طراحی سایت ثبت آگهی

اینترنت با ورود به دنیا توانسته تا تمامی بخش های زندگی را بسیار دگرگون کند از جمله بخش هایی که در این دگرگونی بسیار دستخوش تغییر بوده است بخش های تبلیغات می باشد که برای برند ها انجام می شود، به طور کلی برای برند های دیگر استفاده از المان های اینترنتی اولویت همیشگی می باشد. این موضوع دلایل بسیاری دارد از جمله موارد این اولویت این است که در این روش به طور کلی هزینه ها برای طراحی بسیار کمتر می باشد و از سمت دیگر این نوع از تبلیغات ها تاثیرگذارتر می باشد.

سایت ثبت آگهی چه کاربردی دارد؟

طراحی سایت ثبت آگهی نوعی از طراحی پایدار می باشد. در بین سایت ها سایت ثبت آگهی بزرگترین نقش را در تجارت انلاین بازی می کند. سایت ثبت آگهی با رعایت اصول سئو و لینک دهی صحیح در برند سازی برای شما بسیار مهم خواهد بود. سایت های ثبت آگهی اولین بار با طراحی سایت ایستگاه در ایران به دنیا آمد و اینک بیش از 2000 سایت تبلیغاتی ایرانی بر روی گوگل وجود دارد.

سبکی جدید در تبلیغات

اینترنت با ورود به دنیا توانسته تا تمامی بخش های زندگی را بسیار دگرگون کند از جمله بخش هایی که در این دگرگونی بسیار دستخوش تغییر بوده است بخش های تبلیغات می باشد که برای برند ها انجام می شود، به طور کلی برای برند های دیگر استفاده از المان های اینترنتی اولویت همیشگی می باشد. 

این موضوع دلایل بسیاری دارد از جمله موارد این اولویت این است که در این روش به طور کلی هزینه ها برای طراحی بسیار کمتر می باشد و از سمت دیگر این نوع از تبلیغات ها تاثیرگذارتر می باشد.

قالب سایت ثبت آگهی شامل چه صفحاتی است؟

پنل مدیریتی

این قسمت برای مدیریت سایت ثبت آگهی استفاده می شود، عدم وجود یک پنل مدیریتی منعطف، طراحی سایت ثبت آگهی شما را در معرض خطر قرار می دهد. این قسمت در دست مدیر سایت آگهی قرار می گیرد.

صفحه اصلی

این قسمت مهم ترین قسمت در طراحی سایت ثبت آگهی است. رنگبندی و آیکون بندی این صفحه مهم ترین نقش در جلب نظر مشتریان را برعهده دارد.

موتور جستجوی داخلی

این قسمت در سر برگ در هر صفحه تعریف می شود و برای مشتریان شما امکان جستجو را فرا هم می سازد. از وظایف طراح سایت در طراحی سایت ثبت آگهی نوشتن موتور جست و جوی کارآمد و قوی است.

صفحه در خواست ها

در این صفحه مشتریان شما قادر خواهند بود پیشنهاد های خود در زمینه فروش و خرید محصولات را با شما در میان بگذارند.

صفحه ارتباط با ما

در این صفحه راه های تماس و آدرس نمایندگی اصلی و فرعی شرکت ها به اشتراک گذاشته می شود.

امکانات لازم برای سایت های ثبت آگهی

برای طراحی سایت ثبت آگهی المان های بسیاری می باشد که باید به آن ها دقت کنید، به طور کلی برای طراحی سایت بهتر است تا جای ممکن از استفاده از سایت های وردپرسی خودداری شود، استفاده از سایت های تخصصی سبب می شود تا شما در داشتن امکانات گزینه های بسیاری را پیش رو داشته باشید.

داشتن امکان جستجو، استفاده از پنل ثبت آگهی، قرار دادن پشتیبانی از جمله بخش های مهم و ضروری می باشد که باید در دسته امکانات خود در نظر داشته باشید. از دیگر امکاناتی که برای سایت وجود دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • درگاه پرداخت
  • مدیریت تبلیغات ها
  • مشاهده آگهی های بروز
  • تعریف گروه به تعداد بسیار 
  • توانایی ارسال اعلان به کاربران
  • توانایی تعریف مدیر برای سایت به تعداد دلخواه
طراحی سایت ثبت آگهی چه سود آوری دارد؟

یکی از دلایلی که افراد به دنبال داشتن یک سایت برای ثبت آگهی می باشند این است که از این سایت بتوانند درآمد لازم را کسب کنند، این موارد از جمله دلایلی می باشد که درخواست ها برای طراحی سایت های آگهی بسیار باشد.

این نوع از سایت ها با ارائه تبلیغات با قیمت های مناسب می تواند سبب رشد یک کسب و کار و شناساندن آن به دیگر کاربران از این روش سودی را به دست آورد. از سوی دیگر برای برای سایت های استارت آپی یکی از نکاتی که بسیار مهم میباشد این است که تا حد امکان هزینه های خود را کاهش دهند و این روش می تواند در کاهش هزینه ها بسیار مناسب است.

نکات مهم در انتخاب طراحی سایت ثبت آگهی

سایتی که انتخاب می کنید باید دارای ویژگی های خاصی باشد از جمله اینکه ریسپانسیو و سازگار با انواع دستگاه ها باشد. اما معنی این کلمات چیست؟ در صورتی که طراحی وب سایت ثبت آگهی شما ریسپانسیو نباشد، یقینا سایت شما در تمامی ابزار های جستجو نمایش داده نمی شود . برای مثال سایت در کامپیوتر قابل بازخوانی است؛ اما در گوشی امکان مشاهده آن نیست.

سازگار بودن به معنای نماتیش در همه ی مرورگر هاست و سایت شما باید از معروفترین های این زمینه مثل گوگل کروم و اپرا پشتیبانی کند. سایت شما باید سرعت لود بالا داشته باشد که به این منظور اجتناب از کدهای سنگین و طراحی پیچیده ضروری است.

سایت آگهی باید دارای یک پلت فرم مدیریتی منعطف و جا دار باشد. پنل مدیریتی شما بایستی در طراحی و سئو سایت خودکار عمل کند. سایت شما باید دارای رنگبندی و فونت بندی مناسب با زمینه فعالیت شما باشد. سایت ثبت آگهی شما باید دارای قدرت بالا در ایجاد برندینگ و برند سازی از محصولات باشد.

طراحی سایت پایدار به عنوان یکی از برترین شرکت ها در زمینه طراحی سایت ثبت آگهی با خدمات پشتیبانی قوی با بهترین امکانات طراحی سایت در خدمت شماست.