طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس مسافرتی با توجه به نفوذ بالایی اینترنت در تجارت و ارائه خدمات امروزه یکی از عوامل موفقیت آژانس های مسافرتی محسوب می گردد

طراحی سایت آژانس مسافرتی

در اواخر دهه حاضر، وب سایت ها به عنوان یکی از مهمترین ابزارها برای موفقیت آژانس های مسافرتی در عصر دیجیتال محسوب می شوند. نقش بسیرا مهمی در جلب و اعتماد مشتریان ایفا می کنند. به طور مشخص، یک تحقیق انجام شده توسط یک موسسه معتبر نشان داده است که 94 درصد افراد، ویژگی های وب سایت آژانس مسافرتی را به عنوان یکی از معیارهای اصلی خود برای امتخاب یک آژانس مسافرتی مهم می دانند، این آمار تنها شگفت آور است بلکه به وضوح نشان می دهد که دنیای اینترنت در تجارت و گردشگری نقش حیاتی دارد.

علت طراحی سایت برای آژانس مسافرتی

طراحی سایت برای آژانس مسافرتی دارای اهمیت زیاد است و دلایل زیر نشان می دهند که چرا طراحی و توسعه سایت برای آژانس مسافرتی ضروری است.

به طور کل

عوامل موفقیت سایت آژانس مسافرتی

 • قرار دادن اطلاعات جامع درباره برنامه سفر و تور ها که بتواند به مشتریان در انتخاب و آگاهی از شرایط سفر کمک کند. که در طراحی سایت آژانس مسافرتی چنین باکسی را می توان ایجاد کرد.
 • برخورداری از ابزار های گرافیکی مناسب در طراحی سایت آژانس مسافرتی که بتواند عکس های با کیفیت از مناطق دیدنی و رستوران های محل سفر به مشتریان بدهد. و شما را از یک گالری تصویر بی نقس برخوردار کند.
 • در نظر گرفتن باکسی برای مقالات درسایت آژانس مسافرتی که اطلاعاتی درباره ی فرهنگ، صنایع دستی، جاذبه های طبیعی ، نقشه، زبان و آدرس رستوران های شهر مقصد را در اختیار کاربران بگذارد.
 • استفاده از لغاتی که بدون فکر کردن خواننده را تشویق به سفر کند، به طوری که فرد ناخود آگاه با سایت شما همراه شوند.
 • طراحی آیکون برای تفکیک مناطق مختلف کشورها و استان های مقصد درسایت آژانس مسافرتی تا مشتریان بتوانند سفر دلخواه خود را انتخاب کنند.
 • نو آوری در طراحی سایت آژانس مسافرتی نیز یک مورد دیگر است، برای مثال شما می توانید یک طراحی جالب در سر صفحه اصلی ارائه کنید. فقط از یک باکس در نوار کناری صفحه استفاده کنید و مشتریان با کلیک بر روی این آیکون شهر مورد علاقه خود و اطلاعات کامل آن شهر را در صفحه آن شهر بیابند. این کار یک سایت جمع جور برای شما خواهد آفرید.
 •  
 • عدم استفاد از باکس تفکیک در طراحی سایت آژانس مسافرتی نیز یک مدل از طراحی سایت آژانس مسافرتی است که مورد استقبال بسیاری بوده است. تمام باکس ها در سربرگ صفحه تعریف می شوند، فقط هیچ باکس تفکیکی وجود ندارد و به جای آن تمام استان ها در میانه صفحه اصلی نمایش داده می شود. البته این ها تنها شش روش از صدها روشی است که سایت های موفق مورد استفاده قرار داده اند.

صفحه اصلی سایت آژانس مسافرتی دارای چه باکس های است؟

صفحه اول سایت آژانس مسافرتی همان قسمتی است، که باید نظر مشتریان را جلب کند. طبق تحقیقات و آمار مرورگر های گوگل 65% مردم برای سفر کردن به سایت های آژانس مسافرتی مراجعه می کنند. یک ناوبری نامناسب در صفحه اول سایت ی تواند باعث از بین رفتن این فرصت شود. حالا پایدار سامانه می خواهد در مورد حداقل آیکون های صفحه اصلی با شما صحبت کند.

امکانات سایت آژانس مسافرتی که پایدار سامانه در اختیار شما قرار می دهد

نمایش مسیرهای مسافرتی پربازدید

در این قسمت شما امکان این را دارید که مسیر های مسافرتی داخلی و خارجی را که دارای بیشترین بازدید است را مشاهده کنید.

گواهینامه ها
 1. مطمئنا نمایش گواهینامه ها در صفحه اصلی سایت آژانس های مسافرتی باعث افزایش اعتبار آن مجموعه می شود.
 2. سئو و به روزرسانی خودکار سایت برای مرورگرها.
 3. طراحی سایت آژانس مسافرتی به صورت دینامیک و ریسپانسیو.
 4. امکان ارسال پیامک به مشتریان.
 5. امکان طراحی باکس نظرات.
 6. طراحی قسمت سوالات متداول و ... سایر امکانات را در هنگام بستن قرارداد از طراحی سایت پایدار استعلام کنید.