طراحی سایت خبری

طراحی وب سایت خبری شامل ایجاد طرح واکنشگرا، سیستم مدیریت محتوا، بخش اخبار و دسته بندی ها، ابزار جستجو و امکانات اشتراک گذاری است. طراحی سایت خبری باید کاربر پسند، سریع و به روز باشد تا جذابیت و اعتماد مخاطبان را به دنبال داشته باشد.

باشگاه خبرنگاران: خلق تجربه ی خبری به روز

وب سایت خبری یک از اهمیت های بسیاری در دنیای ارتباطات و رسانه ها دارد. طراحی وب سایت خبری یک چالش ویژه را ایجاد می کند که ما به عنوان تیم متخصص در طراحی وب سایت خبری، آماده ایم به آن پاسخ دهیم. وب سایت شما نه تنها باید زیبا و مطابق با ساتاندارهای طراحی وب باشد، بلکه باید امکان انتشار محتوای تازه و جذاب را نیز فراهم کند.

اگر به دنبال طراحی وب سایت خبری با تمام امکانات مدرن و قابلیت هایی همچون دسترسی به محتوای به روز و تجربه کاربری عالی هستید، ما آماده ایم تا به شما کمک کنیم. با ما تماس بگیرید تا درباره نیازها و ایده های خود صحبت کنیم و وب سایت خبری شما را به واقعیت تبدیل کنیم.

خدمات طراحی سایت خبری

با توجه به تجربه و تخصص ما در حوزه طراحی سایت خبری، ما در اختیار شما به عنوان مشتری، خدمات بی نظیری ارائه می دهیم تا به شما کمک کنیم تا به رویای داشتن یک وب سایت خبری منحصر به فرد و پویا نزدیک تر شوید:

خدمات ما شامل

طراحی وب سایت خبری برای شما

وب سایت های خبری شما باید تاثیرگذار و جذاب باشند. ما با توجه به مشخصه ها نیازهای شما، وب سایتی منحصر به فرد و با طراحی شخصی سازی شده برای شما ایجاد م کینم.

مدیریت محتوا و به روزرسانی مداوم

برای یک وب سایت خبری، به روز بودن اطلاعات و محتوا بسیار حیاتی است. ما به شما امکان مدیریت آسان محتوای وب سایتتان و به روزرسانی منظم را فراهم می کنیم.

طراحی واکنش گرا

وب سایت خبری شما باید روی همه دستگاه ها و اندازه های صفحه قابل مشاهده باشد. ما وب سایت های واکنش گرا و سازگار با تمامی دستگاه طراحی می کنیم.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو

با بهینه سازی وب ساتتان برای موتورهای جستجو، بهترین فرصت برای دیده شدن در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو را خواهید داشت.

امنیت و حفاظت از داده

ما اهمیت امنیت و حفاظت از داده مشتریان شما را درک کرده و وب سات های ایمن و مطمئنی ایجاد می کنیم.

چرا به ما اعتماد کنید؟

تضمین می کنیم که با انتخاب ما به عنوان شریک طراحی سایت خبری خود، نه تنها یک وب سایت شگفت انگیز داشته باشید بلکه در بهبود نشاط کسب و کارتان نیز موفق شوید. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. از همکاری با شما بسیار خوشحال می شویم.

اقدامات اولیه برای سایت خبری با رویکرد تبلیغات

در تهیه یک وب سایت باید قدم های کوتاهی را پیش ببرید که در ادامه در مورد آن ها صحبت خواهیم کرد:

طراحی وب سایت

وب سایت یکی از اولین و مهمترین تجربه های کسب و کار شما با مشترانتان است. در اینجا، ما با تعهد به کمک به شما در ایجاد یک حضور آنلاین جذاب و اثرگذار هستیم. تیم ما از طراحان و توسعه دهندگان حرفه ای با تجربه ای در ایجاد وب سایت هایی که علاوه بر زیبایی، کارآیی و بهینگی را هم در خود جای داده اند.

خرید هاست و دامنه سایت

یک دامنه منحصر به فرد و هاستینگ قوی و پایدار اساسی برای وب سایت شماست. ما به عنوان متخصصان، به شما کمک می کنیم تا دامنه مناسبی برای وب سایتتان انتخاب کنید و هاستینگ با سرورهای پرقدرت و امکانات امنیتی بالا را انتخاب نمایید تا وب سایت شما به درستی و بدون انقطاع در دسترس باشد.

تولید محتوا توسط یک تیم حرفه ای

محتوا، روحیه و جذبه اصلی وب سایت شماست، ما یک تیم حرفه از نویسندگان و تولید کنندگان محتوا داریم که به تولید محتوای منحصر به فرد، جذاب و با کیفیت برای وب سایت شما متعهدند. ما به شما کمک می کنیم تا محتواهای جذابی را برای جذب مخاطبانتان ارائه دهید و در نتیجه، نشانی قوی در دنیای آنلاین داشته باشید.

هزینه های مورد مورد نیاز طراحی وب سایت خبری

شروع هر کسب و کاری هزینه های خود را دارد و طراحی وب سایت نیز هزینه هایی برای شما به دنبال خواهد داشت که در جلوتر در مورد هزینه های آن نیز صحبت خواهیم کرد:

هزینه طراحی وب سایت

برای طراحی و راه اندازی یک وب سایت خبری یا وبلاگ خبری یا سایت تبلیغاتی با کیفیت اثرگذار، هزنیه زیر در نظر گرفته می شوند.

  • طراحی و توسعه وب سایت
  • مشاورزه در زمینه سئو و بهینه سازی سایت

با توجه به پیچیدگی و نیازهای وب سایت شما، هزنه متغیر خواهند بود. اما باید توجه داشته باشید که هزینه گذارده شده باری یک وب سایت با کیفیت، به مراتب سرمایه گذاری قابل توجهی برای رشدد و موفقیت کسب و کار شماست.

به شما توصیه می کنیم که با ما تماس بگیرید تا میزان دقیق هزینه برآورده نمایید و ما به شما کمک کنیم تا بهتری راهکارها برای وب سایت خود انتخاب کنیدو ما تمام تلاشمان را می کنیم تا با همکاری شما، یک وب سایت منحصر به فرد و موفق ایجاد کنیم.

هزینه های جاری برای طراحی و توسعه وب سایت

هزینه تولید محتوا: تولید محتوای سایت خبری شما می تواند به صورت کاملا تخصصی باشد و بر اساس تخصص و حرفه خود موضوع سایت را انتخاب نمود که در این صورت میتوانید خودتان شخصا مسئولیت تولید محتوای سایتتان را بعهده بگیرید که البته در کل توصیه می شود که این امور را به شرکت هایی که فعالیتشان این موضوع است سپرد تا محتوای تولید شده حرفه ای و نیز سئو شده باشد.

هزینه خرید هاست یا همان فضای میزبانی وب و نیز ثبت دامنه: برای فضای یک سایت خبری در هنگام شروع کار مقدار 1 گیگفضای میزبانی وب کفایت می کند و در صورت افزایش حجم اطلاعات میتوان میزان فضای هاست را افزایش داد. برای دامنه سایت خبری نیز باید دقت لازم را داشته باشید چرا که نام و اسم کسب و کار شما میتواند در دامنه انتخابی عنوان شود و نقش مهمی را در برند سازی شما ایفا نمود.

هزینه فضای میزبانی وب و نیز ثبت دامنه توسط شرکت پایدار سامانه به مدت یکسال رایگان بوده و بابت هاست و دامین هیچ هزینه ای از مشتری دریافت نخواهد شد.

سرمایه مورد نیاز جهت شروع کار

نتیجه ای که می توان از تجزیه و تحلیل و اندازه گیری منابع مذکور گرفت این است که در کل هزینه راه اندازی یک سایت خبری و نگهداری و پشتیبانی آن مبلغ بسیار ناچیزی می باشد (به طور متوسط هزینه شروع کار و استارت فعالیت، حدود 22 ملیون تومان می باشد).

روش کسب درآمد و اقدامات لازم

روش کار به اینصورت است که پس از اتمام طراحی سایت خبری که حدود 10 روز به طول می انجامد می بایست عملیات سئو و تولید محتوا را آغاز نماییم و پس از اینکه ترافیک سایت به حد قابل قبولی رسید وقت آن است که تبلیغات کلیکی یا بنری را در سایت خود شروع کنیم. برای این منظور وب سایت های معتبر زیادی وجود دارند که نمونه ای از این سایت ها میتوان به وب شرکت یکتانت، ای نتورک، کلیک یاب و ...  اشاره نمود.

گرفتن سفارش تبلیغات برای وب سایت خبری شما

سفارش تبلیغات را از چه طریقی می بایست گرفت؟ همانطور که گفتیم کافیست دامنه سایت خبری تان را در وب سایت هایی مانند یکتانت و غیره ثبت نمایید تا برای دامنه شما یک اسکریپت تولید نمایند و شما نیز باید این اسکریپت را در صفحات مختلف سایت و یا در جاهای مختلفی که برای تبلیغات و بنرها در نظر گرفته شده تعبیه نمایید تا بر حسب تعداد کلیک هایی که کاربران سایت خبری شما روی این بنرها خواهند کرد اعتبار ریالی شما اضافه خواهد شد و از این طریق کسب درآمد آغاز می شود. حالا برای هر صفحه تعداد زیادی تبلیغات و بنرها وجود دارند که وظیفه شما بعنوان مدیر سایت خبری این است که از روشهای مختلف کاربران را جذب سایت خود نمایید که یکی از این روشها موج سازی خبری می باشد.

امیدواریم با مطالعه این مطلب اطلاعاتی راجع به کسب درآمد از طریق طراحی وب سایت خبری از مقدار سرمایه اولیه مورد نیاز تا روش های افزایش ترافیک سایت، کسب نموده باشید. در صورتی که هر سوال یا ابهامی در این زمینه داشتید می توانید در زیر همین پست با ما در میان بگذارید.