طراحی سایت سوپرمارکت

اگرچه سوپرمارکت‌ها معمولاً مکان‌های خرده‌فروشی هستند و برای تهیه و خرید روزانه می باشند، اما مطمئناً می‌توانند از یک وب‌سایت با طراحی خوب بهره ببرند و از طریق آن نیز فروش برای خود ایجاد کنند.

طراحی سایت سوپر مارکت

اگرچه سوپرمارکت‌ها معمولاً مکان‌های خرده‌فروشی هستند و برای تهیه و خرید روزانه می باشند، اما مطمئناً می‌توانند از یک وب‌سایت با طراحی خوب بهره ببرند و از طریق آن نیز فروش برای خود ایجاد کنند.

طراحی سایت سوپرمارکت شامل صفحات معرفی محصولات، سبد خرید، پرداخت آنلاین و سیستم ارسال سفارش است. طراحی باید ساده و کاربرپسند باشد تا مشتریان به راحتی محصولات را پیدا کنند و خریداری کنند.

وب سایت های سوپر مارکت به مصرف‌کنندگان کمک می‌کند تا محصولات ارائه شده در فروشگاه و همچنین قیمت های مختلف متفاوتی را که موجود است در اختیارشان قرار میدهد. طراحی وب سایت فروشگاهی مواد غذایی به چند گزینه مختلف نیاز دارد که در زیر به تفصیل توضیح داده شده است. 

محصولات منتخب

مصرف کنندگان همیشه به دنبال ایده های عالی و خریدها فوق العاده هستند به همین منظور بسیار مهم می باشد که شما به عنوان مدیر وب سایت قسمتی از صفحه اصلی وب سایت خود برای این موضوع طراحی نمایید تا بتوانید از محصولات ویژه،‌ بهترین گزینه ها، پرفروش ها و محصولات عالی در وب سایت خود برای مشتریان خود بازگو کنید.

عکس های با کیفیت

محصولات غذایی و سوپر مارکت از خوراک و نیاز اصلی روزانه مشتریان محسوب می شود به همین جهت باید از تمامی عکس ها با کیفیت بالایی عکاسی و در سایت قرار دهید. پس تعبیه و ایجاد فضای مناسب برای عکس بسیار مهم است

لاگین و عضویت

وب سایت های فروشگاهی عموما این قابلیت را دارد که هر کاربر برای خود یک کنترل پنل اختصاصی داشته باشد و تعداد تراکنش ها و خرید و … را مشاهده کند. در وب سایت های سوپر مارکت نیز این مورد باید باشد از هر کاربر از قابلیت های وب سایت خود آشنایی داشته باشد.

طراحی وب سایت اختصاصی سوپر مارکت

برای طراحی وب سایت های سوپر مارکت نیازی نیز به طور حتم یک فروشگاه بسیار بزرگ داشته باشید. 
داشتن یک سوپر مارکت کوچک نیز کافی است. برای وارد کردن محصولات نیازی نیست تمامی محصولات را داشته باشید شما می توانید برای طراحی وب سایت و ایجاد فضای بسیار مناسب برا فروش بیشتر و سود رسانی گاها همراه با برخی دیگر از فروشگاه و سوپر مارکت های نزدیک خود استفاده نمایید و محصولات آنان را نیز در وب سایت خود وارد کنید.

شروع تحول بزرگ

برای طراحی وب سایت به دنبال شرایط ایده آل برای طراحی وب سایت نباشید، همین امروز می توانید با داشتن یک سوپر مارکت کوچک وب سایت خود را برای طراحی وب سایت استارت بزنید و در کنار هم به موازات هم، هم کسب و کار خود را گسترش دهید و هم می توانید شروع به افزایش سئو وب سایت خود نماید.

طراحی اپلیکیشن

بارها برای شما ایجاد شده است که شرکت ها و وب سایت های بزرگ طراحی نرم افزار خود را ایجاد نموده اند و در شرکت پایدار ام ما بسیار تجربه داشته ام که در کنار طراحی وب سایت سوپر مارکت طراحی اپلیکیشن برای این کسب و کار را نیز طراحی نموده اند.

طراحی نرم افزار و یا طراحی سایت؟

افراد بسیار زیادی این سوال را از ما پرسیده اند که طراحی سایت و یا طراحی اپلیکیشن و ما همیشه طراحی وب سایت را برای آنان باز نموده ایم و از قابلیت های آن و مزایای طراحی سایت بیان نموده ایم.

در اینجا به برخی از قابلیت های طراحی سایت سوپر مارکت خواهیم پرداخت

وب سایت ها همیشه در دسترس تر از اپلیکیشن ها بوده و هستند و همینطور بسیار منعطف تر می باشند. 
شاید اپلیکیشن ها همیشه در گوشی همراه نصب باشد اما در صورت ایراد و باگ خوردن شاید به سریعترین حالت ممکن توسط کاربران پاک شوند اما وب سایت ها را می توان از طریق سئو کلمات کلیدی و یا با سئو لوکال در نتایج برتر گوگل دید اما برای اپلیکیشن ها همچنین موضوعی را نمی توان صدق کرد. 
ببینید طراحی اپلیکیشن یک مکمل محسوب می شود نمی تواند به تنهایی و به طور کامل خدمات را دقیق ارائه دهد.

طراحی اپلیکیشن مانند اسنپ

نرم افزار اسنپ یک نرم افزار قوی می باشد و همیشه کاربران می گویند یه نرم افزار و یا اپلیکیشن مثل اسنپ میخوایم و ما همیشه میگیم ببینید اگر اسنپ واقعا شده اسنپ باید بدونید میلیون تومان پول برای تبلیغات گسترده در سر تا سر ایران فراهم کرده و تعداد بسیار زیادی بازاریابان برای خودش داره خدمات عالی میده و یه تیم برنامه نویس و سئو داره. 
اگر شما هم میخواین یه نرم افزار مثل اسنپ داشته باشید باید همین پلن و برای خودتون و تجارتتون راه اندازی کنید.

ساخت اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین

در طراحی و راه اندازی اپلیکیشن سوپر مارکت آنلاین دلسرد نشوید. اگر شما یک فروشگاه چند منظوره و حرفه ای محسوب می شوید که روزانه تعداد تراکنش های شما بسیار بالا است و بسیاری از افراد برای سفارش به صورت تلفنی با شما ارتباط برقرار می کنند می توانید برای طراحی اپلیکیشن همراه خود به جهت خدمات سریعتر اقدام نمایید.

طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی

در قبل تر نیز بیان شد، اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن فروشگاهی می باشید باید در کنار این نرم افزار وب سایت خود را نیز راه اندازی نمایید. طراحی سایت می تواند یک پشتیبانی عالی محسوب شود و بسیاری از خدمات فوق العاده ای را برای قوی کردن اپلیکیشن و همچنین برند شما ارائه دهد. 
می توانید برای سئو وب سایت با تیم پشتیبانی پایدار  تماس حاصل نمایید.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی

فروشگاه ها می توانند بسیار گسترده تر از فروش محصولات غذایی باشد مانند فروشگاه های زنجیره ای مانند اتکا و… فروشگاه های زیادی در تهران و ایران وجود دارد که در کنار محصولات غذایی،‌ لباس،‌ پوشاک، وسایل برقی و الکتریکی و… را می فروشند. برای این فروشگاه می توان یک اپلیکیشن همراه تهیه و تولید نمود که زیر مجموعه تمام فروشگاه ها باشد.

این موضوع بسیار ارزشمند می باشد و در کنار آن نیز به طور حتم باید به طراحی سایت آن نیز پرداخت. برای طراحی اپلیکیشن باید به ۲ موضوع اشاره نمود که شما باید برای دو سیستم عامل برتر ios و طراحی اپلیکیشن اندروید طراحی خود را انجام دهید که در زیر به طور خلاصه هرکدام را معرفی خواهیم کرد.

اپلیکیشن اندروید فروشگاهی

اپلیکیشن اندروید فروشگاهی برای موبایل های اندروید می باشد و می توان بعد از طراحی در گوگل پلی و یا در وب سایتتان آن را برای دانلود قرار داد توسط موبایل های مانند شیائومی، سامسونگ،‌نوکیا و… ساپورت خواهد شد.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی ios

نسبت افراد استفاده کنند ios در ایران نسبت به اندروید بسیار کم می باشد. به همین دلیل درخواست و تقاضا برای طراحی اپلیکیشن این نرم افزار نسبت به اندروید بسیار کم می باشد و یا بسیار انگشت شما می باشند، این اپلیکیشن تنها توسط گوشی های آیفون ساپورت می شود و در فروشگاه اختصاصی apple که در ایران نیز فیلتر میباشد قابل دانلود است.

امکانات اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن ها برای سوپر مارکت یک ماهیت عمومی دارد که باید این اصول رعایت شود. می توان این پلیکیشن ها از پیش طراحی شود و توسط کارفرما طراحی آن تایید شود و یا می تواند به صورت عمومی با یک قالب آماده طراحی شود اما امکانات اپلیکیشن ها چیست؟

  • پنل کاربری برای ورود اطلاعات
  • خرید آنلاین
  • فیلتر هوشمند
  • جستجو پیشرفته
  • محصولات تخفیف خورده
  • محصولات برتر
  • فیلتر بر اساس برند
  • لوکیشن آنلاین
  • پنل پیامکی برای ارتباط سریع با مشتری

راه اندازی هایپر مارکت اینترنتی

برای راه اندازی هایپر مارکت اینترنتی لزومی ندارد شما به طور حتم یک فروشگاه و یا یک سوپر مارکت داشته باشید و می توانید با طراحی اپلیکیشن و اخذ قرارداد با سوپر مارکت ها و ایجاد شرایط خرید و قرارداد ایده آل با برخی از فروشگاه و سوپر مارکت ها هم شرایط را برای فروش بیشتر آنان مهیا سازید و هم می توانید شرایط در آمد زایی را برای خود ایجاد کنید.

شرکت طراحی سایت و تولید اپلیکیشن طراحی سایت

برای طراحی اپلیکیشن حرفه ای و بازخورد عالی و پشتیبانی فوق العاده خوب باید با شرکت خوب و با تجربه ای شروع به فعالیت نمایید و شرکت پایدار مفتخر است با 15 سال سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن و سامانه های تحت وب پیشنهاد همکاری را برای ایجاد استارت آپ قوی به شما بدهد. 
منتظر پاسخگویی به سوالات شما هستیم.