طراحی سایت تخفیف گروهی

طراحی سایت تخفیف گروهی به شما این امکان را می دهد که بن های تخفیف را به صورت کارت به کارت بفروشید یا با دریافت حق عضویت به کاربران فروشگاه خود کارت تخفیف بدهید

بگذارید پیش از بررسی اهمیت طراحی سایت تخفیف گروهی یک تعریف کلی از تعریف طراحی سایت تخفیف گروهی به شما ارائه دهیم. اگر مقالات قبلی ما را مطالعه کرده باشید. مطمعنا نام طراحی سایت ثبت آگهی را شنیده اید، طراحی سایت تخفیف گروهی زیردسته ای از طراحی سایت ثبت آگهی است، که در آن کالا های دارای تخفیف قرار می گیرند. ارائه و طراحی سایت تخفیف گروهی در سال 2008 آغاز شد و تاکنون ادامه دارد. بیشتر افراد دوست دارند اجناس با کیفیت را باقیمت کمتر خریداری کنند.

شما در طراحی سایت تخفیف گروهی خواسته ی این افراد را تامین می کنید. شما به عنوان یک صاحب فروشگاه با نهادهای دولتی و خصوصی قرارداد می بندید و بن های کارمندی را در اختیار آنان می گذارید. اما موقع دریافت پول این شرکت ها در اغلب موارد دچار مشکل می شوید، یا چک خالی است یا به سختی پاس می شود.

طراحی سایت تخفیف گروهی به شما این امکان را می دهد که بن های تخفیف را به صورت کارت به کارت بفروشید یا با دریافت حق عضویت به کاربران فروشگاه خود کارت تخفیف بدهید. در ضمن چون تنها برای یک نفر کارت صادر می کنید در بهای بن تخفیف، تخفیف قائل نخواهید شد و در نتیجه سود بیشتری از حالت اولیه می برید. در این صورت شما و خریدارانتان به آسودگی می رسید.

نمونه طراحی سایت تخفیف گروهی

طراحی سایت تخفیف گروهی در پایدار نت

اگر دلایل ما برای اهمیت طراحی سایت تخفیف نظر شما را جذب کرده است و علاقه دارید تا یک سایت تخفیف گروهی داشته باشید، پایدار نت در خدمت شماست. پایدار نت با طراحی سایت ریسپانسیو دینامیک برای شما یک طراحی سایت تخفیف گروهی تدارک خواهد داد. سایتی که نام فروشگاه شما را بر سر زبان ها خواهد انداخت.

کسب درآمد از طریق سایت تخفیف گروهی

شما به عنوان یک مدیر فروش با طراحی سایت تخفیف گروهی علاوه بر فروش بن های خود و دریافت حق عضویت از کاربران امکان ارائه تبلیغات سایر موسسات و حتی فروش بن و کارت تخفیف سایر فروشگاه ها را خواهید داشت. زمانی که خودتان برای ارائه کارت تخفیف موسسه خود اقدام می کنید یک سود آنی و بی دردسر را بدست می آورید. زمانی که شما از سایر شرکت ها و موسسات در سایت خود تبلیغ و به سایت اصلی آن ها لینک می دهید علاوه بر سود رتبه سئو خود را نیز بالا می برید و در ضمن با ارائه بن تخفیف و کارت تخفیف سایر شرکت ها نیز سود همکاری را بدست خواهید آورد.

نمونه طراحی سایت تخفیف گروهی

نکات مهم در طراحی سایت تخفیف گروهی

رعایت اصول سئو

یکی ازمهمترین نکات در طراحی سایت تخفیف گروهی رعایت اصول سئو و ارائه ی محتوای باکیفیت و تحقیقات کافی در زمینه کلمات کلیدی است که بتواند شما را در راس جستجوهای گوگل قرار دهد.

معرفی صحیح

شما باید پس از طراحی سایت سعی کنید تا مدتی سایت خود را در سایت های دیگر تبلیغ کنید و یا اینکه به تبلیغ فیزیکی و چاپ بنر برای سایتتان بپردازید.

بازاریابی

منظور من از بازاریابی برند سازی در سایت نیست. منظور استفاده از بازاریابان و یافتن موسسات همکار می باشد. مثلا شما چیزی برای فروختن ندارید، اما با افرادی صحبت می کنید و به آن ها پیشنهاد فروش اجناسشان با تخفیف و ارائه بن تخفیف می دهید. در این صورت سایت شما دارای اجناس مختلفی خواهد شد و به خاطر جامع بودن مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

ارائه محتوای تصویری

سعی کنید از داخل فروشگاه ها و مغازه های که کد تخفیف آن ها را ارائه می کنید کلیپ تهیه کنید و تصاویر مناسبی از محصول بدهید.

گسترش فعالیت

شما نباید راکد باشید، سلیقه ی مردم مداوم در حال تغییر است. شما مداوما باید سعی کنید شهرهای جدیدی را به فهرست خود اضافه کنید وحتی این کار را در سطح کشوری نیز انجام دهید تا کاربران شما بسیار زیاد باشد.

نمونه طراحی سایت تخفیف گروهی

طراحی اپلیکیشن

با این که شرکت پایدار نت برای شما یک سایت ریسپانسیو تدارک دیده است که به آسانی در گوشی لود می شود، شما باید به فکر طراحی اپلیکیشن نیز باشید. زیرا استفاده از اپلیکیشن برای چنین سایت های ضروری است. پایدار نت در کنار طراحی سایت تخفیف گروهی اپلیکیشن آن را نیز طراحی میکند.

باکس های مختلف سایت تخفیف گروهی

باکس جستجو

این باکس در طراحی سایت تخفیف گروهی برای راحتی کاربران ساخته می شود.

باکس تخفیف روز

این باکس برای معرفی تخفیف های ویژه و یا یک روزه در سایت تخفیف گروهی طراحی می شود.

باکس تفکیک

این باکس برای سهولت کاربران برای پیدا کردن مطلب مدنظرشان تهیه شده است. این قسمت دارای قدرت تفکیک بر اساس نوع محصول یا خدمت و ارائه ماژول های زیر دسته را دارا است.

کد تخفیف

این قسمت برای ارائه بن تخفیف سایر سایت ها طراحی شده است و با استفاده از آن ها از سایر سایت ها خرید کنند.

بن تخفیف

این قسمت برای فروش بن انواع فروشگاه ها ارائه شده است و امکان روش پرداخت و تعریف انواع کارت را دارد.

نمونه طراحی سایت تخفیف گروهی

کارت تخفیف

در طراحی سایت تخفیف گروهی این قسمت برای فروش انواع کارت تخفیف فروشگاه ها است.

همکاران

این قسمت برای معرفی و لینک دهی به سایت های اصلی شرکت های همکار شما در زمینه تخفیف است.

پشتیبانی

این باکس در طراحی سایت تخفیف گروهی  به منظور سهولت کاربران و رفع مشکلات آن ها طراحی می شود.

باکس کاربری

این باکس به منظور ثبت نام کاربران و خرید انواع کارت ها، بن ها و کدهای تخفیف طراحی شده است. دارای امکان تعریف رتبه مشتریان،ورود،خروج و حتی انواع کارت ها است.

امکانات طراحی سایت تخفیف گروهی در پایدار نت 

 1. هاست و دامنه به مدت معیین
 2. پنل مدیریتی منعطف با امکان افزودن و مدیریت محتوا گذاران
 3. امکان ارائه انواع باکس ها، ماژول ها و مدیریت آن ها
 4. امکان افزودن کاربر،مدیریت و محدود سازی آن ها
 5. گالری تصاویر با حافظه نامحدود
 6. ارائه کد پیگیری به مشتریان و مدیر سایت
 7. محاسبه آمار فروش در روز
 8. نمایش نقشه و محل فروشگاه یا شرکت ارائه دهنده تخفیف
 9. امکان نظردهی و درخواست ها
 10. قرعه کشی و ارائه هدیه به کاربر
 11. ایجاد باکس تفکیک بر اساس منطقه
 12. ایجاد باکس نمایندگی ها به منظور معرفی بازاریابان شما به مدیران شرکت ها و فروشگاه ها
 13. امکان پرداخت آنلاین و تعریف انواع کارت از مستر کارت تا کارت بانک ملی ایران
 14. پنل کاربری با امکانات مختلف و کاربر پسند
 15. امکان محاسبه ی مانده حساب کاربران و کدهای تخفیف استفاده شده از سوی آنان و هزاران امکان دیگر که هنگام قرار داد می توانید از ما بخواهید.

نمونه طراحی سایت تخفیف گروهی

 

برای مشاهده نمونه های طراحی سایت تخفیف گروهی کلیک نمایید.