طراحی سایت فست فود

رستوران نوپای شما تنها با برند سازی می تواند به پای کهنه کارها برسد. شاید طراحی سایت فست فود بر میزان فروش شما تاثیر چندانی نداشته باشد، اما یقینا با توجه به تجمل گرایی روز شما به طراحی سایت فست فود نیاز دارید

میخواهیم درباره طراحی سایت فست فود ، اهمیت باکس های صفحه اول آن و نکات حائز اهمیت برای طراحی سایت فست فود صحبت کنیم. طراحی سایت فست فود یکی از خدمات پایدار سامانه است. طراحی سایت فست فود در اینترنت در حال حاضر برای رستوران های نوپا مهمتر از رستوران های مجرب است.

رستوران نوپای شما تنها با برند سازی می تواند به پای کهنه کارها برسد. شاید طراحی سایت فست فود بر میزان فروش شما تاثیر چندانی نداشته باشد، اما یقینا با توجه به تجمل گرایی روز شما به طراحی سایت فست فود نیاز دارید. با داشتن سایت فست فود همگان منوی شما و رستوران شما را خواهند دید. ناخود آگاه نام فست فودی شما بر زبان ها خواهد افتاد و برای همه جالب توجه خواهید شد.

این ابزار بزرگ تبلیغی را از دست ندهید و به جای اتلاف کاغذ برای بنرهای تبلیغاتی یک سایت بزنید. در ضمن بیشتر توریست ها به خاطر عدم شناخت کافی از شهرهای مقصد، برای خوردن غذا هم در اینترنت سرچ می کنند، چه خوب است این ابزار تبلیغاتی را به چند زبان طراحی کنید و از دست ندهید.

نمونه طراحی سایت فست فود

نکات موثر در موفقیت طراحی سایت فست فود

1. استفاده از تصاویر و جلوه های ویژه بصری فوق العاده یکی از روش های است، که سایت شما را موفق خواهد کرد. سعی کنید در هنگام کار از پرسنل فست فودی کلیپ تهیه کنید و محصولات ارگانیک را به مخاطب نشان دهید که حس آنها را برانگیزد؛ مثلا تصویر یک پیتزای بسیار بزرگ یا روش پخت بره بریان.

2. استفاده از طراحی که ماده اصلی غذای شما را نشان بدهد مثلا طراحی سایت فست فود با کلیپ های فراوان از پخت انواع کباب ها و استیک ها، طراحی سایت فست فود مملو از غذا های دریایی و طراحی سایت فست فود برای گیاه خواران.

3. ناوبری آسان با محتوا گذاری در زمینه تهیه انواع کیک، دسر، کباب، ساندویچ و پیتزا به همراه کلیپ تصویری که سبب رجوع بیشتر بانوان به سایت شما شود.

4. ارائه تخفیفات ویژه برای سفارش از سایت، که موجب افزایش مشتریان شما می شود.

5. رزرو اتوماتیک می تواند در انتخاب مشتریان و دیدگاه آن ها ازشما موثر باشد. بسیاری از افراد از مدرنیزم خوششان می آید شما می توانید، تصاویری از فضای داخلی فست فود خود بگذارید و از مشتریان بخواهید جای مطلوب خود را انتخاب کنند.

نمونه طراحی سایت فست فود

6. طراحی متناسب سایت با فولکلور منطبق با محل قرار گیری فست فود می تواند، باعث شود تورهای گردشگری مسافران خود را به فست فودی شما بیاورند و یا اینکه خود توریست ها شما را انتخاب کنند.

7. برجسته سازی خدمات فست فودی با استفاده از رنگبندی پر هیجان و کلیپ های کارتونی و واقعی برای انواع خدمات سایت در طراحی سایت فست فود بسیار موثر است.

8. قرار دادن امکانی برای مشاهده ی نوع های مختلف فست فود در دسته های مختلف و حتی ظروف سرو غذا برای مشتریان تا آنان به اساس آسودگی برسند.

9. تصویر سازی مناسب از فضای داخلی فست فود برای جلب توجه مشتریان نیز باید در نظر گرفته شود.

 

این نه مورد از مواردی است که پر بازدید ترین سایت های فست فود در طراحی خود استفاده کرده اند.

 

نمونه طراحی سایت فست فود

 

باکس های صفحه اول سایت فست فود

ورود کاربر

در طراحی سایت فست فود این قسمت برای گرفتن اشتراک سالانه برای مشتریان ثابت و دریافت تخفیف طراحی می شود.

منوی پیشنهادی سر آشپز

این قسمت در طراحی سایت فست فود به منظور ارائه منوی روز در طراحی سایت لحاظ می شود و محتوای آن روزانه تغییر می کند.

منوی آنلاین

این قسمت در طراحی سایت فست فود برای معرفی تمام غذا های منو طراحی می شود. این منو شامل تمام غذا ها است و کاربران با استفاده از آن می توانند غذای خارج از منوی پیشنهادی سر آشپز را سفارش دهند.

آرشیو گالری و فیلم

شامل تصاویر و کلیپ از انواع فست فود و روش پخت و تهیه ی آن ها.

خدمات

معرفی انواع خدمات فست فودی در طراحی سایت ثبت آگهی که می تواند تصویر واضحتری از شما و کارتان ارائه کند.

 

درباره ما

شامل نشانی، شماره تماس و لینک های ارتباطی فست فود شما است و برای آشنای بیشتر مخاطبان از پیشینه شما طراحی می شود.

رزرو آنلاین

این قسمت برای رزرو غذا از راه دور طراحی شده است و مشترکین از این قسمت با انواع کارت های بانکی توان خرید از این سایت ها را دارد.

معرفی دیگر شعبه ها

این باکس در طراحی سایت به شما امکان معرفی شعبه های مختلف فروشگاه شما و آدرس آنها را به شما بدهد.

افتخارات

در این قسمت شما می توانید رتبه فست فودی خود از نظر بازرسان بهداشت، گواهی سلامت و مجوز های فعالیت خود از سوی وزارت بهداشت را به نمایش بگذارید.

 

نمونه طراحی سایت فست فود

نکاتی در زمینه طراحی محتوا در طراحی سایت فست فودی

ارائه تصاویر مرتبط با محتوا

از تصاویر و کلیپ های مرتبط با محتوای مد نظر خود در سایت قرار دهید. از تصاویر سایت های مشابه استفاده نکنید و تا حد امکان کپی نکنید.

دستور پخت آنلاین

در سایت فست فودی و محتوای آن حتما از دستور پخت غذا ها بهره بگیرید و آرشیو کاملی از انواع غذا چه سنتی و چه فست فودی در سایت خود داشته باشید.

 

محتوای متاسب با سلیقه ی کاربران

حتما در طراحی سایت فست فود قسمت نظر سنجی در نظر داشته باشید تا در ارائه دستور پخت های آنلاین و منوی غذای خود پشتیبانه ای برای الهام گرفتن داشته باشید.

امکاناتی که پایدار سامانه در طراحی سایت فست فود ارائه می کند

 1. طراحی گرافیک زیبا و بهینه سازی برای انواع مرورگرها
 2. پشتیبانی و هاست رایگان
 3. طراحی سایت واکنشگرا که در موبایل هم اجرا می شود.
 4. هزینه مناسب در مقایسه با سایر شرکت های طراح
 5. امنیت بالا و پشتیبانی از پروتکل های
 6. https. پنل مدیریتی منعطف با امکان ایجاد پنل کاربری و صفحه ی کاملا فارسی
 7. امکان ایجاد سایت چند زبانه
 8. امکان مدیریت کاربران و ثبت نام بی نهایت کاربر در سایت
 9. امکان ایجاد باکس جستجو و شعبات در طراحی سایت فست فود
 10.  ورود اطلاعات غذا های فست فود شامل تصویر، نحوه سرو و پخت
 11.  معرفی محصولات و منوی جدید
 12. امکان ارائه تخفیف و اشتراک به مدت معین
 13. امکان طراحی قسمت سوالات و پاسخ های متداول
 14. امکان دریافت فاکتور برای مدیریت فست فود و کاربر

و هزاران ویژگی دیگر که شما می توانید از ما بخواهید.

نمونه طراحی سایت فست فود