طراحی سایت املاک

بعید است که سایت خاص مشاوره املاکی بدون بهره مند بودن از پشتوانه ای قوی (مالی و تکنیکی) قادر به رقابت  با سایت های شناخته شده و پایگاه های فروش مثل شیپور و دیوار باشد، اما با طراحی سایت املاک و در اختیار داشتن یک سایت حرفه ای املاک قدمی مهم و الزامی برای باقی ماندن  در صحنه است.

 طراحی سایت مشاور املاک

بعید است که سایت خاص مشاوره املاکی بدون بهره مند بودن از پشتوانه ای قوی (مالی و تکنیکی) قادر به رقابت  با سایت های شناخته شده و پایگاه های فروش مثل شیپور و دیوار باشد، اما با طراحی سایت املاک و در اختیار داشتن یک سایت حرفه ای املاک قدمی مهم و الزامی برای باقی ماندن  در صحنه است.

امروزه کمتر کسی شخصا به یک دفتر مشاوره املاک  هرچند نزدیک به خود رجوع می کند چرا که بررسی امکانات و تفاوت هزینه طراحی سایت در دسته سایت مشاوره املاک بسیار ساده تر از رفتن از یک بنگاه به بنگاه دیگر در سطح شهر است؛ پس ارزش اسم و شهرت خود به عنوان یک مشاور املاک را با طراحی سایت مناسب حفظ کنید.

طراحی سایت ساختمان سازی | طراحی سایت شرکتی

اهمیت سایت املاک

برای مجموعه های بزرگی که در حوزه ملک و خرید و فروش ملک فعالیت دارند، داشتن یک سایت حرفه ای و استاندارد می تواند یکی از اجزای مهم برای برند سازی و معروف شدن باشد. 

با ورود سایت هایی مانند دیوار، آقای ملک، شیپور و ... دنیای خرید و فروش ملک به طور کلی تغییر کرده است. امروزه بسیاری از مجموعه هایی که در تهران به عنوان یک مجموعه املاکی در حال فعالیت می باشند در تمامی سایت های معروف برای خرید و فروش خود تبلیغات می روند. حال اگر هریک از این مجموعه ها یک سایت استاندارد و سئو شده را برای کسب و کار خود داشته باشند دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بسیاری برای تبلیغات در این سایت ها نمی باشد. از این رو است که امروزه میزان تقاضا برای طراحی سایت املاکی بسیار بالا رفته است.

این موضوعات از جمله نکات کوچکی می باشد که در با داشتن آن ها می توانید به راحتی از درآمدهای بسیاری را از دنیای اینترنت داشته باشید. اما برای طراحی سایت املاکی نکات بسیاری وجود دارد که باید به آن ها دقت شود چرا که در بسیاری از موارد انتخاب نادرست برای طراحی سایت می تواند سبب شود تا شما تمام هزینه های خود را برای طراحی سایت از دست دهید.

طراحی سایت ارزان | طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت ساخت و ساز

مزایای داشتن وب سایت برای املاک

از جمله مزایایی که می توان برای طراحی سایت املاک در نظر داشت در قدم اول این است که مشاوران مجموعه می توانند به راحتی فایل های خود را در آن قرار دهند و برای این آگهی ها نیازی به پرداخت هزینه نخواهند داشت. این از جمله نکاتی می باشد که در طراحی سایت املاکی به آن دقت می شود چرا که درصورت داشتن یک سایت املاکی شما می توانید به راحتی از پنل ادمین مشاوران برخوردار باشید و به راحتی از امکانات مربوط به این پنل استفاده کنید. البته برای بسیاری از سایت هایی که از وردپرس تشکیل شده است ممکن است که این پنل در دسترس نباشد از این رو می باشد که بهتر است برای طراحی سایت املاکی انتخاب گزینه طراحی سایت اختصاصی می تواند گزینه بسیار بهتری باشد.

از جمله دیگر ویژگی هایی که با داشتن یک سایت املاکی می توانید داشته باشید این است که از مشتریان بیشتری برخوردار خواهید بود، این موضوع از جمله نکاتی می باشد که افراد به آن دقت نمی کنند چرا که این سایت می تواند شما را در دنیای اینترنت معرفی کند و تعداد افرادی که در اینترنت سرچ انجام می دهند روز به روز در حال افزایش می باشد. از این رو است که داشتن سایت املاک یک انتخاب درست برای گسترش کسب و کار شما می باشد.

طراحی سایت دکوراسیون داخلی | طراحی سایت طراحی داخلی
 گسترش محدوده  کاری

یک بنگاه املاک محدود به منطقه جغرافیایی است که در آن قرار گرفته، پس مهم نیست اگر خدمات ویژه ارائه می دهید یا در حین انتخاب ملک برای مشتری به نیاز ها و توانایی های او توجه می کنید، فقط همسایه های شما برای سپردن املاکشان به شما مراجعه می کنند و مشتریان شما مایل به بررسی انتخاب هایشان در حیطه خاص نزدیک به شما هستند.

یک بنگاه در اقدسیه نمی تواند مشتری که مابل به خرید خانه در آریاشهر است را جذب کند اما یک سایت مشاوره املاک که با توجه به استاندارد های روز برنامه نویسی و طراحی شده، می تواند با رتبه بندی مناسب افراد سرگردان در اینترنت را جذب کرده و با ظاهر خاص خودو رابط کاربری کارآمد در یاد آنها بماند، در حالی که گستره محدوده کار آن به پشتکار و تلاش مدیر سایت بستگی دارد.

 اعتبار شما به سایت شما است

جدا از افزایش اعتبار شما در نظر مشتریان قدیمی تر، سایت شما می تواند باعث جلب اعتماد یا دلسردی مشتری احتمالی شما شود. دقت کنید که هرچند کاربرد ابتدایی سایت داشتن یک شناسنامه اینترنتی جهت ارائه اطلاعات لازم برای تماس با شما و معرفی شما است، اما اگر به سایت خود بها بدهید و در کنار خرید سایت املاک حرفه ای، به فکر پشتیبانی و به روز کردن اطلاعات آن نیز باشید سایت شما در نظر Google رتبه بالاتری کسب می کند و در صفحات ابتدایی نتیجه جستوجوی کاربران به نمایش در می آید که این خود بالاترین نشان اعتبار در دنیای آنلاین است. 
پس از این به بعد خواهید دید؛ افرادی که هیچ آشنایی قبلی با شما و دفتر مشاوره املاکتان نداشته اند مانند مشتریان قدیمی به شما اعتماد می کنند.

برای استفاده از قالب های آماده شما می توانید از شرکت پایدار کمک بگیرید

ویژگی های  سایت املاک

اگر از سایت املاک خود انتظار جذب مشتری دارید پس باید یک سایت املاک حرفه ای تهیه کنید؛ یعنی سایتی که  جدا از زیبایی بصری و رابط کاربری روان و کارآمد، به سیستم ها و امکانات کاربردی برای یک سایت مشاوره املاک مجهز باشد.

امکاناتی نظیر

  • امکان ثبت تعداد نامحدود فایل ملکی
  • جستوجوی پیشرفته با امکان فیلتر کردن نتایج
  • معرفی ملک با خصوصیات تعیین شده توسط مدیر سایت
  • مشخص کردن محل قرار گیری ملک روی Google map
  • امکان تعامل ساده و سریع مشتری با کارشناسان سایت
  • طراحی سایت با این امکانات و بیشتر از یک تیم حرفه ای و باتجربه بر می آید.

قالب وب سایت املاک و مستغلات رایگان

در حال حاضر ، بیش از 90٪ از مشتریان املاک و مستغلات در جستجوی مسکن یا املاک جدید از اینترنت استفاده می کنند. بهترین وب سایت های املاک و مستغلات تمام اطلاعاتی را که مشتریان هنگام جستجوی یک ملک نیاز دارند ، ارائه می دهند و به آنها کمک می کنند تا گزینه های موجود را جستجو کرده و خرید کنند.

خواه یک بازاریاب املاک و مستغلات باشید که یک وب سایت کوچک راه اندازی می کنید ، یا یک مدیر املاک و مستغلات ، یک تم وردپرس متناسب با نیازهای شما وجود دارد. امروز ما به شما نگاهی جامع می اندازیم به هفت مورد از بهترین تم های وردپرس که به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای صنعت املاک و مستغلات طراحی شده اند.

شرکت پایدار یکی از مجموعه های معتبر در حوزه ساخت و طراحی سایت در ایران

مهمترین ویژگی هایی که یک وب سایت بازاریابی املاک و مستغلات باید داشته باشد. وردپرس یک چارچوب آسان برای ایجاد هر نوع وب سایت با ترکیبات مختلف تم و پلاگین فراهم می کند. قالب های وردپرس برای املاک و مستغلات ویژگی های خاص صنعت را به همراه مجموعه ای از عملکردهای مورد نیاز هر وب سایت اضافه می کنند. وب سایت های تخصصی نیازهای مختلف حوزه املاک و مستغلات را برآورده می کنند ، گزینه های متعددی برای نمایندگان و شرکت ها و سایت های مختلف بازاریابی املاک و مستغلات.

سایت های موفق همچنین باید شامل ابزارهای وبلاگ نویسی با کاربرد آسان برای ادامه جریان مطالب جدید و ارائه اطلاعات مفید در مورد موضوعات مرتبط با بازار املاک و مستغلات به بازدید کنندگان باشند.

مزایای وب سایت املاک و مستغلات با قالب آماده 

بزرگترین مزیت یک سایت املاک وردپرس این است که ویژگی های آن تقریبا بی حد و حصر است. با تشکر از پلاگین ها و تم های مختلف ، می توانید وب سایت خود را فریب دهید و تمام ویژگی های مورد انتظار خریداران و فروشندگان را فراهم کند.

به عنوان مثال ، یک جستجوی لیست وجود دارد ، که به خریداران امکان می دهد تعداد اتاق خواب و حمام مورد نظر خود را مشخص کنند ، یا فقط اجاره خانه ها و آپارتمان هایی را که به حیوانات خانگی اجازه می دهد جستجو کنند یا حتی جستجوی آنها را به یک منطقه خاص جغرافیایی محدود کنند.

نمایش نقشه

کاربران می توانند آدرس خانه دلخواه خود را به برنامه Google Maps روی تلفن خود ارسال کنند.

وقتی کاربران بدانند که کجا می خواهند خانه جدید خود را جستجو کنند ، می توانید لیست ها را روی نقشه نمایش دهید ، که معمولاً از Google Maps برای نمایش خانه های مختلف استفاده می کند.

و هنگامی که با وردپرس یک وب سایت املاک و مستغلات ایجاد می کنید ، برخی از الگوها به شما امکان می دهند تصاویر ساکن را سفارشی کرده و نقشه های سایت خود را قالب بندی کنید تا از تصاویر مختلف ملک استفاده کنید.

جزئیات ملک

مطمئناً ، پس از اینکه خریداران از محل قرارگیری این املاک مطلع شوند ، می خواهند مشخصات ملک مانند نقشه طبقه ، متراژ مربع ، امکانات رفاهی ، مدارس اطراف و غیره را مشاهده کنند. و می خواهید الگوی شما این اطلاعات را در طرحی شفاف و خوانا که در لپ تاپ ، تبلت یا تلفن همراه خوب به نظر می رسد ، نمایش دهد.

طراحی سایت املاک یکی از گزینه هایی می باشد که برای شما در نظر داریم.

محاسبه رهن و اجاره آنلاین

حتی می توانید یک ماشین حساب وام مسکن ارائه دهید ، که به شما این امکان را می دهد تا خریداران با توجه به قیمت خانه از میزان پرداخت هر ماه خود مطلع شوند.

درخواست رزرو

گزینه های ملک اجاره ای وجود دارد ، به این معنی که شما می توانید با وردپرس یک وب سایت املاک و مستغلات ایجاد کنید که درخواست اجاره آنلاین و رزرو را ارائه می دهد. این نه تنها برای بنگاه های املاک و مستغلات بلکه برای املاک چند خانواده و مدیران اجاره املاک مفید است.

لیست نمایندگان

چندین تم وردپرس املاک و مستغلات به شما امکان می دهند لیست نمایندگان خود را نمایش دهید. می توانید جزئیات نماینده را در صفحات خاص ملک نشان دهید و همچنین می توانید آنها را به طور جداگانه در صفحه تماس با ما یا اطلاعات درباره ما نشان دهید.

مناسب برای موبایل

سرانجام ، اگر هنوز چیزی در مورد آن نشنیده اید ، مهم است که بدانید: سایت شما باید در دستگاه تلفن همراه به همان اندازه که در رایانه ظاهر می شود ، ظاهر خوبی داشته باشد. بنابراین شما به الگوهای ریسپانسیو موبایل نیاز دارید.

87 درصد از صاحبان گوشی های هوشمند  انجام جستجو دستگاه های تلفن همراه یک بار حداقل روز - و دادن اولویت رتبه بندی جستجوی گوگل برای سایت های که در پاسخ به تلفن همراه.

هنگام ساخت یک وب سایت املاک و مستغلات با وردپرس ، می توانید خود را از برخی دردسرهای مهم نجات داده و حتی رقبای خود را به جلو سوق دهید.

 خود در نظر بگیرید.