طراحی سایت ثبت آگهی

طراحی سایت ثبت آگهی نوعی از طراحی پایدار می باشد. در بین سایت ها سایت ثبت آگهی بزرگترین نقش را در تجارت انلاین بازی می کند. سایت ثبت آگهی با رعایت اصول سئو و لینک دهی صحیح در برند سازی برای شما بسیار مهم خواهد بود. سایت های ثبت آگهی اولین بار با طراحی سایت ایستگاه در ایران به دنیا آمد و اینک بیش از 2000 سایت تبلیغاتی ایرانی بر روی گوگل وجود دارد.

صفحات سایت ثبت آگهی

قالب سایت ثبت آگهی شامل چه صفحاتی است؟

پنل مدیریتی

این قسمت برای مدیریت سایت ثبت آگهی استفاده می شود، عدم وجود یک پنل مدیریتی منعطف، طراحی سایت ثبت آگهی شما را در معرض خطر قرار می دهد. این قسمت در دست مدیر سایت آگهی قرار می گیرد.

صفحه اصلی

این قسمت مهم ترین قسمت در طراحی سایت ثبت آگهی است. رنگبندی و آیکون بندی این صفحه مهم ترین نقش در جلب نظر مشتریان را برعهده دارد.

موتور جستجوی داخلی

این قسمت در سر برگ در هر صفحه تعریف می شود و برای مشتریان شما امکان جستجو را فرا هم می سازد. از وظایف طراح سایت در طراحی سایت ثبت آگهی نوشتن موتور جست و جوی کارآمد و قوی است.

صفحه در خواست ها

در این صفحه مشتریان شما قادر خواهند بود پیشنهاد های خود در زمینه فروش و خرید محصولات را با شما در میان بگذارند.

صفحه ارتباط با ما

در این صفحه راه های تماس و آدرس نمایندگی اصلی و فرعی شرکت ها به اشتراک گذاشته می شود.

 

طراحی سایت ثبت آگهی ریسپانسیو

 

نکات مهم در انتخاب طراحی سایت ثبت آگهی

سایتی که انتخاب می کنید باید دارای ویژگی های خاصی باشد از جمله اینکه ریسپانسیو و سازگار با انواع دستگاه ها باشد. اما معنی این کلمات چیست؟ در صورتی که طراحی وب سایت ثبت آگهی شما ریسپانسیو نباشد، یقینا سایت شما در تمامی ابزار های جستجو نمایش داده نمی شود . برای مثال سایت در کامپیوتر قابل بازخوانی است؛ اما در گوشی امکان مشاهده آن نیست.

سازگار بودن به معنای نماتیش در همه ی مرورگر هاست و سایت شما باید از معروفترین های این زمینه مثل گوگل کروم و اپرا پشتیبانی کند. سایت شما باید سرعت لود بالا داشته باشد که به این منظور اجتناب از کدهای سنگین و طراحی پیچیده ضروری است.

سایت آگهی باید دارای یک پلت فرم مدیریتی منعطف و جا دار باشد. پنل مدیریتی شما بایستی در طراحی و سئو سایت خودکار عمل کند. سایت شما باید دارای رنگبندی و فونت بندی مناسب با زمینه فعالیت شما باشد. سایت ثبت آگهی شما باید دارای قدرت بالا در ایجاد برندینگ و برند سازی از محصولات باشد.

طراحی سایت پایدار به عنوان یکی از برترین شرکت ها در زمینه طراحی سایت ثبت آگهی با خدمات پشتیبانی قوی با بهترین امکانات طراحی سایت در خدمت شماست .

 


طراحی وب سایت حرفه ای را ارزان بخرید، کافیست با دقت انتخاب کنید

هم ارزان هم حرفه ای؟ هر سوالی دارید بپرسید