طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت

از جمله کسب و کارهایی که به تصور بسیاری از افراد ورود آن ها به دنیای وب ضروری نمی باشد بخش درمانی جامه می باشد، این مجموعه از جامعه از جمله بخش هایی می باشد که در حال حاضر وارد دنیای اینترنت نشده اند

طراحی سایت پزشکی

 از جمله کسب و کارهایی که به تصور بسیاری از افراد ورود آن ها به دنیای وب ضروری نمی باشد بخش درمانی جامه می باشد، این مجموعه از جامعه از جمله بخش هایی می باشد که در حال حاضر وارد دنیای اینترنت نشده اند  و یا اگر هم در دنیای دیجیتال قرار دارند این حضور به درستی نمی باشد، چرا که برای بسیاری از افراد و پزشکان درباره این موضوع که چرا از ورود به دنیای اینترنت خودداری می کنند، اولین کلمه این است که از سایت های پزشکی فراری می باشند. اما اگر این سایت ها به درستی و اصولی طراحی شوند مطمئن باشید که در این حوزه صرفه جویی زمانی و نیروی انسانی بسیار رخ می دهد.

وب سایت ویژه پزشکان و کلینیک ها

برای طراحی سایت های پزشکی المان های بسیاری وجود دارد که باید به آن دقت شود، در ابتدای این موضوع باید پرداخت که برای طراحی سایت پزشکی به دنبال چه نوع سایتی می باشید، در ابتدا باید بدانید که برای سایت خود چه امکاناتی را در نظر دارید، برای نمونه در سایت هایی که امکانات بسیاری دارد و میتوان گفت سایت های اختصاصی می تواند از جمله گزینه هایی باشد که میتوانید برای خرید و طراحی سایت در نظر داشته باشید.

طراحی سایت پزشکی | طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی سایت پزشکی چه فوایدی دارد؟

ازمهمترین دلایل طراحی سایت پزشکی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1- جذب مشتری

شما میتوانید با طراحی سایت پزشکی و استفاده از قدرت بازار اینترنتی و با معرفی کردن کلینیک خود تحت پوشش یک وب سایت به جذب مشتری بپردازید.

2- افزایش اعتبار 

داشتن یک وب سایت پزشکی نشان دهنده داشتن حداقل توجه به کار خودتان میباشد. در بین همه تبلیغات، تبلیغی که یک آدرس وب سایت داشته باشد دارای اعتبار بیشتری میباشد.

3- تبلیغ رایگان

شما میتوانید تمامی خدمات خود را بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای و با هر ترفندی که دوست داشته باشید در سایت پزشکی خود تبلیغ کنید.

4- گذاشتن مقالات پزشکی مختلف

یکی از چیزهایی که باعث میشود افراد گوناگون به وب سایت پزشکی شما مراجعه کنند، مطالب و مقالاتی است که شما در سایت خود قرار داده اید.

5- داشتن ارتباط مسنقیم با مشتری

یکی از مؤثر ترین راه های ارتباطی همین تبادل نظر های داخل وبسایت میباشد. شما میتوانید با استفاده از این نظر ها عملکرد خود را بهبود بخشیده و نیاز های بیشتری را با بهره بری از امکانات وب سایت پزشکی رفع کنید.

6- پشتیبانی مشتری

اگر شخصی بعد از مراجعه به کلینیک شما دچار مشکل شود میتواند به راحتی با مراجعه به سایت شما با شما ارتباط برقرار کند و از شما مشاوره بگیرد.

7- راه ارتباط با مدیران همکار

مطمئنا شما اولین در زمینه خود نیستید و شاید آخرین هم نباشید. راحت ترین راه پیشرفت استفاده از تجربه دیگران میباشد که با طراحی وبسایت پزشکی اختصاصی راه ارتباطی بسیار مفیدی برای شما باز میشود.

8- معرفی کلینیک

در یک وبسایت شما بخشی با نام "درباره ما" دارید که در آنجا میتوانید تمام اطلاعات مربوط به کلینیک خود را وارد کنید و یک ذهنیت جامع تر از خود به جا بگذارید.

9- معرفی خدمات انجام شده در کلینیک

همه کلینیک ها یک نوع خدمات ارائه نمیدهند. شاید بعضی ها عمومی باشند اما  اینجا تخصص مهم است. حرفه ای ترین خدماتتان را در طراحی سایت پزشکی اختصاصی خود نام ببرید تا مردم شما را راحت تر پیدا کنند.

10- معرفی کادر عملیاتی و تخصصی داخل کلینیک

گذاشتن اطلاعات تمام پرسنل میتواند به شدت بر روی اعتبار شما تأثیر مثبت بگذارد. زیرا حداقل چیزی که مراجعه کننده از شما درمیابد داشتن یک کادر با سابقه است.

11- امکان دادن وقت ویزیت به صورت آنلاین

یکی از اصلی ترین امکانات سایت پزشکی ایجاد راحتی مشتریان برای دریافت یک وقت ویزیت میباشد تا با چند کلیک ساده از هدر رفتن زمان جلوگیری کنند. 

12- امکان معاینه از طریق پرسش و پاشخ

یکیدیگر از امکانات وبسایت پزشکی ارائه پرسش و پاسخ هایی است که با استفاده از آن میتوان مشخص کرد که آیا فرد دارای مشکل جدی است و یا سطحی.

13- نمایش مکان دقیق کلینیک

شما در وبسایت پزشکی اختصاصی میتوانید مکانی را که کلینیکتان در آنجا قرار دارد را بر روی نقشه نشان کنید که اگر کسی نام شما را در اینترنت جستو جو کرد به راحتی آدرس دقیق شما را پیدا کند.

14- ایجاد اطمینان برای مشتریان

زمانیکه شخصی میبیند که شما دارای یک وب سایت پزشکی با نام اختصاصی خودتان هستید از این بابت که شما یک کلینیک بی نام و نشان نیستید اطمینان حاصل میکند.

طراحی سایت زیبایی | طراحی سایت پزشکی | طراحی سایت خدماتی

قیمت سایت پزشکی

یکی دیگر از مسائلی که باید به آن اشاره شود هزینه سایت پزشکی میباشد. قیمت هر چیزی در مناطق مختلف متفاوت است و این امر درباره سایت پزشکی نیز صدق میکند. شرکت های طراحی سایت مختلف با تعرفه های گوناگون قیمت های گوناگونی را لحاظ میکنند و امکانات هر کدام نیز متفاوت است. به همین خاطر نمیشود کاملا مطلق گفت که قیمت سایت پزشکی دقیقا چقدر است. اما برای  داشتن یک سایت حرفه ای باید دست به جیب شوید. طراحی سایت دسته های متفاوتی دارد و هرکدام دارای مدل های مختلفی میباشند و هزینه سایت پزشکی نیز بستگی به گروهی که در آن قرار گیرد دارد. معمولا سایت ها به سه گروه شرکتی، نمایش محصول و فروشگاهی تقسیم میشوند که بسته به امکانات هرکدام قیمت های مختلفی به خود میگیرند. 

طراحی سایت پزشکی زیرگروه هر سه این گروه ها میتواند باشد. میتواند مانند شرکتی فقط دارای یکسری صفحه برای شرح یک مطب و یا کلینیک باشد. یا مانند نمایش محصول درکنار بعضی از ویژگی های شرکتی یکسری محصول و یا رویداد برای به تصویر کشیدن داشته باشد. و یا مانند فروشگاهی علاوه بر همه ی اینها دارای امکان تبادل وجه به صورت اینترنتی و رویداد های مانند آن باشد. پس میتوان گفت که قیمت سایت پزشکی کاملا وابسته به امکانات مورد نظر متقاضیان میباشد (مانند بسیاری از سایت ها)

طراحی سایت پزشکی با امکانات بسیار و ارزان قیمت

نرخ طراحی سایت پزشکی

تیم طراحی وبسایت پایدار با بیش از 10 سال سابقه ساخت انواع وبسایت های شرکتی، فروشگاهی، سامانه ای، شخصی و... توانسته است افتخاراتی نظیر: برنده بهترین طراحی سایت بین المللی(awwwards)، کاندید جشنواره وب در طراحی سایت (Iran Web Festival) و برگزیده طراحی سایت حرفه ای انوتو(envato studio) را کسب کند. این افتخارات باعث اعتماد شرکت های بزرگ مانند: وزارت نیرو و وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح شده است و مهر تأیدی بر قدرت و کیفیت تیم ما میباشد. تمامی این ها به واسطه ساخت یک CMS قدرتمند و کاملا اختصاصی دستنویس صورت گرفته.

همان "CMS"ای که سامانه ارزیابی وزارت نیرو را طراحی کرده، حال برای تولید سایتی ارزان، دستنویس، با سئو حرفه ای و شکیل برای شما عزیزان استفاده شده است. در وبسایت paydar.net شما میتوانید تمام قیمت طراحی سایت ما را دیده و از بین آن ها سایت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

لازم به ذکر است که این سایت ها قالب های آماده میباشند، ولی شما میتوانید تا حد قابل توجهی در نمای آن ها تغییرات ایجاد کنید. و در صورت علاقه، به داشتن یک سایت شکیل تر و اختصاصی تر با مشاورین ما تماس گرفته و طرح مورد نظر خود را اعلام کنید تا طراحان ما در اسرع وقت سایت مورد نظر شما را طراحی و در صورت رضایت شما از سایت، آن را به شما تحویل بدهند.

امکانات وب سایت پزشکی

برای وب سایت پزشکی گزینه های بسیار زیادی وجود دارد که می توانید برای داشتن یک سایت با طرح متنوع و یا سایتی که امکانات بسیاری وجود دارد می توان به سایت های اختصاصی اشاره کرد. برای سایت های پزشکی می توان به موارد بسیاری اشاره کرد از جمله:

 • معرفی پزشکان خبره و متخصص
 • داشتن مقالات مفید و کارآمد
 • امکان معالجه از طریق راه های ارتباطی
 • داشتن یک صفحه برای سئوالات رایج
 • امکان رزرو کردن وقت ملاقات
 • نمایش امکانات و امتیازات کلینیک
 • امکان داشتن وبلاگ و اتاق گفت و گو
 • نمایش محل مطب یا کلینیک در نقشه ی گوگل
 • داشتن کاتالوگ معرفی کلینیک و کادر پزشکی
 • بی حد و مرز بودن تعداد مقالات و کتاب های پزشکی
 • بخش نظرات کاربران در رابطه با اخبار، مقالات و...
 • بخشی برای تبلیغات متحرک ، ثابت و یا متغییر
 • داشتن منوهای تو در تو برای پوشش بهتر مطالب
 • تماس با ما و ارسال پیام الکترونیکی
 • گالری تصاویر و فیلم
 • داشتن کلمات کلیدی قوی در صفحه سایت برای تقویت سئو
 • نمایش لینک های سایت در گوگل به صورت ستاره دار
 • امکان اتصال به شبکه های اجتماعی
 • واکنش گرا بودن
 • امکان ایجاد آزمون
 • امکان پرداخت آنلاین
 • امکان اتصال به اپلیکیشن موبایل
 • داشتن اسلاید شو
 • داشتن سیستم ورود و ثبت نام
 • قابلیت جست و جو در سایت
 • نمایش مطالب مرتط زیر هر پست
 • امکان ایجاد فیلتر برای مطالب
 • امکان گرفتن پرینت از صفحات
طراحی سایت پزشکی ارزان قیمت با امکانات بسیار

داشتن مقاله و اخبار به روز 

برای این نوع از کسب و کارها باید به یک موضوع دقت کرد آن هم به روز بودن می باشد، برای بخش درمان شما باید به المان به روز بودن مطالب بسیار دقت کرد. با قرار دادن سرفصل های درست و مناسب برای مقاله های خود و دسته بندی هر یک از اخبارهایی که در سایت قرار می دهید می توانید به راحتی از ورودی و کاربران بسیاری برخوردار باشید. این از جمله اولین و ابتدایی ترین المان هایی می باشد که در سایت آماده و یا سایت های اختصاصی مشاهده می شود.

سیستم نوبت دهی آنلاین 

یکی از دیگر المان هایی که باید به آن دقت کنید این است که شما می توانید با طراحی یک سایت پزشکی به راحتی برای خود یک منشی آنلاین و 24 ساعته داشته باشید. از جمله المان هایی که در سایت های آنلاین می توان داشت این می تواند از جمله المان ها باشد. برای طراحی سایت با داشتن یک سایت اختصاصی می توانید به راحتی از این المان برخوردار باشید.

کاربر پسند بودن سایت 

برای طراحی سایت یکی از بخش هایی که باید در نظر داشته باشید، این است که سایت شما حتما کاربرپسند باشد چرا که برای سایت شما که افراد بسیاری از سایت شما دیدن می کنند از این رو میباشد که باید برای سایت شما حتما راهنمایی برای استفاده از المان های فرم و در دسترس بودن تمامی المان های سایت پزشکی از جمله نکاتی می باشد که باید به آن ها دقت کنید.

پرداخت آنلاین 

از جمله بخش هایی که در طراحی سایت های اختصاصی می توان اجرا کرد این است که درگاه پرداخت آنلاین داشته باشید، این مورد در صورتی که شما از نوبت دهی آنلاین برخوردار می باشید قرار دادنش اجباری می باشد. از جمله نکاتی که می توان به آن دقت کرد این موضوع می باشد، از سوی دیگر برای طراحی سایت های وردپرسی و آماده این موضوع را می توان پیاده سازی کرد.

تشکیل پرونده آنلاین در طراحی سایت پزشکی 

از دیگر المان هایی که در طراحی سایت های پزشکی و یا حتی طراحی سایت های دندانپزشکی به آن دقت کرد این است که بیماران بتوانند با استفاده از اطلاعات خود به راحتی پروند تشکیل دهند و این یکی از المان هایی می باشد که در سایت های بیمارستانی باید رعایت شود. از دلایلی که برای طراحی سایت پزشکی پیشنهاد می شود که از طراحی سایت تخصصی استفاده کنید این است که تمامی این المان ها در سایت های اختصاصی به راحتی پیاده سازی می شود و اگر هریک از امکانات را می خواهید می توانید حذف و یا اضافه کنید.

تمامی این المان هایی که گفته شده است را می توانید از شرکت پایدار بخواهید، این مجموعه علاوه بر فعالیت در حوزه طراحی سایت اختصاصی برای طراحی سایت قالب های آماده را نیز به شما ارائه می دهد و این موضوع از جمله دلایلی می باشد که سبب می شود تا این شرکت از جمله شرکت های معتبر در حوزه طراحی سایت باشد.