هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی چطور محاسبه می شود

نحوه محاسبه قیمت طراحی سایت فروشگاهی

هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به طور حتم وابستگی مستقیم به امکانات و ویژگی هایی دارد که قرار است در سایت پیاده سازی کنید و به طبع بسته به نوع امکانات می تواند قیمت های متفاوتی هم داشته باشد. این روزها خیلی از کسب و کارهای فیزیکی به سمت راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی قدم برداشته اند چرا که نسبت به این موضوع اشراف کامل دارند که این کار به رونق کسب و کارشان کمک بسیار بزرگی می کند.

اما اولین موردی که می تواند برای هر کسب و کار فیزیکی یا هر شخصی قبل از طراحی وب سایت مهم باشد هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی است چرا که این اشخاص قرار است که وب سایتی طراحی کنند که هم هزینه کمتری در بر داشته باشد و هم با دیگر وب سایت ها متفاوت باشد و متأسفانه این مغایر با یکدیگر است.
 
محاسبه قیمت سایت
 
اگر قرار است مشتری از خریدش راضی باشد و یک حس تازه نسبت به خرید خودش از وب سایت شما داشته باشد پس بایستی حتماً فروشگاه آنلاین تان امکانات و ویژگی های متفاوت تری نسبت به بقیه وب سایت ها داشته باشد و این مورد قطعاً در هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تأثیری مستقیم خواهد گذاشت.
اما اجازه دهید برگردیم بر سر سوال اصلی خودمان:

هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی چه اندازه است؟

این سوالی است که ذهن خیلی از مشتریان را به خودش مشغول کرده است و باید این را بدانید که در کل طراحی سایت فروشگاه آنلاین و همچنین هزینه طراحی آن یک مقدار و میزان مشخصی ندارد و همان طوری که گفتیم بسته به نوع امکاناتی که کارفرما نیاز دارد این هزینه هم کم و زیاد خواهد شد.
به طور مثال شما نمی تواند دو فروشگاه اینترنتی حرفه ای و مبتدی را از نظر امکانات و همچنین هزینه طراحی با یکدیگر مقایسه کنید و اگر قرار است یک فروشگاه حرفه ای طراحی کنید قطعاً بایستی حداقل دهها میلیون تومان هزینه کنید و این نشان دهنده این است که هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به نسبت چیزی که تصور می کنید از زمین تا آسمان با هم فرق دارند و همه اینها بستگی به نوع امکاناتی دارد که شما درخواست کرده اید.

هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به صورت دقیق چقدر می شود؟

اولین کاری که قبل از طراحی سایت بایستی انجام دهید این است که با مشاورین شرکت طراح سایت صحبت کنید تا برآورد دقیقی از تمام هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را در اختیار شما قرار دهند و در این طور مواقع است که می توانید به اندازه بودجه ای که در اختیار دارید سایت فروشگاهی خودتان را طراحی کنید.
اما یک سوال خیلی مهمتر:

چه سایت و شرکتی را برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی انتخاب کنیم؟

این سوالی است که خیلی از افراد از خودشان می پرسند و شاید تنها دلیلش هم این است اطلاع زیادی از شرکت ها و همچنین هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در دست ندارند. پیشنهاد ما به شما برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تان استفاده از خدمات سایت پایدار نت است چرا که مشاورین خبره و با تجربه این شرکت به راحتی تمامی هزینه ها و تعرفه های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را با توجه به نوع ویژگی ها و امکاناتی که نیاز دارید آن هم قبل از طراحی سایت، به شما اطلاع خواهند داد.
اگر قصد همکاری و طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای را دارید فقط کافیست به سایت پایدار نت مراجعه نمایید تا کارشناسان این شرکت شما را در هر زمینه ای راهنمایی کنند.
برای مشاهده نمونه های طراحی سایت کلیک نمایید.

طراحی وب سایت حرفه ای را ارزان بخرید، کافیست با دقت انتخاب کنید

هم ارزان هم حرفه ای؟ هر سوالی دارید بپرسید