طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در کرج

استان البرز و شهر کرج یکی از بزرگترین شهرهای نزدیک به تهران می باشد و خیلی از کسب و کارها به دلیل مسافت کوتاه کرج نسبت به تهران تعاملات زیادی دارند و حتی تعداد قابل توجهی از کرج نشینان محل کارشان در تهران می باشد چراکه با وجود مترو و وسایل نقلیه عمومی در کمترین زمان خودشان را به محل کارشان در تهران میرسانند.

همین امر باعث شده است که خدمات بسیاری را بین کرج و تهران به صورت اشتراکی انجام دهند.

اهمیت طراحی سایت در کرج

فضای کسب و کار اینترنتی و با ورود به عصر دیجیتال مارکتینگ ارائه خدمات بین این دو شهر یعنی تهران و کرج بیش از پیش تقویت گردیده است.

اولین و موثر ترین پل ارتباطی برای شرکت های فعال در شهر کرج وب سایت آنها می باشد و از طریق وب سایت به راحتی مانع مسافتی شکسته خواهد شد و اینجاست که نقش طراحی سایت در کرج برای کسب و کارها اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

طراحی سایت اولین قدم برای ورود به بازاریابی اینترنتی

طراحی سایت در کرج و یا هر استان و شهرستانی از راه دور قابل انجام می باشد و حتی ۹۰ درصد از شرکت های بازرگانی مبادلات بین المللی شان را از طریق وب سایت انجام میدهند و این امر هیچ ضعف و مانعی برای ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ مانند طراحی وب سایت، سئو و بهینه سازی سایت، تبلیغات اینترنتی، گوکل ادورز یا همان گوکل ادز و تبلیغات گوگل و بسیاری خدمات متنوع دیگر به وجود نخواهد آورد.

طراحی سایت در کرج و پشتیبانی آنلاین

با توجه به بافزایش تعداد مشتریان در تهران و شهرستانها و بالا رفتن حجم مکاتبات در مجموعه پایدار نت، تصمیم به راه ندازی پورتال مشتریان نمودیم و اینک با شروع هر پروژه طراحی سایت در کرج و نهران و... پشتبانی سایت به صورت قوی و در کمترین زمان از طریق ایجاد تیکت در پورتال مشتریان امکانپذیر شده است که این پورتال نقطه قوت این مجموعه برای ارائه خدمات پشتیبانی طراحی سایت در کرج شده است.

تعرفه و قیمت طراحی سایت در کرج

قیمت طراحی سایت در کرج هیچ تفاوتی با شهر تهران ندارد و هر خدمات و پشتیبانی برای مشتریان به صورت کاملا برابر از طریق پورتال مشتریان ارائه خواهد شد.

برای مشاهده تعرفه طراحی سایت میتوانید به صفحه قیمت طراحی سایت بروید و قیمت ها را با دیگر شرکت های طراحی سایت مقایسه نمایید.

طراحی سایت اختصاصی در کرج

مجموعه پایدار سامانه با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی سایت و خدمات آنلاین موفق به طراحی و راه اندازی یک فریم ورک قدرتمند نموده است که صفر تا صد آن به صورت کاملا اختصاصی با زبان برنامه نویسی asp.net و c# و بانک اطلاعاتی sqlserver می باشد و در این فریم ورک از هیچگونه سیستم های مدیریت محتوا و آماده مثل طراحی سایت وردپرس، جوملا، مجنتو و... استفاده نشده است.

تفاوت طراحی سایت اختصاصی و وردپرس

در طراحی سایت اختصاصی کلیه کدهای سایت شما به صورت کاملا بهینه و کمترین تعداد تبادل داده بین سایت و سرور برنامه نویسی می شود و کلیه اصول موثر بر سئوی سایت در آن لحاظ می شود و در پیاده سازی امکانات مورد نیاز کارفرما هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت.

یکی از تفاوتهای مهم طراحی سایت اختصاصی و وردپرس کنترل پنل مدیریت سایت می باشد. سیستم مدیریت محتوای وردپرس مختص یک کسب و کار و یا قشر مشخصی ساخته نشده است و بازار هدف آن شامل همه کسب و کارها می باشد لذا همین امر باعث می شود که در پنل مدیریت سایت شما پیچیدگی زیادی ایجاد شود و شما با منوهای پیچیده و تو در تویی مواجه میشوید که شاید خیلی از آنها هیچ کاربردی برای شما نداشته باشد ولی در صورتی که مدیر سایت تغییری در منوها و کدهای موجود در کنترل پنل وردپرس ایجاد نماید دفعات بسیار زیادی پیش می آید که نه تنها سایت دچار به هم ریختگی می شود بلکه سایت شما به کل از دسترس خارج خواهد شد.

اما در طراحی سایت اختصاصی به دلیل اینکه پنل مدیریت مختص کسب و کار شما و امکانات موجود در سایت شما طراحی می شود لذا دقیقا نیازمندیهای شما را در آن قرار میدهیم.


طراحی وب سایت حرفه ای را ارزان بخرید، کافیست با دقت انتخاب کنید

هم ارزان هم حرفه ای؟ هر سوالی دارید بپرسید