طراحی وب سایت دکوراسیون داخلی

طراحی سایت دکوراسیون به منظور بازاریابی و برندینگ برای شرکت های طراح داخلی و شرکت های خدمات نمای ساختمان اجرا می شود. این سایت ها با معرفی و آشنا سازی مردم با خدمات و محصولات این شرکت ها سبب افزایش اعتماد و در نتیجه فروش این شرکت ها می شود.

در ضمن با وجود رقابت های تنگاتنگی که در عرضه فروش محصولات مربوط به دکوراسیون داخلی احساس وجود دارد و تعداد بالای فعالین خدمات نمای ساختمان طراحی سایت دکوراسیون یک نیاز ویژه به شمار می آید. در ضمن وجود چنین سایت های افراد را با انواع سبک های دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان آشنا می سازد و علاوه بر سود رسانی به خود شرکت مدیر سایت سبب زیبای محیط شهری نیز می شود. شرکت طراحی سایت پایدار نت در تهران با داشتن مجرب ترین کد نویسان و گرافیست ها شکیل ترین و زیبا ترین سایت را به شما تقدیم می کند.

نمونه طراحی سایت دکوراسیون

آیا طراحی سایت فقط مختص طراحی سایت دکوراسیون داخلی است؟

خیر، بیشتر افراد با شنیدن نام طراحی سایت دکوراسیون به یاد شرکت های طراح دکوراسیون داخلی می افتند. حقیقت بسیار وسیع تر است و در مواردی صاحبان شرکت های لوازم خانگی، انواع پرده، انواع لوستر و حتی انواع مبلمان نیز به طراحی سایت دکوراسیون دست می زنند.

به قول یک ضربه المثل ایرانی که می گویید: از کوزه همان برون تراود که در اوست؛ تنها دکوراسیون داخلی نیست و دکوراسیون خارجی منزل مثل نما، نورپردازی نما و انواع سنگ نما نیز شامل طراحی سایت دکوراسیون می شود. اگر شرکت شما نیز نیاز به طراحی سایت دکوراسیون دارد پایدار سامانه را تجربه کنید. اگر دوست دارید با انواع طراحی سایت دکوراسیون آشنا شوید پایدار سامانه را تا بخش بعدی این بلاگ حمایت کنید.

انواع طراحی سایت دکوراسیون

 1. طراحی سایت دکوراسیون داخلی برای شرکت های تولید لوازم خانگی: این مدل از طراحی سایت دکوراسیون به منظور افزایش فروش محصول شرکت های تولید کننده لوازم خانگی و نمایش کاربرد این محصولا در داخل خانه طراحی می شود.
 2. طراحی سایت دکوراسیون داخلی برای شرکت های طراح: اغلب شرکت های طراح و معمار داخلی اقدام به طراحی دکوراسیون های مختلف با اساسیه خود فرد می کنند. این شرکت ها برای معرفی انواع مدل های خود نیازمند طراحی سایت دکوراسیون داخلی هستند.
 3. طراحی سایت دکوراسیون داخلی برای تولید کنندگان انواع کف پوش ها و کاغذهای دیواری: بسیاری از شرکت های سازنده انواع کف پوش،ام دی اف و حتی دیوار کاغذی برای نمایش محصولات خود و کاربرد آن ها نیاز به طراحی سایت دکوراسیون داخلی دارند.
 4. طراحی سایت دکوراسیون داخلی برای فعالین صنایع چوبی: اگر شما بخواهید برای خانه یا شرکت خود مبل و بوفه تهیه کنید، احتمالا ابتدا چینش آن را بررسی خواهید کرد. شرکت های فعال در صنایع چوب برای نمایش و معرفی محصولات خود اقدام به طراحی سایت دکوراسیون داخلی می کنند.
 5. طراحی سایت دکوراسیون برای فروشندگان سرامیک،کاشی و سنگ نما: تنها نمای داخلی یک ساختمان مهم نیست. با توجه به برج سازی های انبوه نمای خارجی نیز مهم می باشد. شرکت های فعال در زمینه انواع سنگ های نما برای نمایش کاربرد و حاصل استفاده از سنگ های مختلف در نما اقدام به طراحی سایت دکوراسیون می کنند.
 6. طراحی سایت دکوراسیون داخلی برای لوستر فروشان و صاحبان پرده سرا ها: اگر فردی قصد خرید لوستر و پرده را داشته باشد ترجیح می دهد ببیند این وسیله چه نمای را ایجاد می کند. بنابر این دو حرفه ذکر شده نیازمند طراحی سایت دکوراسیون خواهند بود.
 7. طراحی سایت خدمات نمای ساختمان: این نوع از سایت در طراحی سایت دکوراسیون داخلی گنجانده نشده است و بیشتر برای نمای خارجی ساختمان مد نظر است. شامل طراحی نورپردازی نما، تعمییرات و شستشوی نمای خارجی می شود. با این حال در دسته طراحی سایت دکوراسیون قرار داده شده است.

نمونه طراحی سایت دکوراسیون

امکانات صفحه اصلی سایت دکوراسیون

سایت های دکوراسیون با اهداف متفاوتی از هم طراحی می شوند اما قصد داریم مجموعه ای از باکس های مشترک را معرفی کنیم.

باکس درباره ی ما

در این باکس شرکت های ارائه دهنده خدئمات دکوراسیون در مورد پیشینه و دستاوردهای خود صحبت می کنند.

باکس جستجو

این باکس برای راحتی کاربران و یافتن آسانتر محصول یا خدمت مد نظر برای کاربران طراحی شده است.

باکس محصولات یا خدمات

این باکس دارای تفکیک براساس نوع خدمت یا نام و حتی مدل محصول می باشد و کاربران با استفاده از این باکس می توانند محصول مد نظر خود را تهیه کنند.

باکس کاربری

این باکس برای عضویت افراد در سایت و ارائه کد تخفیف به این افراد ارائه می شود.

گالری

در این قسمت تصویری از تمام محصولات، مدل ها و نمونه کارها قابل مشاهده است.

نمونه طراحی سایت دکوراسیون

طراحی باکس پرداخت

این باکس برای پرداخت آنلاین قیمت محصول و با امکان لینک دهی به تمام درگاه های بانکی طراحی می شود.

راهنما

این قسمت شامل بلاگ سایت و راهنمای های لازرم در زمان خرید و نکات مهم در انتخاب یک مدل یا یک جنس است.

تماس باما

این قسمت حاوی لینک های سایت در شبکه های اجتماعی، شماره تماس و آدرس نمایندگی های مجموعه است.

پیشنهادات

این قسمت برای نظر سنجی از کاربران وارائه مدل های جدید و یا درخواست های جدید از سوی کاربران طراحی شده است.

باکس تخفیف

این باکس برای ارائه تخفیف در اولین خرید یا اولین سفارش طراحی شده است.

امکانات پایدار سامانه در طراحی سایت دکوراسیون

 1. هاست و دامنه به مدت معیین
 2. طراحی باکس کاربر با امکان تعریف نامحدود کاربران
 3. طراحی باکس جستجو
 4. طراحی باکس پیشنهادات و انتقادات 5. طراحی سازگار با انواع مرورگرها
 5. طراحی گالری تصویر قدرتمند از لحاظ گرافیکی
 6. آنالیز کلمات کلیدی
 7. طراحی سایت ریسپانسیو ودینامیک
 8. به روز رسانی خودکار
 9. طراحی باکس محصولات با امکان افزودن و حفظ ماژول
 10. پنل مدیریتی منعطف با امکان حذف و اضافه محتواگذار
 11. سئو خودکار
 12. تحقیقات در زمینه بازاریابی
 13. امکان ارائه باکس محصولات ویژه
 14. امکان ارسال پیام و ایمیل به خریداران و ارسال کدرهگیری فروش
 15. امکان قرعه کشی و ارائه هدیه به کاربران
 16. امکان پرداخت آنلاین و تعرف انواع کارت های بانکی وهزارالن امکان دیگر که هنگام اخذ قرار داد می توانید از طراحی سایت پایدار بخواهید.

نمونه طراحی سایت دکوراسیون

 

برای مشاهده نمونه سایت های طراحی شده توسط پایدار نت به صفحه نمونه های طراحی سایت دکوراسیون مراجعه کنید 


طراحی وب سایت حرفه ای را ارزان بخرید، کافیست با دقت انتخاب کنید

هم ارزان هم حرفه ای؟ هر سوالی دارید بپرسید