طراحی سایت املاک

طراحی وب سایت املاک، نه یک امتیاز بلکه یک الزام

رانندگی در خیابان های شلوغ شهر و مواجهه با آلودگی هوا برای رسیدن به یک بنگاه مسکن به اندازه مراجعه به شعب بانک ها برای انجام عملیات بانکی ناراحت کننده است و به همان اندازه اجباری.  طبیعتا همه به دنبال راهی برای به حداقل رساندن تعداد دفعات رفت و آمد بین فضای امن و راحت محل سکونت خود و دنیای بیرون هستند و همین مسئله باعث موفقیت کسب و کار هایی مانند دیجیکالا و شیپور شده است: به حداقل رساندن نیاز مشتری به ترک راحتی خود.

بانک ها دست به کار شده اند دوستان، بهتر است که شما هم به فکر اضافه کردن "به راحتی و از فضای خانه ی خودتان..." به لیست امکانات  مشتری مدارانه کسب و کارتان باشید.

 طراحی سایت املاک برای بقا!

بعید است که سایت خاص مشاوره املاکی بدون بهره مند بودن از پشتوانه ای قوی (مالی و تکنیکی) قادر به رقابت  با سایت های شناخته شده و پایگاه های فروش مثل شیپور و دیوار باشد، اما با طراحی سایت املاک و در اختیار داشتن یک سایت حرفه ای املاک قدمی مهم و الزامی برای باقی ماندن  در صحنه است.

 

امروزه کمتر کسی شخصا به یک دفتر مشاوره املاک  هرچند نزدیک به خود رجوع می کند چرا که بررسی امکانات و تفاوت هزینه طراحی سایت در دسته سایت مشاوره املاک بسیار ساده تر از رفتن از یک بنگاه به بنگاه دیگر در سطح شهر است؛ پس ارزش اسم و شهرت خود به عنوان یک مشاور املاک را با طراحی سایت مناسب حفظ کنید.

 

 گسترش محدوده  کاری

یک بنگاه املاک محدود به منطقه جغرافیایی است که در آن قرار گرفته، پس مهم نیست اگر خدمات ویژه ارائه می دهید یا در حین انتخاب ملک برای مشتری به نیاز ها و توانایی های او توجه می کنید، فقط همسایه های شما برای سپردن املاکشان به شما مراجعه می کنند و مشتریان شما مایل به بررسی انتخاب هایشان در حیطه خاص نزدیک به شما هستند.

یک بنگاه در اقدسیه نمی تواند مشتری که مابل به خرید خانه در آریاشهر است را جذب کند اما یک سایت مشاوره املاک که با توجه به استاندارد های روز برنامه نویسی و طراحی شده، می تواند با رتبه بندی مناسب افراد سرگردان در اینترنت را جذب کرده و با ظاهر خاص خودو رابط کاربری کارآمد در یاد آنها بماند، در حالی که گستره محدوده کار آن به پشتکار و تلاش مدیر سایت بستگی دارد.

 اعتبار شما به سایت شما است

جدا از افزایش اعتبار شما در نظر مشتریان قدیمی تر، سایت شما می تواند باعث جلب اعتماد یا دلسردی مشتری احتمالی شما شود. دقت کنید که هرچند کاربرد ابتدایی سایت داشتن یک شناسنامه اینترنتی جهت ارائه اطلاعات لازم برای تماس با شما و معرفی شما است، اما اگر به سایت خود بها بدهید و در کنار خرید سایت املاک حرفه ای، به فکر پشتیبانی و به روز کردن اطلاعات آن نیز باشید سایت شما در نظر Google رتبه بالاتری کسب می کند و در صفحات ابتدایی نتیجه جستوجوی کاربران به نمایش در می آید که این خود بالاترین نشان اعتبار در دنیای آنلاین است.
پس از این به بعد خواهید دید؛ افرادی که هیچ آشنایی قبلی با شما و دفتر مشاوره املاکتان نداشته اند مانند مشتریان قدیمی به شما اعتماد می کنند.

استانداردهای طراحی سایت املاک

اگر از سایت املاک خود انتظار جذب مشتری دارید پس باید یک سایت املاک حرفه ای تهیه کنید؛ یعنی سایتی که  جدا از زیبایی بصری و رابط کاربری روان و کارآمد، به سیستم ها و امکانات کاربردی برای یک سایت مشاوره املاک مجهز باشد.

 

امکاناتی نظیر

- معرفی ملک با خصوصیات تعیین شده توسط مدیر سایت

- جستوجوی پیشرفته با امکان فیلتر کردن نتایج

- مشخص کردن محل قرار گیری ملک روی Google map

- امکان تعامل ساده و سریع مشتری با کارشناسان سایت

- امکان ثبت تعداد نامحدود فایل ملک

طراحی سایتی با این امکانات و بیشتر از یک تیم حرفه ای و باتجربه بر می آید.


طراحی وب سایت حرفه ای را ارزان بخرید، کافیست با دقت انتخاب کنید

هم ارزان هم حرفه ای؟ هر سوالی دارید بپرسید