طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت

امروزه با شیوع کرونا و محدودیت های آن دنیا وارد یکی از جدیدترین مراحل خود شده است، این بیماری سبب شده است تا بسیاری از کسب و کارها ضرورت داشتن یک کسب و کار اینترنتی را در نظر داشته باشد. بنابراین این یکی از دلایلی می باشد که سبب شده است تا طراحی سایت محبوبیت های بسیاری داشته باشد. این نوع از سبک ها در طراحی سایت ویترین شما می باشد و مغازه 24 ساعته شما به شمار می آید.

طراحی سایت فروشگاهی 

امروزه با شیوع کرونا و محدودیت های آن دنیا وارد یکی از جدیدترین مراحل خود شده است، این بیماری سبب شده است تا بسیاری از کسب و کارها ضرورت داشتن یک کسب و کار اینترنتی را در نظر داشته باشد. بنابراین این یکی از دلایلی می باشد که سبب شده است تا طراحی سایت محبوبیت های بسیاری داشته باشد. این نوع از سبک ها در طراحی سایت ویترین شما می باشد و مغازه 24 ساعته شما به شمار می آید.

طراحی سایت

همانطور که می‌دانید در عصر حاضر، هر شخصی می‌تواند با تکان دادن انگشتانش به هر اطلاعاتی که نیاز دارد دست پیدا کند. اینترنت با فناوری جدید اکنون جهان را به سمت جلو می برد. می‌توان گفت اینترنت به صورت گسترد‌ه‌ای باعث گسترش سایت‌ها و فضاهای مجازی می‌شود. یک وب سایت می‌تواند اطلاعات، آموزش‌ها، سرگرمی و دیتای مورد نیاز هر شخص را در خود داشته باشد. اگر کسب و کار شما بدون وب سایت تا حد خوبی پیش رفته است، ممکن است از خود بپرسید: 
آیا من برای کسب و کار خود به وب سایت نیاز دارم؟ 
اگر کسب و کار من در حال حاضر کسب و کاری موفق نباشد چه فایده ای دارد؟
یک وب سایت اساساً بستری برای یک فرد یا کسب و کار است تا بتواند خود را بیان کند و از هر راهی دانش و اطلاعات خود را به افراد دیگر به اشتراک بگذارد. در زیر به برخی از این روش‌ها اشاره می‌شود پس با ما همراه باشید.

طراحی فروشگاهی ارزان یا حرفه ای؟

این سوال یکی از سوالاتی می باشد که بسیار پرسیده می شود، به طور کلی بسیاری از افراد این نوع از هزینه ها را هزینه های اضافی می دادند و فکر می کنند که اگر برای طراحی سایت هزینه بسیاری را صرف کنند گزینه مناسبی نمی باشد، این نوع از هزینه ها برای بسیاری از کسب و کار ها سرمایه گذاری طولانی مدت می باشد، امروزه با ورود به دنیای دیجیتال طراحی سایت با هر قیمتی ممکن می باشد و این یکی از دلایلی می باشد که رقابت در این نوع از کسب و کار ها بسیار می باشد، برای طراحی سایت ارزان یکی از گزینه هایی که می توانیم به شما پیشنهاد کنیم طراحی سایت های قالب آماده می باشد، این یکی از روش هایی می باشد که از افزایش هزینه های شما جلوگیری می کند. برای طراحی سایت با پرفرومنس بالا و تضمینی یکی از شرکت های معتبر در این حوزه شرکت پایدار می باشد.

فایده‌ طراحی سایت برای کسب و کارها چیست؟

84 درصد از مصرف کنندگان امروزی فکر می‌کنند دارا بودن یک وب سایت کسب و کار شما را معتبرتر از شرکت‌هایی می‌کند که فقط پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی دارند. وب سایت شما همچنین مکان مناسبی برای نشان دادن هر گونه گواهینامه یا جوایزی حرفه ای است که کسب و کار شما دارد.
شما ممکن است به خوبی درک کرده باشید که در دنیای کنونی برای کسب‌وکار آنلاین، بدون داشتن وب‌سایت نمی‌توانید پیشرفت شگفت‌انگیزی در تجارت داشته باشید. اگر می‌خواهید مخاطبان کسب و کار آنلاین خود را و همچنین شهرت کسب و کار خود را افزایش دهید، وب سایت تنها راهی است که از طریق آن می‌توانید کسب و کار خود را در مقابل دنیای آنلاین معرفی کنید. داشتن یک وب سایت برای ایجاد ظاهر خوب در بازار شما می‌باشد.

فراتر از آن، داشتن وب‌سایت شخصی به شما این امکان را می‌دهد یک آدرس ایمیل مارک دار به عنوان مثال paydar.net ایجاد کنید که سطحی از حرفه‌ای بودن را به تمام مکاتبات شما اضافه می‌کند، به خصوص اگر تا کنون از یک آدرس ایمیل شخصی برای تجارت یا کسب و کار خود استفاده کرده باشید. علاوه بر این، برخی از ابزارهای بازاریابی ایمیلی دیگر به کاربران اجازه ارسال ایمیل از آدرس‌های شخصی را نمی‌دهند. این بدان معنی است که اگر می خواهید از قدرت بازاریابی ایمیلی استفاده کنید، به یک حساب ایمیل تجاری نیاز دارید.

پنل مدیریت پیشرفته با کاربری آسان

شرکت ما یکی از مجموعه هایی می باشد که از هیچگونه کد آماده ای استفاده نمی کند از این رو پنل مدیریتی که می توانید برای این سایت ها داشته باشید کاملا اختصاصی می باشد و این پنل های مدیریتی با دفترچه راهنمای کامل در اختیار شما قرار می گیرد. از این رو می باشد. این یکی از دلایلی می باشد که باعث می شود تا شرکت پایدار از جمله شرکت های متمایز در میان دیگر شرکت ها باشد. از سوی دیگر تمامی زیر ساخت های این پنل از سمت خود مجموعه پایدار ساخته شده است و این موضوع سبب می شود تا این مجموعه در دسته شرکت های پیشرفته در تهران قرار داشته باشد. 

طراحی سایت ریسپانسیو

ریسپانسیو بودن سایت از جمله المان هایی می باشد که باید به آن بسیار دقت شود، طبق آمار و ارقام تعداد کاربرانی که از موبایل و تبلت استفاده می کنند به نسبت دیگر دستگاه ها بسیار بیشتر می باشد، این موضوع سبب می شود تا گوگل به ریسپانسیو بودن و سازگاری سایت شما با موبایل و تبلت از گزینه هایی می باشد که بسیار به آن دقت می کند. شرکت ما از جمله مجموععه هایی می باشد که این بخش از سایت شما را با سازگاری بسیار بالا با تمامی موبایل ها در اختیار شما قرار می دهد. این یکی از هزاران تضمینی می باشد که از سمت شرکت پایدار دریافت می کنید.

سئو سایت فروشگاهی

بسیاری از افراد معتقدند که هزینه برای بسیاری از سایت ها در جهت سئو گزینه بسیار عالی نمی باشد و از این رو اگر نمی خواهید در این خصوص هزینه ای را پرداخت کنید بهتر است به سراغ طراحی سایت اختصاصی باشید، این نوع از سایت ها به دلیل اینکه زیر ساخت قوی دارند از نظر گوگل سئو شده می باشند و این موضوع سبب می شود تا گوگل آن را در نتایج بسیار بالاتری قرار دهد، در طراحی سایت های اختصاصی از هیچگونه کد نویسی آماده ای استفاده نشده است و این موضوع سبب می شود تا کد های شما همه به صورت دستی و سازگار با کسب و کار شما تعریف شود.

پشتیبانی فنی فروشگاه آنلاین

از جمله المان هایی که شرکت های کمی به آن دقت می کنند این است که سایتی که طراحی می کنند از نظر فنی تضمینی ندارد و این موضوع سبب می شود تا بسیاری از کاربران خود را از دست دهند، شرکت پایدار از شرکت هایی می باشد که به صورت تضمینی برای شما کار انجام می دهد و برای هر سایتی که شما در این شرکت طراحی کنید تضمین 1ساله دریافت خواهید کرد. این موضوع از جمله نکاتی می باشد که سبب تمایز ما نسبت به دیگر شرکت ها می باشد.  .

نمونه طراحی سایت فروشگاهی

شرکت پایدار دارای نمونه کار های بسیاری در حوزه طراحی سایت می باشد، برای مشاهده تمامی نمونه کار های این مجموعه شما می توانید به راحتی از صفحه مربوط به نمونه کارهای طراحی سایت استفاده کنید.

طراحی ساین فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت و مناسب
پایدار همراه شما تا رتبه یک گوگل