طراحی سایت کافی شاپ

عصر حاضر که به عصر اینترنت معروف شده است، سبب تغییر گرایشات جوانان به سوی استفاده از اینترت و دنیای مجازی شده است. قشر هدف تمامی کافی شاپ ها پسران و دختران جوان و نوجوان است؛ با توجه به این مسئله طراحی سایت برای کافی شاپ ها ضروری است

طراحی سایت کافی شاپ

عصر حاضر که به عصر اینترنت معروف شده است، سبب تغییر گرایشات جوانان به سوی استفاده از اینترت و دنیای مجازی شده است. قشر هدف تمامی کافی شاپ ها پسران و دختران جوان و نوجوان است. با توجه به این مسئله طراحی سایت برای کافی شاپ ها ضروری است.

بسیاری از زوج های جوان ترجیح می دهند مدتی از زمان خود را در کافی شاپ ها سپر کنند، این افراد تمایل خاصی به امکانات ویژه و جذاب دارند. برای مثال دوست دارند ظرف نوشیدنی، میز و حتی آنچه بر روی میز است بر اساس علایق خودشان باشد. برای چنین افرادی طراحی یک سایت برای رزرو آنچه می خواهند ضروری است. در حقیقت سایت کافی شاپ باعث افزایش ارزش شما در جامعه و پایبندی مشتریان به شما خواهد شد.

در صورتی که از قالب چند زبانه استفاده کنید، امکان جذب توریست ها را نیز خواهید داشت.پایدار نت با تجربه در تمام زمینه ها از طراحی وبلاگ شخصی تا وب سایت های تخصصی در خدمت شماست.

نمونه طراحی سایت کافی شاپ

نکات مهم در طراحی سایت کافی شاپ

1. رعایت اصول سئو: اگر دوست دارید بدون کمترین هزینه اضافی سایت شما در ابتدای جستجوهای گوگل قرار گیرد، حتما در انتخاب نویسندگان خود دقت کنید. یا حداقل سایتی را انتخاب کنید که امکان به روز رسانی و ارائه آخرین اخبار سئو در پنل مدیریتی را داشته باشد.

2. استفاده از محتوا در طراحی سایت: چون سایت شما کافی شاپ است بسیار عالی است ازمحتوای مناسب در طراحی آن استفاده کنید. شما می توانید بلاگ سایت خود را با محتواهای مربوط به انواع نوشیدنی، خواص نوشیدنی ها و طرز تهیه ی آنها پرکنید.

3. طراحی بصری عالی: در طراحی اقسام مختلف سایت طراحی بصری حرف اول را می زند. استفاده از رنگ های زیبا و هیجان آور قابلیت تحریک انسان را دارد. با داشتن یک رنگبندی و گالری بی نقص بهترین طراحی سایت کافی شاپ را خواهید داشت.

4. طراحی سایت ریسپانسیو و دینامیک: حتما سعی کنید از قالبی در طراحی سایت کافی شاپ استفاده کنید که ریسپانسیو و دینامیک باشد، زیرا این کار موجب بازاریابی بهتر و لود شدن سایت درتمام مرورگرها و ابزار سرچ خواهد شد. در طراحی سایت کافی شاپ ما این نکته را رعایت می کنیم.

5. لود شدن سریع: در طراحی سایت فتوشاپ برای آنکه مخاطب بیشتری داشته باشید بهره مندی از سایتی که به سرعت لود شود، ضروری است. باتوجه به کد نویسی سنگین جوملا و وردپرس این قالب ها مناسب دامنه اینترنت ایران نیستند. شرکت طراحی سایت پایدار نت در تهران با تخصص طراحی سایت به زبان asp.net سریع ترین طراحی سایت کافی شاپ را در اختیار شما خواهد گذاشت.

بد نیست درباره نحوه براورد قیمت طراحی سایت فروشگاهی نیز بیشتر بدانید.

امکانات موجود در صفحه ی اصلی سایت کافی شاپ

 1. درباره ما: در این قسمت در مورد پیشینه تاریخی و خدمات کافی شاپ می توانید صحبت کنید.
 2. رزرو آنلاین میز: در طراحی سایت کافی شاپ این قسمت برای معرفی آبشن های کافی شاپ شما و نشان دادن چیدمان آن طراحی شده است. در این قسمت سعی کنید نمای ۳۶۰ درجه از کافی شاپ خود به مشتریان نمایش دهید.
 3. رزرو چیدمان میز: برخی افراد در انتخاب چیدمان و حتی ظروفی که در آن ها برایشان نوشیدنی و کیک سرو می شود، حساس هستند. این قسمت برای نمایش آشپزخانه کافی شاپ شما و ظروف خاص آن است. پایدار نت این قسمت را در طراحی سایت کافی شاپ فراموش نکرده است.
 4. شعبات: این قسمت برای کافی شاپ های که دارای نمایندگی های متعدد هستند طراحی شده است. شما در این قسمت می توانید آدرس شعب و نمایندگی های خود را بارگذاری کنید. با این کار شما جلوی کپی برداری از برند خود را می گیرید.
 5. قسمت کاربر: در طراحی سایت کافی شاپ این قسمت برای دریافت اشتراک کافی شاپ و برخورداری از کدهای تخفیف طراحی شده است. شما در این قسمت می توانید هزینه حق اشتراک را معلوم و برای دریافت آن روش مد نظر خود را تعیین کنید.
 6. قرعه کشی:در طراحی سایت کافی شاپ این قسمت ویژه کافی شاپ های است که دوست دارند با ارائه وعده هدیه، مشتریان خود را بیفزایند.
 7. منو: در سایت کافی شاپ و یا طراحی سایت مواد غذایی این قسمت خود دارای تفکیک به چندین بخش مجزا مثل، منوی روز، منوی ویژه، منوی پرطرفدار و منوی کلی است. منوی روز شامل منوی کافی شاپ در آن روز است. منوی ویژه شامل منوهای سفارشی آن روز و منوی پرطرفدار منوی شامل محصولات با بیشترین خرید است. منوی کلی نیز تمام محصولات کافی شاپ شامل دم نوش ها، انواع قهوه ها، کیک ها وچای ها را دارا است.
 8. بخش نظرات: در طراحی سایت کافی شاپ این بخش برای انتقادات سازنده مشتریان و طرح نظر از سوی آنان ساخته شده است.
 9. گالری تصاویر: در وب سایت کافی شاپ این قسمت برای ارائه تصاویر ومشخصات محصولات شما طراحی شده و دارای حافظه نامحدود است.
 10. خدمات: این قسمت به شما توان معرفی انواع خدمات کافی شاپ را می دهد.
 11. باکس جستجو: این قسمت برای سهولت مشتریان ساخته شده است و باعث انجام سریع خدمات به آنان می شود.
 12. باکس همکاران: این باکس به منظور استخدام پرسنل جدید و واریز حقوق آنان در سایت کافی شاپ طراحی شده است.
 13. باکس پرداخت: این باکس برای پرداخت آنلاین صورت حساب طراحی شده است و با این کار نیازی به چانه زدن با مشتری در آخر کار نخواهید داشت. این قسمت دارای امکان ارسال پیامک به صورت گروهی و انفرادی را دارا است.

نمونه طراحی سایت کافی شاپ

خدماتی که پایدار نت در طراحی سایت کافی شاپ ارائه می کند

 1. هاست و دامنه به مدت معیین
 2. مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت فتوشاپ
 3. پشتیبانی رایگان به صورت شبانه روزی
 4. ارائه نسخه پشتیبان و نسخه دموی سایت
 5. طراحی سایت فتوشاپ چند زبانه
 6. طراحی سایت ریسپانسیو
 7. پنل مدیریتی منعطف با امکان افزودن محتوا
 8. باکس کاربری با امکان افزودن کاربر به صورت نامحدود و کنترل آنان
 9. باکس همکاران برای استخدام نیرو و پرداخت حقوق با امکان افزایش پاداش و کاهش جریمه
 10. محاسبه صورت حساب
 11. طراحی سایت داینامیک
 12. بلاگ با آرشیو نامحدود برای سایت
 13. گالری تصاویر
 14. امکان تفکیک باکس منو
 15. امکان تفکیک باکس بلاگ بر اساس موضوع
 16. امکان ارسال پیامک صورت حساب ها و قرعه کشی به صورت انفرادی و گروهی

 

نمونه طراحی سایت کافی شاپ