طراحی سایت شرکتی

اگر به دنبال طراحی سایت برای شرکت خود می باشید ... اگر به دنبال طراحی سایت ارزان و اقساطی می باشید ... بهترین شرکت طراحی سایت را انتخاب نموده اید ... ما در اینجا پیشنهاد های ويژه ای برای تجارت شما داریم.

چقدر برای شرکت خود ارزش قائلید؟

سوال پیچیده ای نیست اما جوابی مطمئن میطلبد. 

  • آیا شرکتی تأسیس کرده اید تا در صنعت جهانی سری بلند کنید یا اینکه از مافوق داشتن خسته شده اید؟ 
  • برای بالا بردن سطح شرکت خود تا چه جایی پیش رفته اید؟ 
  • شروع به تبلیغات کاغذی کرده اید و یا بر سر بیلبورد ها حجوم آورده اید؟
  • هر شرکتی که دارای چشم انداز بلندی است حاضر به صرف هزینه های زیادی برای تبلیغ و دیده شدن میباشد. شما چطور؟ 

خیلی از تبلیغ ها مانند بیلبرد ها مستقیما در معرض دید مردم هستند اما مردم را مستقیما به شرکت شما نمیکشانند. معمولا بعد از دیدن یک تبلیغ خاص و منحصر به فرد اولین جایی که مردم به سراغ شرکت شما میروند "اینترنت" و یا "موتورهای جستجو" است. آن ها به دنبال برند شما در شبکه جهانی میگردند ولی آیا شمارا میبینند؟

سایت شرکتی چیست؟

بیایید تصور کنیم که شما دارای یک شرکت تجاری با هدف وارد کردن کفش با عنوان "بدو کفش" هستید و هزینه های گسترده ای در زمینه تبلیغات مختلف کرده اید. حال اگر کسی اسم برند شما را در اینترنت جست جو کند و ببیند که نتیجه ای یافت نکرده است، علامت تعجب بزرگی در ذهن او ایجاد میشود. مسلما وقتی یک شرکت تا این حد برای تبلیغات گوناگون هزینه کرده است باید دارای یک وبسایت شرکتی اختصاصی نیز باشد. اما فقط داشتن یک وبسایت شرکتی کافی نیست. فرض گیرید که شما با مبلغ ناچیزی صاحب یک سایت با نام تجاری خود شده اید، حال اگر کسی نام شرکت شما را در اینترنت جست و جو کند سایتی با نام شما را پیدا میکند.

یکی از المان هایی که در کسب و کار ها بسیار مهم می باشد این است که در دنیای دیجیتال نیز از خود رد پایی برجای گذاشته باشد، فعالیت شرکت ها در دنیای دیجیتال یکی از نکاتی می باشد که باید به آن بسیار دقت شود، از سوی دیگر سایت های شرکتی از دسته طراحی های سایت می باشد که می توانید برای معرفی شرکت خود و معرفی خدمات خود در نظر داشته باشید.

این نوع از طراحی سایت ها از دسته طراحی سایت های ارزان می باشد و برای طراحی سایت های استارت آپی این نوع از طراحی ها میتواند یکی از گزینه هایی باشد که در نظر داشته باشید.

نکات مهم در طراحی سایت شرکتی

1- برندسازی: 

طراحی وب سایت باید نشان دهنده برند شرکت، از جمله رنگ ها، لوگو، تایپوگرافی و غیره باشد. سازگاری با سایر مواد بازاریابی مهم است. 

2- دسترسی راحت:

کاربران باید بتوانند به راحتی حرکت کنند و آنچه را که به دنبال آن هستند در وب سایت بیابند. از سرفصل های واضح، منوهای کشویی و یا کر کره ای و استفاده از bread crumb استفاده کنید. 

3- سازگار با موبایل:

وب سایت باید پاسخگو باشد، به این معنی که با اندازه های مختلف صفحه نمایش، به ویژه دستگاه های تلفن همراه سازگار است. 

4- ارتباط Call-to-Action:

وب سایت باید دکمه های فراخوان یا پیوندهای واضحی داشته باشد که کاربران را وادار به انجام اقدامات خاصی مانند ثبت نام در خبرنامه، برنامه ریزی قرار ملاقات و غیره کند. 

5. محتوای با کیفیت: 

محتوا باید خوب نوشته، آموزنده و جذاب باشد. از تصاویر، ویدئوها، اینفوگرافیک ها یا رسانه های دیگر برای بهبود محتوا استفاده کنید. 

6. زمان بارگذاری سریع:

یک وب سایت با بارگذاری کند می تواند کاربران را ناامید کند و بر رتبه بندی موتورهای جستجو تأثیر منفی بگذارد. برای بهبود سرعت، تصاویر را بهینه کنید، از کش استفاده کنید و اسکریپت های غیر ضروری را حذف کنید. 

7. اطلاعات تماس:

مطمئن شوید که اطلاعات تماس شامل شماره تلفن، آدرس ایمیل و آدرس فیزیکی را در وب سایت قرار دهید. 

8. امنیت:

امنیت وب سایت برای محافظت از اطلاعات کاربر و افزایش اعتبار بسیار مهم است. برای جلوگیری از حملات، از رمزگذاری SSL، میزبانی امن و به‌روزرسانی نرم‌افزار استفاده کنید. به طور کلی، یک وب سایت شرکتی با طراحی خوب می تواند به ایجاد یک حضور آنلاین قوی، جذب مشتریان یا مشتریان بالقوه، و انتقال حرفه ای و اعتبار کمک کند.

ساخت سایت شرکتی رایگان

برای طراحی سایت های شرکتی یکی از گزینه هایی که می توانید در نظر داشته باشید استفاده از طراحی سایت با استفاده از قالب های آماده می باشد. این یکی از بخش هایی می باشد که باید به آن دقت شود، این نوع از سایت ها بیشتر در قالب های سایت های ورد پرسی ارائه می شود البته دراین خصوص شرکت هایی مانند شرکت پایدار می تواند برای شما سایت های قالب آماده با کد نویسی اختصاصی نیز ارائه دهد.

طراحی سایت تخصصی از جمله المان هایی می باشد که می توانید برای شرکت های معتبر و بزرگ در نظر داشته باشید اما برای شرکت هایی که به دنبال این هستند که هزینه بسیاری را صرف طراحی سایت نکنند می توان از نمونه سایت شرکتی نیز استفاده کرد، این نوع از شرکت ها میتوانند از خدمات طراحی سایت ارزان استفاده کنند تا در این خصوص علاوه بر صرفه جویی در هزینه های خود از صرفه جویی کنید. 

هدف از طراحی وب سایت شرکتی

یکی از بخش هایی که مهم می باشد این است که سایت شما نماینده شما در دنیای دیجیتال میباشد، این یکی از نکاتی می باشد که در طراحی سایت های شرکتی باید در نظر داشته باشید چرا که این بخشی از شرکت شما می باشد و شرکت و کسب و کار شما را معرفی می کند. 

این یکی از بخش های کوچکی می باشد که در طراحی سایت هدف می باشد و شما در جلوتر با داشتن سئو وب سایت مناسب می توانید از خدمات های بسیاری در حوزه های دیجیتال برخوردار باشید.

تمامی این فعالیت ها یک هدف را برای صاحبین کسب و کار در نظر دارد و آن این است که از سود آوری را برای شرکت شما بالا ببرد. این از جمله المان ها و نکاتی می باشد که باید به آن دقت کنید و با سرمایه گذاری در این حوزه سود خالص را به دست آورید.

سایت شرکتی ارزان

برای طراحی سایت شرکتی یکی از المان هایی که به آن بسیار توجه می شود استفاده از سایت های آماده و طراحی سایت ارزان می باشد. شرکت های طراحی سایت بسیاری در حوزه طراحی سایت ارزان به شما طراحی سایت وردپرسی را معرفی می کنند اما برای این شرکت پایدار یکی از گزینه هایی که به شما معرفی می شود طراحی سایت اختصاصی با قالب آماده می باشد. 

این نوع از سایت ها به طور معمول سئو شده می باشد و برای شمایی که به دنبال یک سایت بسیار سبک با زیر ساخت بسیار قوی می باشید استفاده از سایت های اختصاصی قالب آماده از گزینه هایی می باشد که به شما پیشنهاد می شود.

شرکت های طراحی سایت برای اینکه بتوانند برای شما هزینه ها را کاهش دهند به طور معمول از سایت های وردپرسی آماده ای که پرفرمنس بسیار پایینی دارند استفاده می کنند اما این مورد شاید برای شما ارزان و سریع باشد اما پس از مدتی خطاها و مشکلات زیر ساختی سایت برای شما بسیار آزار دهنده می باشد چرا که این نوع از سایت ها نیز تضمین کیفیت نداشته و از سمت دیگر شرکت های طراحی سای در این خصوص مسئولیت بسیاری را قبول نمی کنند اما اگر شما از شرکت پایدار برای طراحی سایت خود در نظر داشته باشید به مدت یکسال ضمانت خدمات فنی خواهید داشت.

سئو و بهینه سازی در طراحی سایت شرکتی

یکی از دیگر بخش هایی که در بخش های خدمانت دیجیتال در چند سال گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفته است استفاده از سئو در حوزه های دیجیتال میباشد که سبب می شود تا شما برای خدمات خود به راحتی یک نماینده دیجیتال و تیم فروش دیجیتال داشته باشید، برای شمایی که دارای شرکت می باشید هدفتان این می باشد که با استفاده از سئو و دریافت رتبه های برتر گوگل به راحتی کاربران و مشتریان خود را پیدا کنید. 

این یکی از نکاتی می باشد که درباره سئو بسیاری از افراد نمی دانند اما طراحی سایت به تنهایی کافی نمی باشد و برای سایت خود حتما باید سئو و پشیتبانی سایت در نظر داشته باشید.

حال که اصول یک سایت شرکتی را برایتان شرح داده ایم، مطمئناً بهترین شیوه برای طراحی آن را نیز میدانیم. تمامی این توضیحات به پاس از ده سال تجربه طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی و ... به دست آمده اند و جلب رضایت مشتریان سرشناس از جمله: فیلیمو ، شاتل ، سینماتیکت و ... اثبات توانایی ما در طراحی سایت های گوناگون میباشد.

 این موفقیت ها با داشتن یک CMS کاملا اختصاصی ساخته شرکت خودمان با استفاده از ASP.net و #C به دست آمده اند. با استفاده از این CMS ما تمامی کدهای سایت شما را بدون الگوریتم های آماده و به صورت کاملا اختصاصی وارد میکنیم تا علاوه بر راحتی دستکاری کدها شما سایتی کاملا اختصاصی را برای شرکت خود ثبت کنید. پس هم اکنون با مشاورین طراحی سایت ما تماس بگیرید و سایت مورد نظر خود را از میان نمونه های طراحی سایت انتخاب کنید در غیر اینصورت میتوانید سایت مورد نظر خود را برای همکاران ما شرح دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن سایت خود را تحویل بگیرید.