طراحی سایت استارتاپ

طراحی سایت

با ورود به دنیای اینترنت یکی از بخش های مهمی که برای هریک از کسب و کار ها باید در نظر داشت فعالیت و حضور مجموعه ها در دنیای اینترنت می باشد، این موضوع برای شرکت هایی تازه فعالیت خود را آغا کرده اند و به دنبال برند شدن می باشند یکی از نکات مهمی میباشد که باید به آن دقت شود.

طراحی سایت استارت آپ

طراحی سایت استارتاپ چه برای افراد و چه برای شرکت ها به منظور جلب حمایت های مالی صورت می گیرد. میتوان گفت استارتاپ ها به نوعی جز دسته بزرگ سایت های اختصاصی و تبلیغاتی هستند. اگر شما به عنوان یک استارتاپ نو کار می خواهید وارد بازار کار شوید کافی است، برای شرکت هایی که فعالیت های خود را به تازگی آغاز کرده اند طراحی سایت استارت آپی میتواند به توسعه کسب و کار های آن ها کمک کند. اما برای بسیاری از افراد این سوال است که چرا سایت برای هر کسب و کاری مهم میباشد؟

معرفی برند با استفاده از سایت 

یکی از نکاتی که افراد به آن دقت نمی کنند این است که سایت ها میتوانند به راحتی هویت کسب کار شما را معرفی کنند، این موضوع یکی از نکاتی می باشد که باید به آن دقت کرد، شما با استفاده از سایت خود می توانید به راحتی کسب و کار خود را به دنیا معرفی کنید.

سایت بخشی از کسب و کار شما 

از دیگر جوانبی که برای طراحی سایت می توان به آن دقت کرد این است که شما با استفاده از سایت می توانید به راحتی دنبال کنندگان خود را از وضعیت کسب و کار خود آگاه کنید، این یکی از دیگر مزایایی می باشد که باید در طراحی سایت به آن دقت کرد.

هدف نهایی از طراحی سایت

یکی از بخش هایی که افراد کمی به آن دقت می کنند این است که چرا باید سایت برای کسب و کار خود در نظر داشته باشیم. این موضوع از جمله نکاتی می باشد که برای شرکت های استارت آپی که قصد دارند دنیای اینترنت را به دست بگیرند بسیار مهم می باشد. برای شرکت هایی که به صورت استارت آپی فعالیت خود را آغاز کرده اند در حوزه طراحی سایت بهتر است به سراغ طراحی سایت ارزان بروند، استفاده از طراحی سایت اختصاصی ممکن است برای شما در ابتدا هزینه ساز باشد.

این موضوعات در کنار این موضوع که میتوانید به راحتی از این طریق کسب و کار خود را معرفی کنید و علاوه بر آن استفاده از سایت ها می تواند برای شما مشتریان بیشتری را از سمت اینترنت داشته باشد را نباید فراموش کرد.

به طور کلی در طراحی سایت های استارت آپی و هر نوع سایت دیگری این است که صاحب کسب کار بتواند محصول و یا خدمات خود را در اینترنت معرفی و به فروش برساند.

سایت استارتاپ از لحاظ ایجاد اعتماد در مشتریان باید چندین برابر قویتر از یک سایت طراحی شخصی و تبلیغاتی باشد. طراحی سایت استارتاپ بایستی با دقت و حساسیت بیشتری نسبت به هر گونه سایت دیگری انجام شود. طراحی سایت استارتاپ و تصویر سازی این سایت از موقعیت شغلی بنیانگذاران بسیار مهم تر از سایت های تبلیغاتی است. مالکین سایت های تبلیغاتی به مراتب تجارب و مشتریان بیشتری از استارتاپ ها دارند؛ پس طراحی سایت استارتاپ باید یک طراحی شکیل و قوی با توان فریب افکار مشتریان و ایجاد سرمایه گذاری حسی در مورد خود را داشته باشد.

هیچکس به اندازه طراحان مجرب که چندین سایت تبلیغانی و شخصی را آفریده اند نمی تواند از پس طراحی سایت استارتاپ بربیایند.

طراحی سایت ارزان قیمت برای استارت آپ

مزایای سایت استارت آپ

یک ضرب المثل قدیمی و ایرانی می گوید: از دل برود هر آنچه از دیده برفت. اگر شما به عنوان یک استارتاپ دارای سایت نباشید، مصداق بارز همین ضرب المثل خواهید شد. در دنیای پر از پیشرفت و الکتریکی شدن بشر دیگر مردم کمتر به خرید و سرمایه گذاری حضوری اهمیت می دهند. حتی افرادی که به سرمایه گذاری حضوری اهمیت می دهند به سایت شما همچون سنگ محک اولیه نگاه می کنند. اگر طراحی سایت استارتاپ شما بی نظیر باشد، در برابر سنگ محک کاربران مانند طلا می درخشید وگرنه دور انداخته می شوید. داشتن یک سایت استارتاپ قوی بسیار مهم تر از داشتن یک تیم تکنسین فوق العاده است. اگر شما یک سایت استارتاپ عالی داشته باشید حتی اگر تجارت پر در آمدی نداشته باشید توان موفقیت را خواهید داشت.

از جمله ویژگی ها و مزایایی که طراحی سایت های استارت آپ می تواند برای شما به همراه داشته باشد می توان به موارد بسیاری اشاره کرد از جمله:

  1. نشان دادن برتری نسبت به رقبا
  2. جذب مخاطب بیشتر از طریق اینترنت
  3. معرفی راحت کسب و کار خود به مشتریان
  4. نمایش آپشن ها در هر بخش از کسب و کار
  5. کاهش هزینه تبلیغات و صرفه جویی در هزینه در ابتدای کار
طراحی سایت استارت آپی با قیمت ارزان

یک سایت استارتاپ خوب چه ویژگی های دارد؟

یک سایت استارتاپ خوب دارای فرم، آیکون متناسب و رنگبندی جذاب است. طراحی سایت استارتاپ همانند کشیدن نقاشی و بازی با رنگ هاست، که موجودات بصری مثل انسان را محو تماشای خود می کند. طراحی سایت استارتاپ یک نقشه بزرگ در آفرینش زیبایی و جذب حمایت مالی است. یک سایت استارتاپ در میان نرم افزارهای گرافیکی خود برترین ها را داراست. سایت استارتاپ قویترین سایت از لحاظ طراحی در بین سایت هاست و مانند همه ی آن ها دارای یک ناوبری بی نقص است.

طراحی سایت اختصاصی برای شرکت های استارت آپی

سایت استارتاپ با سرعت بسیار بالایی لود می شود و دارای لینک دهی داخلی مناسبی است. محتوای گذاری سایت استارتاپ منطبق بر اصول سئو است. سایت استارتاپ چندین برابر سایت تبلیغاتی ظرفیت دارد. سایت استارتاپ با تمامی مرورگرها و تلفن های همراه هماهنگی دارد. در نهایت باید بگویم طراحی سایت استارتاپ در تمام ویژگی ها وکارکردها یک سر وگردن از سایر سایت ها جلو است.

چرا باید طراحی سایت استارتاپ را به طراحان بسپاریم؟

پاسخ بسیار واضح است، سایت،ایده و شغل شما بسیار نوپا است. شما نسبت به رقبای خود که مالکین اصلی بازار هستند چند صد و شاید چند هزار قدم فاصله دارید. خود شما از عهده طراحی سایت استارتاپی که بتواند چنین شکافی را با جلوه های ویژه ی بصری خود پوشش دهد ندارید.

در آغاز استارتاپ شما هیچ لگو و آرم ویژه ای ندارد و این طراحان گرافیکی و برنامه نویسان هستند؛ که می توانند به شما در انتخاب چنین مسئله ای کمک کنند. شما به اصول بازاریابی و حتی استاندارد های ساخت محتوا در بیشتر موارد آشنا نیستید و فقد یک طراحی سایت استارتاپ بی نقص است؛ که می تواند برای شما امکان تبلیغ را فراهم کند. طراحی سایت استارتاپ در مقایسه با بیشتر روش های بازاریابی آبرومندتر و کم هزینه تر است.

با خرید سایت استارتاپ بروز  شما از هر جهت غرق در آرامش و ثروت خوهید شد. سایت استارتاپ خوب همچون پوست در برابر بیماری هاست و از شغل شما و آینده شما حفاظت می کند. یک سایت استارتاپ همانند پلی است که شما را به مشتریان تان وصل می کند و برای شما سود دهی را تضمین می کند. کافی است داشتن سایت استارتاپ را امتحان کنید تا تاثیر آن را ببینید.

طراحی سایت اتارت آپی ساده و ارزان برای شرکت

یک سایت استارتاپ دارای چه بخش های است؟

 سایت استارتاپ در آیکون بندی سایت خود مانند تمامی سایت ها دارای قسمت ارتباط با ماست و در این قسمت در مورد کالا ها و متخصصین سایت استارتاپ صحبت می شود. از ان جایی که سایت های استارتاپ در دو گونه یکی به منظور کاریابی و دیگری به منظور حمایت مالی ساخته می شود آیکون بندی صفحه اصلی نیز تغییر می کند.

برای مثال استارتاپ های که برای حمایت مالی ساخته می شوند دارای قسمت های همچون: محصولات، حامیان، سبد خرید، ورود کاربران و پرسنل هستند. این در حالی است که استارتاپ های که به منظور کاریابی ساخته می شوند؛ دارای قسمت های مثل بایگانی رزومه، ورود کارجویان، صندوق جستجو بر اساس نام، فرصت های شغلی و ورود مسئولین استخدام است.

طراحان قدرتمند ما وبسایت استارت آپ شما را به بالاترین استاندارد های جهانی میرسانند.