طراحی سایت آرایشی بهداشتی

ایران با قرارگیری در رتبه هفتم مصرف لوازم آرایشی بهداشتی جهان و صرف حدود دو میلیارد در این صنعت نیاز روز افزونی به سایت آرایشی بهداشتی دارد

نمونه سایت آرایشی بهداشتی

سایت های آرایشی بهداشتی قسمتی از تجارت الکترونیک را به خود اختصاص داده اند. ایران با قرارگیری در رتبه هفتم مصرف لوازم آرایشی بهداشتی جهان و صرف حدود دو میلیارد در این صنعت نیاز روز افزونی به سایت آرایشی بهداشتی دارد. علت این مسئله ورود بی رویه اجناس قاچاق، بی کیفیت و حتی سرطان زا می باشد. شرکت ها باید به خوبی مارک های اصلی خود و راهکار تشخیص سلامت انواع لوازم آرایشی بهداشتی را در اختیار کاربران خود بگذارند. در ضمن در بسیاری از موارد نمونه های تقلبی از مارک های داخلی ساخته می شوند، شرکت های لوازم آرایشی بهداشتی با برند سازی اصولی امکان حذف این اجناس و حذف واسطه ها را خواهند داشت.

طراحی سایت آرایشی و بهداشتی این امکان را به شما خواهد داد. زمانی که شما واسطه ها را از تجارت لوازم آرایشی بهداشتی حذف کنید و یا خود به عنوان یک فروشنده اقدام به طراحی سایت لوازم آرایشی بهداشتی می کنید، از میزان فعالیت بازاریابی فیزیکی خود می کاهید، معنی این مسئله این می باشد که شما کمتر به مسئول فروش نیاز خواهید داشت و بیشتر سود خواهید کرد.پایدار سامانه با ارائه انواع خدمات در طراحی سایت آرایشی بهداشتی در خدمت شماست.

انواع طراحی سایت آرایشی و بهداشتی

وقتی اسم سایت آرایشی بهداشتی به گوش شما می خورد یاد سایت های مثل لیلیوم، عطر میامی و... می افتید. سایت های که مختص شرکت های لوازم آرایشی بهداشتی و فروشندگان است بیشتر ذهنتان را مشغول می کند. سایت آرایشی بهداشتی تنها شامل این دو دسته نیست و شامل طیف وسیعتری هست که خود را ملزوم به معرفی آن ها می دانم.

طراحی سایت سالن آرایشی زنانه

بسیاری از شرکت ها برای ارائه خدمات خود به صورت مستقیم و اخذ قرارداد با فروشندگان اقدام به طراحی سایت آرایشی بهداشتی می کنند که در روال کاری آن ها تک فروشی کمتر دیده می شود.

نمونه سایت آرایشی بهداشتی شرکتی

طراحی سایت سالن آرایش

این نوع از سایت آرایشی بهداشتی مختص تک فروشان لوازم آرایشی است. صاحبان فروشگاه های بزرگ برای فروش لوازم آرایشی خود اقدام به طراحی سایت ارایشی بهداشتی کرده و عمدتا تک فروشی می کنند.

طراحی سایت سالن آرایشی زنان

این نوع از طراحی سایت آرایشی بهداشتی هم برای شرکت ها و هم برای فروشندگان لوازم آرایشی بهداشتی صورت می گیرد. در این نوع از سایت آرایشی بهداشتی شرکت یا فروشنده محصولات جدا از آرایش و مرتبط با آن مثل جواهرآلات، ابزارهای عمل زیبایی و لباس با همین برند را نیز ارائه می کند که برای راحتی مشتریان برای هرکدام به صورت مجزا سایت طراحی می شود.

نمونه سایت آرایشی بهداشتی

طراحی سایت آرایشی بهداشتی آرایشگران

بسیاری از آرایشگران معروف و پر مشتری برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان و داشتن برنامه کاری مناسب اقدام به خرید سایت آرایشی بهداشتی می کنند.

طراحی سایت آرایشی بهداشتی جراحان زیبایی

بسیاری از جراحان زیبای به منظور برند سازی و بازاریابی به معرفی خود در اینترنت می پردازند. با توجه به این مسئله که جراحی زیبایی نیز قسمتی از آرایش در عصر حاضر می باشد و غالب محتواهای این سایت ها در زمینه بهداشت پوست و مو است این سایت ها نیز در گروه سایت آرایشی بهداشتی قرار گرفته اند.

نمونه سایت آرایشی بهداشتی

نکات مهم در طراحی سایت آرایشی بهداشتی

اغلب خریداران لوازم آرایشی بهداشتی بانوان هستند و در خرید تمایل شدیدی به تست کردن لوازم آرایشی دارند. بنابر این در اوایل کار شما باید مشتریان ثابت خود را به سمت سایت خود بکشید و سپس با تعاریف این مشتریان سایت شما با افزایش کاربر روبه رو خواهد شد. اما مسئله این است شما بایستی سعی کنید، سایت بدون نقص طراحی شود. طراحی با کیفیت سایت سبب خواهد شد مشتریان شما هنگامی که نام سایت شما را می زنند، سایت شما را در صفحات اول پیدا کنند و به اشتباه از جای دیگر خرید نکنند.

تولید محتوا بر اساس اصول سئو

رعایت اصول سئو برای تمام محتواها در طراحی سایت ضروری است. طراحی سایت آرایشی بهداشتی نیز از این قاعده پیروی می کند. یک سایت بدون سئو مناسب حتی با مطالب جذاب جایگاه خوبی نخواهد داشت.

استفاده از محتوای مناسب

شما در زمینه آرایش و بهداشت فعالیت می کنید، بنابر این بسیار خوب است از محتوای مناسب با فعالیت خود استفاده کرده و در مورد بسیاری از محصولات و نکات فنی در آرایش صحبت کنید.

نمونه سایت آرایشی بهداشتی

برجسته سازی در طراحی سایت سالن آرایش

در طراحی سایت آرایشی بهداشتی محصولاتی که دوست دارید برای فروش در دید باشند را با طراحی صحیح و استفاده از ماژول های خاص برجسته کنید.

استفاده از محتوای تصویری برای آرایشگاه زنانه

بسیاری از مردم دوست دارند یک میکاپ فوق العاده یا نحوه ی انجام یک عمل زیبایی را ببینند. بنابر این تولید محتوای تصویری در این زمینه در میزان فروش شما و دیدگاه مردم موثر خواهد بود. شما باید از طراحی گرافیکی قوی برخوردار باشید. تا محتوای تصویر متناسبی نیز داشته باشید.

استفاده از فونت مناسب در طراحی سایت آرایشگاه زنانه

شما مجبور هستید برای معرفی محصولات از انواع فونت ها استفاده کنید. استفاده از یک فونت بسیار رسمی یا بسیار پیچ وتاب دار اصلا برای طراحی سایت آرایشی بهداشتی مناسب نیست. شما باید از فونت و پیکسل متناسب با شغل و چشم مخاطبان استفاده کنید.

نمونه سایت آرایشی بهداشتی

باکس های صفحه اصلی سایت آرایشی بهداشتی

با توجه به این مسئله که طراحی سایت های آرایشی بهداشتی با اهداف گوناگونی صورت می گیرد، دارای صفحه اصلی متفاوتی خواهد بود. بنابر این تصمیم گرفتم با تفکیک اهداف ویژگی و باکس های صفحه اصلی در سایت آرایشی را توضیح دهم.

سایت آرایشی بهداشتی(شرکتی،فروشندگان و تک محصول)

باکس درباره ما

این قسمت در حالت شرکتی برای معرفی پیشینه شرکت و در مورد فروشندگان برای معرفی فروشندگان است.

باکس جستجو

این باکس برای سهولت مشتریان برای یافتن محصول مد نظرشان طراحی شده است.

باکس گالری

در زمینه سایت آرایشی بهداشتی این قسمت شامل کلیپ تولید انواع محصولات، قسمت های مختلف کارخانه و انواع محصولات است. در طراحی برای فروشندگان این باکس شامل فیلم انواع میکاپ و انواع محصولات است.

باکس کاربر

این باکس در سایت آرایشی بهداشتی به منظوره عضویت و خرید به صورت تکی و عمده طراحی شده است. شما در این قسمت می توانید از اشتراک به مدت معیین برخوردار شود.

باکس محصولات

در سایت فروشندگان این قسمت علاوه بر تفکیک بر اساس نوع محصول، دارای تفکیک بر اساس برند نیز هست که عموما شرکت ها چنین امکانی را ندارند. و تنها یک شرکت دارای چنین حالتی خواهد بود که دارای شعبات در کشورهای مختلف و با نام های مختلف باشد.

نمونه سایت آرایشی بهداشتی

باکس نمایندگی ها

این باکس تنها در سایت آرایشی بهداشتی شرکتی کاربرد دارد و شامل سایر انواع سایت آرایشی بهداشتی نیست. امکان معرفی شعبات مختلف کارخانه و نمایندگی های فروش آن را مهیا می کند.

باکس محصولات ویژه

این باکس شامل محصولات پر فروش در طی یک ماه یک هفته یا حتی یک روز می باشد.

باکس مشاوره

این باکس برای این دو دسته برای معرفی و پیشنهاد محصولات به مشتریان طراحی شده است.

طراحی سایت آرایشی بهداشتی(آرایشگران و جراحان زیبایی)

باکس درباره ما

این باکس برای معرفی آریشگران،آرایشگاه، مطب یا کلنیک، پزشک و پزشکان در طراحی سایت ارایشی بهداشتی لحاظ می شود.

باکس رزرو آنلاین

این باکس برای نوبت گیری برای آرایشگاه یا مطب صورت می گیرد. می تواند دارای تفکیک بر اساس نام پزشک و آرایشگر و نوع خدمات باشد.

باکس خدمات

این قسمت برای معرفی انواع اعمال زیبایی و آرایش ها طراحی شده است.

نمونه سایت آرایشی بهداشتی

گالری طراحی سایت آرایشگاه زنانه

این قسمت در طراحی سایت آرایشی بهداشتی آرایشگران دارای کلیپ های عالی از انواع میکاپ و نمونه های کاری موفق آرایشگر است. و در مورد طراحی سایت آرایشی بهداشتی برای متخصصان پوست و مو حاوی کلیپ اعمال جراحی و نمونه کارهای موفق پزشکان آن کلنیک یا مطب است.

باکس مقالات

این باکس در هردو مورد از طراحی سایت حاوی بلاگ سایت و آرشیوی از مطالب مهم سایت می باشد.

باکس ارتباط با ما

این باکس برای لینک دهی به سایر شبکه های اجتماعی و شماره تماس ها در تمام انواع طراحی سایت آرایشی بهداشتی لحاظ می شود.

باکس مشاوره سایت آرایشگاه

این باکس برای ارائه مشاوره در زمینه نوع آرایش و یا نوع عمل مناسب برای فرد طراحی شده و می تواند دارای قسمت تست پیش از عمل یا آرایش باشد. در این قسمت پزشک از بیمار خواسته هایش را می پرسد و بهترین عمل را ارائه می کند. یا ارایشگر محترم از نوعروس نظراتش را می پرسد و بهترین سبک آرایش برای او را معرفی می کند.

نمونه سایت آرایشی بهداشتی

طراحی سایت حرفه ای یعنی درنظر داشتن تمام این نکات، اصول و استاندارد ها.

طراحی حرفه ای سایت را از ما بخواهید.

یک نکته بسیار مهم و حیاطی برای همه وب سایتها وجود دارد و آن هم نقش تولید محتوای با کیفیت، کاربردی، یونیک و جامع. شاید ۳ الی ۴ سال پیش هم وقتی در وب سایتی محتوا مینوشتید و یک کلمه را چندین بار در آن تکرار میکردید نتیجه میگرفتید و در جستجوی گوگل تا صفحه اول هم رشد میکردید ولی حالا همه چیز تغییر کرده و گوگل انقدر هوشمند شده است که تا وقتی محتوای تولید شده دارای کیفیت و برای مخاطب کاربرد جدی نداشته باشد، رتبه سایت شما را ارتقا نخواهد داد. اگر در یک کلام بخواهیم یک راهکار معرفی کنیم که در ارتقای رتبه سایت شما در گوگل کمک فوق العاده ای کند(سئوی سایت) یک کلام و آن هم تولید محتوای با کیفیت و جامع می باشد لذا توصیه میکنیم که محتوا نویسی را خیلی خیلی جدی بگیرید و بیشترین انرژی خود را برای داشتن یک وب سایت موفق روی محتوای آن خرج کنید. 
 

نمونه های طراحی سایت