طراحی سایت تولیدی

طراحی سایت تولیدی چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیر مستقیم بر سیاست بازار و سود واحد های تولیدی تاثیر می گذارد

طراحی سایت تولیدی به سبب گسترش روز افزون دیجیتال مارکتینگ باید مد نظر تولید کنندگان محترم قرار گیرد. با توجه به نقش مهم تولیدی ها در چرخه ی اقتصاد عدم طراحی سایت تولیدی مناسب می تواند ، سبب حذف تولیدی از چرخه دیجیتال مارکتینگ وشکست مالی این نهادها، درکل تخریب اقتصاد ملی شود. اجناس خارجی با داشتن بهترین سایت ها نظر اغلب مشتریان ایرانی و خارجی را برخود جلب می کنند. تولیدی ها تنها به تولیدی لباس ختم نمی شوند، تولیدی ها در هر زمینه ای هستند و باید در زمینه طراحی سایت مورد توجه واقع شوند.

طراحی سایت تولیدی می تواند امکان توزیع متناسب کالا های تولیدی و رقابت در زمینه جهانی را برای تولیدی ها فراهم آورد. طراحی سایت تولیدی چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیر مستقیم بر سیاست بازار و سود واحد های تولیدی تاثیر می گذارد. سایت های تولیدی می توانند پای دلالان را از چرخه ی فروش تولیدی ها کوتاه و در نتیجه در دراز مدت سبب افزایش سرمایه تولیدی شوند چراکه در صورتی که شما از طراحان حرفه ای برای طراحی سایت تولیدی استفاده کنید، قادر خواهید بود نظر سرمایه گذاران داخلی و خارجی را بدست آورید.

در بازار امروز تنها مسئله مهم کیفیت نیست، برند سازی نیز مهم است. طراحی سایت تولیدی با گرافیک بالا و به صورت دینامیک و ریسپانسیو یکی از کلیدهای مهم در پیشرفت هر تولیدی، از تولیدی فولاد تا لباس است.

نمونه طراحی سایت تولیدی (سایت فیلتر روغن ساکورا)

اهداف طراحی سایت تولیدی کدامند؟

برند سازی

در طراحی سایت تولیدی طراحان گرافیکی با دانش بالا بهترین برند یا لگو را برای محصول شما پدید می آورند و سعی می کنند با ایجاد امکان تبلیغ صحیح نام و برند تجاری شما را در بازار گسترش دهند. استفاده از قالب های چند زبانه باعث برند سازی بهتر شما خواهند شد.

برندینگ

پس از برند سازی صحیح در طراحی سایت تولیدی حالا نوبت شما است، شما با دعوت مشتریان ثابت خود و ارائه محصولات با کیفیت باعث ایجاد اعتماد در مشتریان و سرمایه گذاری آن ها می شوید.

سود آوری

طراحی سایت ثبت آگهی باعت می شود شما خدمات خود را در بازاری گسترده تر با دلالانی کمتر انجام دهید که نتیجه آن سود آوری برای شما خواهد بود.

انحصار خدمات

اگر شما برند سازی خوبی در طراحی سایت تولیدی خود داشته باشید، دیگر هیچکس به سراغ محصولات مشابه محصول شما نمی رود و مستقیما برای خرید به سایت شما مراجعه خواهد کرد.

ایجاد فضای امن در معاملات

با استفاده از پروتکل های https سایت شما از امنیت بالایی برخوردارخواهد بود و مشتریان با اعتماد از لو نرفتن رمز های خود به خرید خواهند پرداخت.

نمونه طراحی سایت تولیدی (سایت تولید استیل)

باکس های صفحه اول سایت تولیدی کدامند؟

باکس جستجو

در این باکس کاربران می توانند محصول دلخواه و مد نظر خود را بدون استفاده از سایر قسمت ها بیابند. این باکس هم در صفحه اول و هم در صفحات بعدی وجود دارد.

باکس تفکیک محصولات

این باکس کاربردی امکان درجه بندی و دسته بندی محصولات را به مدیر سایت می دهد. برای شرکت های تولیدی که چند محصول با چند ویژگی ارائه می کنند این قسمت واقعا ضروری است.

باکس کاربری

این باکس برای عضویت خریداران در طراحی سایت تولیدی در نظر گرفته می شود.

باکس همکاران

برخی تولیدی ها از تجمیع چند تولیدی کوچک تر تشکیل شده اند، این قسمت برای چنین تولیدی های مناسب است.

باکس کارکنان

هر تولیدی دارای مجموعه ای از پرسنل است که در این قسمت پرسنل درخواست دریافت حقوق، اضافه کار می کنند ونظرات و انتقادات خود را ثبت می کنند.

باکس نمایندگی ها

در این باکس آدرس نمایندگی ها و مراکز فروش تولیدی ها قرار می گیرد که این قسمت می تواند دارای تفکیک بر اساس شهر یا حتی کشور نیز باشد.

باکس ارتباط با ما

در این باکس شماره تماس رئیس تولیدی و نمایندگی مرکزی آن قرار داده می شود. علاوه بر این موارد لینک های تویتر، تلگرام، اینستاگرام و فیسبوک نیز در این قسمت قابل بارگذاری هستند.

نمونه طراحی سایت تولیدی( کارخانجات تولیدی پارچه مقدم)

امکاناتی که در طراحی سایت تولیدی پایدار سامانه ارائه می کند، کدامند؟

 1. معرفی کامل توانمندی ها شرکت تولیدی
 2. معرفی پرسنل مدیریتی و قسمت های مختلف کارخانه و نمایندگی ها
 3. امکان قرار دادن اطلاعیه های شرکت تولیدی در صفحه اول
 4. امکان قرار دادن آیکون برای قسمت سخن مدیر عامل
 5. امکان ایجاد باکس نظرات به صورت جداگانه و در داخل قسمت کاربری
 6. سازگاری با موبایل و انواع مرورگرها
 7. ایجاد آیکون مقالات که شامل بخش نامه ها، سخنان مدیر عامل، گزارشات مالی و تحقیقات شرکت تولیدی می باشد.
 8. امکان ایجاد آیکون پرسش و پاسخ متداول
 9. امکان ایجاد سیستم نظر سنجی درباره محصولات
 10. امکان ایجاد آیکون برای شمارش آمار مراجعین سایت
 11. امکان ایجاد آیکون مشاوره آنلاین
 12. امکان ایجاد زیر دسته جدیدترین ها
 13. امکان ایجاد تصویر، پادیکست و کلیپ برای محصول
 14. اعلام تخفیف مناسبتی
 15. آیکون ویژه برای خریداران عمده و ثبت بی نهایت سفارش
 16. آیکون جدول قیمت ها برای هر دسته
 17. ایجاد باکس استخدام همکار در قسمت کارکنان
 18. آیکون اخبار تولیدی
 19. آیکون اطلاع رسانی مناقصه و مزایده های تولیدی در سال جاری
 20. امکان ایجاد اسلایدشو (تصاویر متحرک) برای محصول
 21. امکان ریپورتاژ آگهی و ...

نمونه طراحی سایت تولیدی (سایت تولیدی لباس کودک کوکالو)

چه نکاتی را در طراحی سایت تولیدی رعایت کنیم؟

 • استفاده از طرح،برند و رنگبندی متناسب با زمینه تولیدی در طراحی سایت تولید بسیار مهم است و در میزان برند سازی شما موثر خواهد بود.
 • ارائه توضیحات کامل درباره ی محصولات و دسته بندی صحیح آن ها نیز بسیار مهم است زیرا مشتریان دوست دارند بدانند چه می خرند.
 • طراحی آیکون ها باید جذاب باشد. خرید آسان از سایت برای مشتریان بر عقیده ی آنان در رجوع مجدد به سایت بسیار موثرخواهد بود.
 • استفاده از یک باکس جستجو ی پیشرفته و قدرتمنتد که باعث راحتی یافتن محصولات بشود بر محبوبیت سایت شما می افزاید.
 • لینک دهی مرتبط به صفحات داخلی می تواند سبب ایجاد امکان فروش برای شما شود که به نوبه خود اعتبار سئو سایت شما را نیز بالا خواهد برد.
 • سرعت بالا در لود شدن صفحات خواسته تمام کاربران اینترنت است و ریسپانسیو بودن طراحی سایت تولیدی مسئله ای تفکیک ناپذیر می باشد چرا که با طراحی سایت تولیدی غیر رسپانسیو شما مشتری های که از طریق گوشی وارد گوگل می شوند را از دست خواهید داد.
 • طراحی سایت استاتیک برای تولیدی ها اصلا مناسب نیست به ویژه با شرایط کنونی بازار که نرخ تورم هر لحظه در حال تاخیر است.

 طراحی سایت پایدار با طراحی انواع سایت های تولیدی در خدمت مدیران و نهاد های دولتی است.