طراحی سایت دندانپزشکی

شاید سوال اغلب دندانپزشکان باشد که اهمیت طراحی سایت دندانپزشکی چیست؟ این سوال صحیح است زیرا شما هرروز مطبی مملو از بیمار دارید و چنین کاری برای شما بی معنی است. اما تا چه اندازه این بیماران پایبند به شما هستند؟ نهایتا یک تا دو سال اگر در این بین کسی بهشان پیشنهاد جای دیگری را نکند. بنابر این لازم است شما به فکر پیدا کردن مشتریان جدید باشید.

نسل امروزی نسلی دیجیتال است و برای بیشتر دردهایش اول سراغ اینترنت می رود سپس از کلاف خود بیرون میاید. اگر شما طراحی سایت دندانپزشکی با محتوای قوی در زمینه ی درمان دهان و دندان داشته باشید و این مطالب برای بیماران اثر بخش واقع شود، احتمال اینکه این افراد به مطب وکلینیک شما مراجعه کنند بیشتر خواهد شد. در ضمن بیماران آزادانه و بدون پرداخت هزینه می توانند با شما صحبت کنند و در صورتی که نتیجه ی موثری بگیرند، حتما در سایت از شما نوبت می خواهند.

جذب مشتری جدید تنها یکی از فواید طراحی سایت دندانپزشکی است و این فواید شامل حال مشتریان قبلی نیز خواهد شد. مشتریان قدیمی شما زمان کمتری را پشت تلفن می گذرانند و شما یقینا راحت تر پاسخگوی آن ها خواهید بود. طراحی سایت دندانپزشکی باعث اعتماد مشتریان به شما و حتی محل درآمد دوم شما خواهد شد.

نمونه طراحی سایت دندانپزشکی

چند نکته که لازم است در طراحی سایت دندانپزشکی رعایت شود

شخصی سازی

کلینیک شما مختص به خود شماست، پس دیزاین اجزا و باکس های آن باید متفاوت با سایرین باشد. طراحی سایت دندانپزشکی به صورت سفارشی چنین تضمینی را برای شما ایجاد خواهد کرد.

بازاریابی

اگر طراحی سایت دندانپزشکی شما از سئو خوبی برخوردار باشد و برای مرورگر ها بهینه سازی شده باشد، با یک محتوا گذاری قوی امکان قرار گیری در صفحات اول گوگل و بازاریابی مطلوب با ترافیک بالا را خواهد داشت.

تبلیغات حقیقی

هرگز در تبلیغات سایت خود اغراق نکنید و قول کارهای که ندارید را ندهید. مثلا به فرد قول کشیدن 32 دندان در یک روز یا ایمپلنت کل دهان دریک مراجعه را ندهید. شاید فرد اطلاعات کافی نداشته باشد و از شما اینکار را بخواهد. فرض کنید اوه چه فاجعه بزرگی! احتمالا بیمار می میرد یا چندین هفته هیچکاری نمیتواند بکند.

برند سازی

سایت شما نیاز به یک برند سازی مطلوب دارد که تنها طراحان گرافیکی قادر به انجام آن هستند. لذا در هنگام انتخاب تیم طراح سایت دندانپزشکی جویای وجود گرافیست با تجربه در تیم طراح باشید.

مالکیت

سعی کنید پنل مدیریتی سایت و هاست آن در دست شما باشد. بدون این موارد، اگر روزی محتوا گذار یا طراح شما کنار بکشد، اعتبار چندین ساله سایت شما ازبین خواهد رفت. در حقیقت شما از لحاظ اینترنتی بی خانمان خواهید شد.

 

طراحی سایت واکنشگرا

طراحی سایت واکنشگرا دیگر امری ضروری است. بیشتر کاربران اینترنت کاربران تلفن همراه هستند. در ضمن در یک سانحه فردی که دندان هایش شکسته فرصتی برای نشستن جلوی کامپیوتر ندارد، یقینا در گوشی خود به دنبال یک سایت دندانپزشکی خواهد بود. طراحی سایت دندانپزشکی واکنشگرا را جدی بگیرید.

طراحی سایت دندانپزشکی دینامیک

طراحی سایت دندانپزشکی شما و کلینیک تان باید دینامیک باشد زیرا موتورهای جستجوی گوگل هر لحظه یک معیار جدید و کاربران هر روز یک گرایش جدید از خود نشان می دهند.

ناوبری آسان

هر چقدر استفاده از یک سایت آسان تر باشد و سریعتر لود شود احتمال اینکه کاربران از آن استفاده کنند بیشتر خواهد شد. در طراحی سایت دندان پزشکی کلینیک و مطب خود به این نکته توجه کنید و از کپی برداری از دیگران اجتناب کنید.

مواردی که احتمال موفقیت سایت دندانپزشکی را افزایش می دهد

در قسمت پیش در مورد اهمیت طراحی سایت دندانپزشکی و نکاتی که باید در طراحی آن رعایت شود صحبت کردیم حالا می خواهیم در مورد عوامل موفقیت و بازاریابی صحیح آن صحبت کنیم.

  1. محتوای با کیفیت: محتوای که به درستی سئو شود، می تواند بر موفقیت شما موثرباشد. لذا لازم است در طراحی سایت دندانپزشکی شما از محتوا گذاران مجربی که توان تحقیق در زمینه کلمات کلیدی و نوشتن مطالبی منطبق با موتورهای گوگل که کاربر پسند و کاربردی باشد بهره ببرید.
  2. طراحی حرفه ای: اگر طراحی سایت شما منطبق بر ابزار های بازاریابی باشد و از به روز رسانی خودکار با یک ناوبری آسان بهره ببرد؛ احتمال اینکه سایت با جامعه هدف به خوبی ارتباط پیدا کند، افزایش خواهد یافت. ارتباط صحیح با مشتریان سبب اعتماد سازی (برندینگ) خواهد شد.
  3. بازاریابی حرفه ای: تنها نکته مهم طراحی فانتزی و عالی سایت نیست. در طراحی سایت دندانپزشکی باید تحقیقات جامع در باره علایق قشر هدف، جایگاه کلینیک یا مطب شما در دید جامعه هدف و جایگاه مد نظر شما انجام شود. تابرند سازی موثری صورت گیرد.
  4. توسعه حرفه ای: از سایر نکات مهم توسعه ی حرفی در طراحی سایت دندانپزشکی است. توسعه سایت با طراحی آن بسیار متفاوت است و منطبق بر کدنویسی سایت است. یک کدنویسی صحیح با چارچوب عالی است.
  5. سئو ی خودکار سایت: با سئو صحیح و حرفه ای در طراحی سایت دندانپزشکی ترافیک ارگانیک برای سایت ایجاد خواهد شد. داشتن لینک دهی های داخلی و خارجی نیز می تواند بر ارزش سئوی سایت شما بیفزاید.
  6. امنیت بالا: استفاده از پروتکل های https و استفاده از رمزگذاری بین مرورگر و سرور باعث حفظ راز های شما و حساب های بیمارانتان خواهد شد.
  7. استفاده از گرافیک و جلوه های بصری با کیفیت: در طراحی همه سایت ا وجود کلیپ ها و تصاویر با کیفیت تعداد مخاطبان سایت را افزایش می دهد. لذا در طراحی سایت دندانپزشکی این نکته نیز باید مد نظر باشد، زیرا که چنین کاری می تواند عامل موفقیت شما شود.
  8. توضیح نحوه ی پرداخت: در طراحی سایت دندانپزشکی باید انواع گزینه های پرداخت را برای مشتریان قرار دهید. برای مثال گزینه تخفیف برای بار اول، قسط بندی برای پرداخت و پرداخت یکجا را در نظر بگیرید.
  9. امکان رزرو آنلاین: شما باید برای مشتریان تان در طراحی سایت دندانپزشکی امکان رزرو آنلاین را فراهم آورید و این قسمت دارای ناوبری آسان است.

نمونه طراحی سایت دندانپزشکی

امکانات صفحه اول سایت دندانپزشکی

باتوجه به این که طراحی سایت دندانپزشکی با توجه به این که سایت شخصی باشد یا طراحی سایت کلینیک دندانپزشکی دارای طراحی متفاوتی در صفحه ی اول خواهد بود. بنابراین تنها به نکا اشتراک می پردازیم.

درباره ما

این قسمت در طراحی سایت دندانپزشکی شخصی به منظور ارائه بیوگرافی پزشک و ارائه آدرس و لینک های ارتباطی او طراحی می شود و در مورد کلینیک ها برای معرفی کلینیک، صحبت از سابقه ی آن اطلاعات آدرس و لینک های ارتباطی کلینیک طراحی می شود.

افتخارات

این باکس به منظور ارائه بیوگرافی پزشکان کلینیک و دستاورد های کلینیک یا پزشک در طراحی سایت دندانپزشکی لحاظ می شود.

باکس رزرو آنلاین

این باکس برای رزرو نوبت و آگاهی بیماران از زمان حضور پزشک یا پزشکان طراحی می شود. این قسمت دارای قدرت تفکیک بر اساس روز، نام پزشک و تخصص پزشک را دارا است.

 

باکس پرداخت

این باکس برای ارائه راهکار پرداخت و پرداخت آسان تر هزینه برای بیماران طراحی شده است.

باکس بیمه های طرف قرار داد

این باکس برای آگاهی بیماران از بیمه های طرف قرار داد شما و امکان کاهش هزینه برای بیماران را فراهم می کند.

باکس خدمات

این باکس برای آگاهی بیماران از خدمات کلینیک یا خود شما می شود و امکان رزرو برای هر خدمت به صورت مجزا را فراهم می آورد.

قسمت مقالات

در سایت دندانپزشکی این قسمت برای ایجاد مقاله و افزایش ارزش سئو سایت طراحی می شود.

برای حرفه ی خود، سایت طراحی شده توسط طراحان حرفه ای در طراحی سایت پایدار را تهیه کنید.

نمونه طراحی سایت دندانپزشکی


طراحی وب سایت حرفه ای را ارزان بخرید، کافیست با دقت انتخاب کنید

هم ارزان هم حرفه ای؟ هر سوالی دارید بپرسید