درباره طراحی سایت پایدارنت

ارزان ترین طراحی سایت برنامه نویسی شده و دستنویس در ایران

شرکت طراحی سایت با سال ها تجربه و پشت کار با بکار گیری تیم فنی و متخصص در زمینه طراحی وب سایت و همچنین سئو، توانسته ایجاد سایتی که نیاز به حداقل 6 ماه برنامه نویسی را دارد

شرکت پایدار  

شرکت پایدار سامانه یکی از مجموعه های شرکتی می باشد که در حوزه طراحی سایت و به طرو کلی در بخش دیجیتال ماکتینگ بیشتر از 10 سال سابقه کاری دارد، این شرکت یکی از شرکت های معتبری می باشد در تهران در حال فعالیت می باشد. شرکت پایدار سامانه از جمله مجموعه های معتبری می باشد که دارای تیم برنامه نویسی و پشتیبانی بسیار قوی می باشد.

تیم شرکت پایدار از بخش های متفاوتی تشکیل شده، این شرکت علاوه بر خدمات رسانی در حوزه طراحی سایت در حوزه های دیگری چون سئو و خدمات دیجیتال مارکتینگ نیز فعالیت دارد، این موارد تنها بخش از ویژگی های شرکت پایدرا سامانه می باشد.

مزیت طراحی وب سایت های پایدارنت

اگر برای داشتن یک وب سایت اختصاصی و برنامه نویسی می بایست زمان زیادی را صبر کنید و منتظر باشید تا خط به خط نیاز هایتان برنامه نویسی شود و کم کم تبدیل به وب سایت شود، ما تمامی امکانات مورد نیاز شما را در قالب پکیج های آماده لیست کرده ایم که بتوانید خیلی سریع با چند کلیک به این رویا برسید و در عین حال هزینه طراحی سایت را مانند وب سایت های مدیریت محتوا مانند وردپرس و جوملا پرداخت کنید.

روش طراحی سایت پایدارنت

ما از هیچ سیستم مدیریت محتوایی استفاده نکرده ایم و نخواهیم کرد، فریم ورک صد در صد بومی که طی سال ها فعالیت و زخمت تولید شده است در اختیار شماست. از آن لذت ببرید و به وب سایت اختصاصی خود افتخار کنید.

مدت زمان پروژه طراحی سایت توسط پایدارنت

در کمتر از 10 روز وب سایت اختصاصی و سئو شده را تحویل بگیرید. برای سایت هایی که شما سفارش می دهید در کمترین زمان ممکن طرح به شما تحویل داده شده و پس از تغییر و تایید طرح به سرعت پروژه در مدت زمان 10 روز آماده و به شما تحویل داده می شود. این مدت زمان در کنار تحویل یک سایت آماده و سئو شده می تواند برای شما یک نکته مثبت و عالی به حساب آید از این رو شرکت پایدار در حوزه طراحی به شما تضمین کیفیت خواهد داد.

پشتیبانی یکساله 

شرکت پایدار از جمله معدود شرکت هایی می باشد که پس از طراحی سایت خدمات و پشتیبانی ارائه دهد اما این مجموعه تا یکسال می تواند تمامی ایراداتی که در سایت شما وجود دارد را بدون هیچ هزینه ای و به طور کامل اصلاح کند. این یکی از بخش هایی می باشد که برای بیشتر شرکت های طراحی سایت در ایران وجود ندارد و این موارد سبب می شود تا شما میزان تمایز این شرکت را با دیگر شرکت های طراحی سایت متوجه شوید.

تضمین کیفیت مادام العمر

از دیگر بخش هایی که می توان درباره شرکت پایدار به آن اشاره کرد این است که این شرکت تضمین مادام العمر را برای کیفیت و سرعت لود شدن سایت های خود ارائه می دهد. این موارد از جمله بخش هایی می باشد که سبب می شود تا شما در کنار کیفیتی عالی و پرداخت کم یک محصول همیشگی را در دست داشته باشید.

این یکی دیگر از دلایلی می باشد که سبب می شود تا این شرکت در دسته شرکت های برتر در حوزه طراحی سایت و خدمات دیجیتال مارکتینگ قرار داشته باشد.