آن را نیز میدانیم. تمامی این توضیحات به پاس از ده سال تجربه طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی و ... به دست آمده اند و جلب رضایت مشتریان سرشناس از جمله: فیلیمو ، شاتل ، سینماتیکت و ... اثبات توانایی ما در طراحی سایت های گوناگون میباشد. این موفقیت ها با داشتن یک CMS کاملا اختصاصی ساخته شرکت خودمان با استفاده از ASP.net و #C به دست آمده اند. با استفاده از این CMS ما تمامی کد های سایت شما را بدون الگوریتم های آماده و به صورت کاملا اختصاصی وارد میکنیم تا علاوه بر راحتی دستکاری کدها شما سایتی کاملا اختصاصی را برای شرکت خود ثبت کنید. پس هم اکنون با مشاورین طراحی سایت ما تماس بگیرید و سایت مورد نظر خود را از میان نمونه های طراحی سایت انتخاب کنید در غیر اینصورت میتوانید سایت مورد نظر خود را برای همکاران ما شرح دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن سایت خود را تحویل بگیرید.


طراحی وب سایت حرفه ای را ارزان بخرید، کافیست با دقت انتخاب کنید

هم ارزان هم حرفه ای؟ هر سوالی دارید بپرسید