طراحی سایت دکوراسیون

طراحی سایت دکوراسیون | قیمت طراحی سایت دکوراسیون

طراحی سایت دکوراسیون

میتوان یکی از سخت ترین حوزه های طراحی سایت را، طراحی سایت دکوراسیون نامید. چراکه این شاخه دارای حساس ترین و ریزبین ترین متقاضیان میباشد و جلب رضایت کامل آنان یکی از بزرگ ترین چالش ها برای یک طراح سایت است. معمولا در طراحی سایت اکثر مخاطبان، افرادی هستند که در زمینه طراحی سایت دانش زیادی ندارند و یا میخواهند از یک طرح آماده برای سایتشان استفاده کنند. اما زمانی که یک طراح دکوراسیون سفارش سایتی را میدهد، برای نقطه به نقطه صفحه طرحی در نظر دارد که ایفا کردن این طرح ها میتواند بسیار چالش برانگیز باشد. در کل زمانی که طرف قرداد هر صنفی یکی از اعضای آن صنف باشد حسایت کار را به شدت بالا میبرد. زیرا اگر بتوان رضایت آن فرد را جلب کرد به نوعی اعتبار آن شخص را نیز به اعتبار خود اضافه میکنیم.

در این بخش میخواهیم یک سری از ویژگی های یک سایت دکوراسیون را برایتان شرح بدهیم:

نکات مهم در طراحی سایت دکوراسیون:

طراحی سایت دکوراسیون با تصاویر مناسب:

در یک وبسایت طراحی دکوراسیون اول از همه شما نیاز به داشتن یک گالری عکس پر محتوا و مجلل برای جذب مشتری خود هستید. اگر عکس های این گالری از جلوه زیادی برخوردار نباشند، یا کار های دیگر همکاران شما و یا غیر واقعی و تقلبی باشند، نه تنها نظر مشتری را جلب نمیکند بلکه باعث بد نامی شرکت و وبسایت شما نیز میشود.

طراحی حرفه ای سایت دکوراسیون:

نکته دیگر ساخت جلوه زیبا برای خود وبسایت است. اگر مشتری وارد سایت دکوراسیونی شود که از جلوه های ساده و پیش پا افتاده در طراحی آن سایت استفاده شده باشد، اعتماد خود را از توانایی شما در طراحی دکوراسیون داخلی شما را از دست میدهد. "عقل مردم به چشمایشان است"، پس اگر نتوانید برای آن ها سایت زیبایی بسازید، مطمئنا خانه زیبایی هم نمیتوانید بسازید.

رنگ بندی شکیل در طراحی سایت دکوراسیون:

در نظر گرفتن تمام سلیقه ها چیزی است که باعث ایجاد یک شکاف بزرگ بین یک سایت دکوراسیون حرفه ای و نوکار میشود. دختر، پسر، جوان، نوجوان، پر شور، آرام و ... تمامی این افراد مخاطبان شما هستند و شما موظف به شناختن تمامی این شخصیت ها و خصوصیت ها میباشد. ترکیب رنگ ها به صورتی که بتواند برای شخص احساس گرمی با محیط را به وجود بیاورد و به این فکر کند که همیشه به همین سبک زندگی میکند، نهایت خبرگی و توانایی یک طراح دکوراسیون را به رخ میکشد.

معماری کاربر پسند در طراحی سایت دکوراسیون:

یک نکته ای که در طراحی دکوراسیون به آن توجه میشود ایجاد دسترسی ساده به تمام بخش های یک خانه یا شرکت است. همین امر باید در طراحی سایت دکوراسیون نیز رعایت شود. ایجاد دسترسی سریع به بخش های اصلی و یا پیشنهادی مانند: گالری پروژه ها، ثبت سفارش، تماس با ما و... به صورتی که فرم کلی سایت تغییر نکند و کابر بتواند به راحتی و بدون صرف وقت این دسترسی ها را پیدا و از آن ها استفاده کند از نکات کلیدی طراحی یک سایت کاربر پسند است.

جایگذاری تعرفه ها در طراحی سایت دکوراسیون:

نکته ای که من کاربر برایم هائز اهمیت است، دانستن مقدار هزینه ای است که باید برای دکور مورد نظرم پرداخت کنم. چیزی به این مهمی باید بدون نیاز به مراجعه به صفحات مختلف برای کاربر قابل مشاهده باشد. یکی از کار هایی که میتوان انجام داد،  قرار دادن امکانات و قیمت بر روی پیش نمایش پروژه ها میباشد. در اینصورت هرکس با مقدار هزینه ای که در نظر دارد میتواند از بین پروژه های پیشنهادی شما یکی را انتخاب کند. البته برای جذب مشتریان بیشتر باید طیف قیمت هایتان زیاد باشد تا بتواند بودجه های مختلف را پوشش دهد و رضایت مندی بیشتری را برای مشتریان رقم بزند.  

دکور سایت خود را به ما بسپارید

شرکت پایدار در طی بیش از ده سال طراحی انواع سایت های شرکتی، شخصی و ... توانسته است تجربه زیادی از سلیقه مشتریان مختلف برای طراحی سایت های کاربر پسندانه با جایگذاری صحیح، رنگ شناسی، معماری سه گانه و کد نویسی کاملا اختصاصی کسب کند.

ما برای مشتریان محترم خود نمونه هایی را آماده کرده ایم که میتوانند از بین آن ها هرکدام را که پسند کردند را انتخاب کنند و در مدت زمان کمتر از یک روز سایت مورد نظر خود را تحویل بگیرند. این قالب های آماده بدون استفاده از CMS هایی مانند wordpress و انواع آن ساخته شده اند. در واقع ما توانسته ایم پس از ده سال کدنویسی با #C و Asp.net ، یک سیستم مدیریت محتوا(CMS) کاملا اختصاصی طراحی کنیم و سایت های کاملا اختصاصی و بدون مشکلات CMS های دیگر برای مشتریان ایجاد کنیم.

شما میتوانید یکی از قالب هایی که مورد پسند مشتریان زیادی بوده است را در بخش پایینی ملاحظه فرمایید.

برای دیدن دیگر کارهای ما میتوانید به صفحه نمونه های طراحی سایت ما مراجعه کنید .

اگر هم هیچکدام از قالب ها مورد پسند شما نبود شما میتوانید با مشاورین طراحی سایت ما تماس بگیرید و سایت صفر تا صد اختصاصی خود را برایشان شرح دهید تا در صورت رسیدن به توافق و عقد قرارداد، در کمترین زمان ممکن سایت شما را طراحی و پس از تأید شما از کیفیت و ظاهر سایت برایتان ثبت گردد.


طراحی وب سایت حرفه ای را ارزان بخرید، کافیست با دقت انتخاب کنید

هم ارزان هم حرفه ای؟ هر سوالی دارید بپرسید